Zubar u Kg-u

Pa dobro,ovde je ipak cilj da pomognemo nekom ko trazi stomatologa,ne zezamo se oko preporuka,sam hteo da kazem da je 1 preporuka sasvim dovoljno....:)
P.S. Vracam se na svoj nick Wade 94,imao sam nekih problema sa nalogom,pa sam privremeno koristio ovaj....
 
Lelo, nemoj da se ljutis, nisam ja mislio da te uvredim. Treba stvarno da se opustis malko i da se zezas kao i mi. Ovde se vecinom licno znamo, sastajali smo se zajedno i tako, vecinom je to stvarno zezanje... Ako sam te nesto naljutio, stvarno izvini, nije mi to bila namera
 
Lelo, nemoj da se ljutis, nisam ja mislio da te uvredim. Treba stvarno da se opustis malko i da se zezas kao i mi. Ovde se vecinom licno znamo, sastajali smo se zajedno i tako, vecinom je to stvarno zezanje... Ako sam te nesto naljutio, stvarno izvini, nije mi to bila namera

Niste me vala nimalo naljutili, ja sam se isto nasalila za ovu zadnju poruku (u vezi ispucavanja bonusa)

Opusteno samo :)
 
Perite zube Zirodentom i sve ce biti ok... Kemenac i karijes ce se ukloniti nakon samo jednog pranja, a vasi zubi ce postati snezno beli. Koristite Zirodent, irodent, odent, dent, ent, t....
Ne, ozbiljno, koristite Zirodent xD (cak se i zubi za vadjenje popravljaju, ali nako 5 pranja)
 
Perite zube Zirodentom i sve ce biti ok... Kemenac i karijes ce se ukloniti nakon samo jednog pranja, a vasi zubi ce postati snezno beli. Koristite Zirodent, irodent, odent, dent, ent, t....
Ne, ozbiljno, koristite Zirodent xD (cak se i zubi za vadjenje popravljaju, ali nako 5 pranja)

Pay malu al pametna..
gde si ti bila ranije ??
 
Za zavod ne znam al' sto se pivatnika tice, doslo je do promena i ja sad isto kao i vecina toplo i najiskrenije preporucujem dr. DEJANA STANISICA! Najtoplija preporuka i uz jedno veliko izvinjenje svima za prethodne preporuke.....

Dakle, dr. Dejan Stanisic definitivno!!!!!
 

Back
Top