Zubar u Kg-u

minos

Iskusan
Poruka
5.557
Moze li neko da mi preporuci nekog dobrog zubara privatnika u Kragujevcu,a da su cene stomatoloskih usluga pristupacne,prosecne?Naravno,i adresu ordinacije ako slucajno zna neko...hvala unapred! ;)
 
Moze li neko da mi preporuci nekog dobrog zubara privatnika u Kragujevcu,a da su cene stomatoloskih usluga pristupacne,prosecne?Naravno,i adresu ordinacije ako slucajno zna neko...hvala unapred! ;)



Idi kod Dejana,spec. oralne hirurgije,majstor covek.Ordinacija je u glavnoj ulici,tamo gde su one stranke,desnom stranom ides prema Gornjem parku,pa pri vrhu ulice.dr.Dejan Stanisic.
 
Preporucujem zubara u trznom centru na aerodromu pored pijaace na drugom spratu. muz i zena stomatolozi odlicni su. imam fantasticno iskustvo sa njima. Oboje su odlicni. ne znam kako se besu zovu ali vredi ih potraziti, necete se kajati.
 
Poslednja izmena:
Polako,opusteno.......;).....Pa necemo da se bijemo,majku mu....:)

:) Ja se zaista izvinjavam ako sam malo previse dosadna ali taj covek je jedini koji je uspeo da me oslobodi straha od zubara. Ja sam inace u kolicima i mene je malo teze osloboditi nekog straha, pogotovo ako je zubar u pitanju a taj covek je to uspeo. Zaista vrhunski radi i on je jos jednom moja preporuka svima
 

Back
Top