Zubar u Kg-u

Ako trazis bas dobrog zubara, onda mjesto gdje radi ne bi smjelo ti biti problem.. ljudi prelaze mnogo kilometara da imaju pravog lječnika, tako da za zubara ne bi smjelo biti drugačije. Nemoj te se ograničavati, ljudi moji ;)
_______________
Zubar Sesvete - Katidental
 
Posto pri pretrazi izlazi kao preporuka jedna ordinacija, ja moram da kažem da su najgori, obični mufljuzi i lopovi, i da razmišlam da ih tužim jer su me ostavili sa problemom reč je o ordinaciji Dental lux Kragujevac zajedno sa protečarom!!!! I nemojte da se zezate ljudi, zubi su jedni za ceo život uvek tražite drugo mišljenje jer lopova ima svuda!!!
 
Kada je nešto komplikovanije u pitanju, poput vađenja ili nekih operacija, onda bih svakako preporučio Stanišića. Jednostavno, čovek "ima ruku", radi izuzetno dobro i brzo, tako da ja u njega imam najviše poverenja što se tiče toga.
Što se popravki tiče, tu sam promenio masu zubara, zadnji put sam bio kod Milikića. U toj ordinaciji već dugo godina radi Raša Papeš, verovatno najkomunikativniji i najpozitivniji zubar kod koga sam ikada bio. Čovek je legenda zaista, a uz to je i dosta pažljiv, verovatno zbog toga što je u mladosti, koliko sam čuo, radio kao dečiji stomatolog. Inače, Raša je i naš poznati satiričar, tako da u njegovom društvu nikako ne može biti dosadno :mrgreen:

Evo doktora Papeša:

 

Back
Top