Vasih ruku delo

Za Sigija


Bilo bi dobro da Administrator foruma podesi izlaz youtube videa na wide format (16:9), na ovu visinu dodajte jos 11 pixela, zbog lepseg prikazivanja videa, da nema ovih crnih margina sa strane... na youtube to izgleda mnogo lepse
 
Poslednja izmena:
Nije lose:mrgreen: ,samo definitivno treba promeniti naziv teme u "Nasih ruku delo" ,a pod "nasih" misli se na Press_011 i DvorskaLuda :hahaha: . Ovo je sve radjeno preko movie makera uz poneku obradu slika u nekom drugom programu,zar ne. Imam i ja jedan film koji sam napravio od svakodnevnih snimaka iz srednje skole,car montaze je kada se uklopi video segment sa kvalitetnom muzickom podlogom,odredjen trenutak iz videa sa recima pesme.....
Na zalost moje delo necete videti ovde,njega mogu da pogledaju samo akteri u filmu :whistling:
 
Nije lose:mrgreen: ,samo definitivno treba promeniti naziv teme u "Nasih ruku delo" ,a pod "nasih" misli se na Press_011 i DvorskaLuda :hahaha: . Ovo je sve radjeno preko movie makera uz poneku obradu slika u nekom drugom programu,zar ne. Imam i ja jedan film koji sam napravio od svakodnevnih snimaka iz srednje skole,car montaze je kada se uklopi video segment sa kvalitetnom muzickom podlogom,odredjen trenutak iz videa sa recima pesme.....
Na zalost moje delo necete videti ovde,njega mogu da pogledaju samo akteri u filmu :whistling:
Da, ne mogu da verujem da je ovako slab odziv. I Press i Dvorski su moji drugari.
A da ti ipak okacis svoj filmcic?
trep trep
 
Nije lose:mrgreen: ,samo definitivno treba promeniti naziv teme u "Nasih ruku delo" ,a pod "nasih" misli se na Press_011 i DvorskaLuda :hahaha: . Ovo je sve radjeno preko movie makera uz poneku obradu slika u nekom drugom programu,zar ne. Imam i ja jedan film koji sam napravio od svakodnevnih snimaka iz srednje skole,car montaze je kada se uklopi video segment sa kvalitetnom muzickom podlogom,odredjen trenutak iz videa sa recima pesme.....
Na zalost moje delo necete videti ovde,njega mogu da pogledaju samo akteri u filmu :whistling:

Pa daj da ga vidimooooo:)

Sto se tice programa u pravu si, do sad je bio movie maker.
E sad moj najnoviji, radjen u boljem programu :)
cekam kritike, kao i tvoj film :))
ps. ne mora da bude o ljudima iz tvog real zivota :)


 
Poslednja izmena:

Back
Top