Uhapšena majka zbog ubistva četvoromesečne bebe

Da li treba uvesti smrtnu kaznu za ubice dece?

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Enchanted

Veoma poznat
Poruka
11.094
Novosadska policija uhapsila je Natašu K. (19) iz Đurđeva kod Novog Sada, zbog ubistva svoje četvoromesečne ćerke, saopštila je danas policija

Kako se navodi u saopštenju, Nataša K. se tereti da je 21. avgusta bacila devojčicu u krevetac, prilikom čega je ona udarila glavom u zid i zadobila teške telesne povrede, od kojih je 6. septembra preminula u Institutu za zdravstvenu brigu o deci i omladini Vojvodine u Novom Sadu.
Obdukcija je pokazala da su povrede nanete nasiljem, a policija sumnjiči majku devojčice za teško ubistvo.
Policija je Nataši K. odredila zadržavanje, nakon kojeg će, uz krivičnu prijavu, biti sprovedena na saslušanje istražnom sudiji Višeg suda u Novom Sadu.

http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...a+majka+zbog+ubistva+četvoromesečne+bebe.html

Strašno :rida: Danas svaka budala ima dete ...
Zbog ovakvih treba vratiti smrtnu kaznu :neutral:
 
Poslednja izmena:
Postavljachica teme, Enchanted, poziva na nasilje. Tako da je ovo dokumentovnao kao i sve ostalo i bice sklopljeno u nekoj lepoj formi da se prosledi gazdi. :) Dotichna modertorka kaznila me je zbog "poziva na nasilje" jer sam za neke divlje pse shto su izujedali neku devojku rekao da ih treba prebiti. Obashka shto sam to rekao i za nekog lika koji ih je hranio, stavila mi je do znanja da joj smeta "izliv besa" prema lutalicama, njega nije pomenula. :think: Sada vas pitam shta je onda ovo shto ona radi? Poziva na ubistvo c c c. Ne mislite li dragi forumashi da je to bolesno i iznad svega jako licemerno?

E sada sve to na stranu, uocheno je da dotichna koristi moderatorsku funkciju da se obrachuna sa politichkim neistomishljenicima, da radi selektivno i nekorektno, te se formira peticija za uklanjanje iste sa polozaja. Vec ima zainteresovanih, a ako i vi zelite da podrzite peticiju, kontakt na pp. :)
 
Postavljachica teme, Enchanted, poziva na nasilje. Tako da je ovo dokumentovnao kao i sve ostalo i bice sklopljeno u nekoj lepoj formi da se prosledi gazdi. :) Dotichna modertorka kaznila me je zbog "poziva na nasilje" jer sam za neke divlje pse shto su izujedali neku devojku rekao da ih treba prebiti. Obashka shto sam to rekao i za nekog lika koji ih je hranio, stavila mi je do znanja da joj smeta "izliv besa" prema lutalicama, njega nije pomenula. :think: Sada vas pitam shta je onda ovo shto ona radi? Poziva na ubistvo c c c. Ne mislite li dragi forumashi da je to bolesno i iznad svega jako licemerno?

E sada sve to na stranu, uocheno je da dotichna koristi moderatorsku funkciju da se obrachuna sa politichkim neistomishljenicima, da radi selektivno i nekorektno, te se formira peticija za uklanjanje iste sa polozaja. Vec ima zainteresovanih, a ako i vi zelite da podrzite peticiju, kontakt na pp. :)

Nadam se da si sarkastican? Ako nisi, onda jos jednom natenane procitaj sta je napisala, uostalom i da je rekla da takve ljude/osobe treba pobiti sumnjam da bi nekome smetalo. Ustvari smetalo bi samo onim besposlicarima koji zele da lece psihopate, ubice, silovatelje....
 
Nadam se da si sarkastican? Ako nisi, onda jos jednom natenane procitaj sta je napisala, uostalom i da je rekla da takve ljude/osobe treba pobiti sumnjam da bi nekome smetalo. Ustvari smetalo bi samo onim besposlicarima koji zele da lece psihopate, ubice, silovatelje....

Aj prochitaj ceo post a ne samo prvu rechenicu... :roll:

Je*em mu misha. :neutral:
 
Da ti si rekao treba ih pobiti a ona je napisala " zbog takvih treba vratiti smrtnu kaznu ", primecujes razliku?

Nisam reako pobiti nego prebiti... i ne, ne primecujem razliku.

Cenim da ti je dotichna net drugarica i kapiram te, ali branish neodbranljivo... mada sve to nema veze jer evo upravo pravim grupu za njenu smenu sa nekim drugim razlozima... :)

.. a ovo ce da ide onako privatno gazdi chisto kao dodatak tuzbi... :)

Cao...
 
Da ti si rekao treba ih pobiti a ona je napisala " zbog takvih treba vratiti smrtnu kaznu ", primecujes razliku?

Не примећује...
Изјава "треба их пребити" јесте позив на насиље.
Њена изјава није.
То је просто позив на измену закона...

Иначе, не знам шта мисли и коју политичку опцију заступа било које од њих..
Нити ми је битно...
 
Не примећује...
Изјава "треба их пребити" јесте позив на насиље.
Њена изјава није.
То је просто позив на измену закона...

Иначе, не знам шта мисли и коју политичку опцију заступа било које од њих..
Нити ми је битно...

Hahaha, pa mozda sam ja mislio da to treba zakonski da se uradi, ono da se uvede takav zakon i to da odradi neki pandur... :)

... i shta onda?

...ili hocesh da kazesh da bilo ko moze da kaze bilo shta ako doda ummm... "treba uvesti u zakon za to i to to i to?"

Uostalom neko je skinuo njenu kaznu tako da hvala mu na tome pravda je shto se toga tiche zadovoljena. :ok:

E sada cemo polako da vidimo shta i kako buduci da dotichna koristi polozaj da se obrachuna sa anti-DS nastrojenima jer je chlan partije klasichan... dok sam bio za Tadica sve je kao kul bilo, chim sam promenio mishljenje nakachila se... :roll: ... i tako nije sa mnom samo nego sa josh dosta ljudi ovde... tako da ce Ivan sada lepo da dobije jednu peticiju i tako to da vidi da li je lepo da se njegov forum koristi za obrachunavanje sa politichkim neistomishljenicima, i da li mu se vishe ispalti da zameni dotichnu ili tuzba. :)
 
Nisam reako pobiti nego prebiti... i ne, ne primecujem razliku.

Cenim da ti je dotichna net drugarica i kapiram te, ali branish neodbranljivo... mada sve to nema veze jer evo upravo pravim grupu za njenu smenu sa nekim drugim razlozima... :)

.. a ovo ce da ide onako privatno gazdi chisto kao dodatak tuzbi... :)

Cao...

Pogresno cenis :) Imam samo jednu net drugaricu a to nije ona ;p

A ako tebi nije primetna razlika izmedju treba ih prebiti/pobiti i " zbog takvih treba ponovo uvesti smrtnu kaznu " onda...
 
Hahaha, pa mozda sam ja mislio da to treba zakonski da se uradi, ono da se uvede takav zakon i to da odradi neki pandur... :)

... i shta onda?

...ili hocesh da kazesh da bilo ko moze da kaze bilo shta ako doda ummm... "treba uvesti u zakon za to i to to i to?"

Uostalom neko je skinuo njenu kaznu tako da hvala mu na tome pravda je shto se toga tiche zadovoljena. :ok:

E sada cemo polako da vidimo shta i kako buduci da dotichna koristi polozaj da se obrachuna sa anti-DS nastrojenima jer je chlan partije klasichan... dok sam bio za Tadica sve je kao kul bilo, chim sam promenio mishljenje nakachila se... :roll: ... i tako nije sa mnom samo nego sa josh dosta ljudi ovde... tako da ce Ivan sada lepo da dobije jednu peticiju i tako to da vidi da li je lepo da se njegov forum koristi za obrachunavanje sa politichkim neistomishljenicima, i da li mu se vishe ispalti da zameni dotichnu ili tuzba. :)
Да ли си мислио да треба донети закон?
По контексту твоје изјаве, ја бих рекао да ниси.
Али, ти имаш право да тврдиш да јеси...


Иначе, свако има право да предложи било какав закон.
То је, на жалост, последица демократије...
 
Pogresno cenis :) Imam samo jednu net drugaricu a to nije ona ;p

A ako tebi nije primetna razlika izmedju treba ih prebiti/pobiti i " zbog takvih treba ponovo uvesti smrtnu kaznu " onda...

Naravno da nije... shta kao drugachije bi bilo da sam rekao "treba doneti zakon po kome ih treba prebiti"? :hahaha:

Cepidlachite.

Да ли си мислио да треба донети закон?
По контексту твоје изјаве, ја бих рекао да ниси.
Али, ти имаш право да тврдиш да јеси...


Иначе, свако има право да предложи било какав закон.
То је, на жалост, последица демократије...

Hahahah pa to je skroz glupo... :lol:

Znachi ja na primer imam pravo sada da predlozim da se uvde smrtna kazna za bilo shta i bilo koga iz bilo kog razloga? :hahaha:

Glupa demokratija. :neutral:

Imam pravo onda da kazem i, samo primera radi, "treba uvesti smrtnu ze sve koji bi da shtite zivotinje a za ljude ne haju?" :think:
 
Hahahah pa to je skroz glupo... :lol:

Znachi ja na primer imam pravo sada da predlozim da se uvde smrtna kazna za bilo shta i bilo koga iz bilo kog razloga? :hahaha:

Glupa demokratija. :neutral:

Imam pravo onda da kazem i, samo primera radi, "treba uvesti smrtnu ze sve koji bi da shtite zivotinje a za ljude ne haju?" :think:

Имаш право да кажеш...

И да предложиш било који закон.
Који је, наравно, у складу са уставом.
Односно, можеш ти да предложиш и закон који није у складу са уставом и он може да прође процедуру усвајања али ће бити оборен на Уставном суду...
Ја лично не познајем добро те механизме јер нисам правник али то је то у основи..
 
Рекао сам, законски предлози морају бити у складу са уставом...

Pa smrtna kazna nije u skladu sa ustavom je l' tako? :think:

ma nek idu oni pod patrijarhove skute pa nek guslaju, znaš, mi idemo u integracije!

prava za majke-čedomorke!

Tako je! ...dobro dodushe ne smemo dozvoliti da bilo ko ima veca prava od pasa lutalica, ali ako neko treba da ima bar priblizna prava to su pomenute.
 

Back
Top