Semafori na ulazu u Cacak...

nisam ocekivao neki konkretan odgovor ili komentar od klinaca koji tek treba da polazu.. vec od ljudi koji zaista budu iznervirani kad naidju na Cacansku crnu rupu..Semafori, D. Tomasevic ulica i radovi koji ce ko zna kad se okoncati, most kod Interexa koji se mesecima radi... a tek onda ubitacna Ibarskaaaa!
 
nisam ocekivao neki konkretan odgovor ili komentar od klinaca koji tek treba da polazu.. vec od ljudi koji zaista budu iznervirani kad naidju na Cacansku crnu rupu..Semafori, D. Tomasevic ulica i radovi koji ce ko zna kad se okoncati, most kod Interexa koji se mesecima radi... a tek onda ubitacna Ibarskaaaa!

Акос мислио на мене, возим већ пету годину и и мени је јасан хаос у саобраћајној инфраструктури али то никако не налазим за оправдање набуситим возачима који очекују да им се сви клањају и склањају спута... У томе је још већи проблем...
 
nisam ocekivao neki konkretan odgovor ili komentar od klinaca koji tek treba da polazu.. vec od ljudi koji zaista budu iznervirani kad naidju na Cacansku crnu rupu..Semafori, D. Tomasevic ulica i radovi koji ce ko zna kad se okoncati, most kod Interexa koji se mesecima radi... a tek onda ubitacna Ibarskaaaa!

Most kao privode kraju, nije mi jasno kako su samo uspeli da potroše onoliko vremena na onako malo radova ( al' j.bg, ne može se na'vatati dovoljno para za malo vremena :) ), a primetio sam da su konačno uradili površinski pripremni sloj u Đ. TOmaševića, ali se kraj radova ne nazire...
 
Акос мислио на мене, возим већ пету годину и и мени је јасан хаос у саобраћајној инфраструктури али то никако не налазим за оправдање набуситим возачима који очекују да им се сви клањају и склањају спута... У томе је још већи проблем...

Na mene je mislio....
Al ja svaki dan prolazim skuterom tuda 3-4 puta mozda i vise
 
Ej često, baš često putujem ka Užicu i definitivno me smaraju oni semafori na tzv obilaznici Čačka...

Verovali ili ne jednom priilikom sam putovao ka Užicu i polako prilazimo do onog prvog semafora koji se nalazi kod rode i one pumpe i sad ispred mene policijski auto a u toku našeg prilaženja prelazi semafor na crveno. Policajac skrece desno na uslovnu strelicu pa posle pedeset metara, negde onde tačno kod "Slovas" poslovne zgrade pravi polukružno, vraća se na semafor i opet nastavlja odnosno skrece desno i tako nastavlja put ka užicu i mogu Vam reći da praktikujem isto... jer par puta mi se pogodilo da kad uradim to na prvom semaforu kada je crveno na ostalim semaforima me uhvati zeleni talas...

Svašta se može naučiti od policije heheheheh !
 

Back
Top