Obaveštenja / OBAVEZNO PROČITATI pre otvaranja nove teme!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

gost 94137

zmajka
Poruka
43.846
Na ovom podforumu možete postavljati Vaša pitanja i probleme u vezi sa radom foruma.

Radi lakše komunikacije neophodno je da se pridržavate određenih pravila:

*Pitanje mora biti jasno napisano i precizno definisano i može se odnositi samo na jednu konkretnu stvar. Ukoliko imate više pitanja, potrebno je da za svako pitanje otvorite posebnu temu. Ukoliko ne znate kako se pokreće nova tema, pogledajte sledeće uputstvo: Otvaranje nove teme na forumu.
*Kada šaljete temu sa pitanjem, naslov teme mora jasno ukazivati na problem koji se pominje u temi. Izbegavajte naslove tipa „Imam pitanje“, „Imam problem“ i slično.
*Pre nego što postavite pitanje, pokušajte sami da pronađete rešenje za Vaš problem na podforumu Uputstva. Da biste lakše pronašli ono što vam je potrebno, možete koristiti opciju Pretraga(uputstvo za korišćenje pretrage: Pretraživanje foruma).
*Pitanja koja se tiču rada moderatora neće se uzimati u obzir. Za primedbe na rad moderatora, obratite se supermoderatorima privatnom porukom. Uputstvo za slanje privatnih poruka možete naći ovde: Privatne poruke

*Svaka poruka mora biti u skladu sa Pravilnikom Foruma.

Odgovor ćete dobiti u najkraćem mogućem roku na podforumu Uputstva u vidu nove teme ili ćete na temi koju ste ovde otvorili dobiti link do sadržaja koji vam je potreban i kratko objašnjenje. Nakon rešavanja problema, teme se zaključavaju.

Uoliko imate problem koji zahteva hitnu reakciju ili ako ne možete da pokrenete temu ili pošaljete poruku na forum, obratite se privatnom porukom supermoderatoru. Spisak supermoderatora možete pronaći na dnu ove strane:Pregled moderatora foruma
 
Poslednja izmena od moderatora:
Važno:
Usled prelaska na novu verziju foruma i radova na istoj, Vaša pitanja možete postavljati isključivo na temi Novi izgled foruma Krstarice. Na toj temi možete izneti svoje predloge u vezi sa novim izgledom foruma i zatražiti pomoć ukoliko Vam je potrebna. Nikakav vid spama se neće tolerisati i sve spam poruke biće brisane bez ikakvog obaveštenja. Nakon što sve izmene budu gotove, rad na ovom forumu izvršavaće se na način opisan u uvodnom postu ove teme.
Hvala na razumevanju.
 
Važno:
Usled prelaska na novu verziju foruma i radova na istoj, Vaša pitanja možete postavljati isključivo na temi Novi izgled foruma Krstarice. Na toj temi možete izneti svoje predloge u vezi sa novim izgledom foruma i zatražiti pomoć ukoliko Vam je potrebna. Nikakav vid spama se neće tolerisati i sve spam poruke biće brisane bez ikakvog obaveštenja. Nakon što sve izmene budu gotove, rad na ovom forumu izvršavaće se na način opisan u uvodnom postu ove teme.
Hvala na razumevanju.

Kako se uređenje nove verzije foruma privodi kraju, a problema i pitanja ima sve manje, za Vaša pitanja i probleme možete otvarati nove teme i tako brže doći do potrebnog odgovora.
Molimo vas da se prilikom otvaranja teme pridržavate pravila iz uvodnog posta ove teme.
 
Posto se svakodnevno otvaraju teme koje nisu za ovaj pdf, da pojasnimo malo za sta sluzi ovaj deo foruma.
Ovaj deo foruma je zamisljen kao deo tehnicke podrske korisnicima ako imaju probleme sa tehnickim delom funkcionisanja foruma i za nove korisnike koji se ne snalaze na forumu.
Nije otvoren da bi se na njemu raspravljalo o obrisanim porukama/temama, kaznama/predlozima za kazne (tj. reci/pojmovi koje bi trebali da se kazne), radu moderatora...
Za obrisane poruke/teme, obratite se moderatoru/ima foruma na kojem je obrisano.
Za kazne ili predloge isto tako... ako Vam se neka rec koja se upotrebljava na forumu ne dopada i smatrate da je uvredljiva, imate opciju za prijavljivanje poruka.
I na kraju, ako ste sve ovo odradili i niste zadovoljni odgovorom ili reakcijom moderatora, mozete se zaliti putem privatne poruke sumermoderatorima, a ne ovde otvarati temu o tome.

Takve teme ce biti obrisane bez ikakvog objasnjenja.
 
Kako se nastavlja trend otvaranja raznih tema ponovicu pravilo za ovaj pdf


Ovaj deo foruma je zamisljen kao deo tehnicke podrske korisnicima ako imaju probleme sa tehnickim delom funkcionisanja foruma i za nove korisnike koji se ne snalaze na forumu.Nije otvoren da bi se na njemu raspravljalo o obrisanim porukama/temama, kaznama/predlozima za kazne (tj. reci/pojmovi koje bi trebali da se kazne), radu moderatora ili za teme ovakvog tipa:


Polaganje psp

Da li mora da se polaze za motor koji ima do 50 kubika ili ne? Kupio bih neki skuter ili tomos apn4-5-6 pa me jako zanima.
ili
kako pametno uloziti novac
molim vas dal neko na foumu ima iskustva sa otvaranjem Swislajn prodavnice .Ja bih da otvorim pa me zanimaju iskustva dal se isplati i sta je sve potrebno .Hvala vam na odgovoru .Pozzz
ili
Simbolicna imena za pse
Hello, uskoro dobijam psa (labradora) i zelim da ima posebno ime koje ima skrivena (ili ne tako skrivena) znacenja.. Nista mi konketno ne pada na pamet a mislim da svako moze da smisli jedno ime i da kaze na sta ga podsjeca, izvori, porijeklo imena... Ovu ideju mi je dao drugar kada mi je rekao da se njegov pas zove Lerdi (Diler), satro rijeci, lijepo smisljeno i jako zanimljivo i originalno. Ako neko ima nekakve ideje pisiteee.

itd...

Za ovakve i slicne teme i pitanja imate odgovarajuce forume kao sto su Automobilizam, Ekonomija , Svet zivotinja, i drugi forumi



Ovakve teme bice premestene ili obrisane bez objasnjenja
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top