PREVARA u braku ili ne?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

putnica

Početnik
Poruka
8

Sta mislite da li muskarci varaju svoje zene u braku na primer domacice koje sede kuci ,cuvaju decu ,kuvaju rucak i mirisu na isti?I da li zene varaju muskarce kako i na koji nacin posto se zna da zene moraju uvek biti tu nemaju poslovne partnere da sa njima idu na poslovne ruckove?Bas me interesuje sta vi mislite o ovome? :roll:
 
Pa vidi ovako, da se vara vara se, sve seva na sve strane!! Mada vidiš ja svoju ženu nisam prevario, neki bi rekli mlad sam ima vremena, ali ne znam!! Znaš to je verovatno zato što mi ne zvoca kad dođem kući, kao gde si bio, s kim si bio, šta si radio i tako to! A i kada izađemo u grad a ja se okrenem za nekom, a stvarno ima mnogo lepog mladog sveta, vrlo često i ona prokomentariše njen izgled sa mnom!! U stilu "nije loša ova mala" ili slično!! Ali isto tako kad stignemo kući, uvek imamo dobar sex, čisto da mi stavi do znanja šta imam, i da ne moram da jurcam unaokolo!! A na kraju ja sam još uvek od one generacije kojoj se više sviđa dobar i provokativan flert od bilo kakve "akcije"!!
 
ajmo da generalizujemo :D i treba da vara svaki cija zena dozvoli sebi da bude samo domacica i mirise na ..nesto..i lici na svasta..Sasvim druga prica ako se zena tek porodila, 9 meseci je takodje potrebno da se vrati u prvobitno stanje..normalno da ce cuvati dete, nije sigurno kreten koji ce odmah poceti da radi ili tako nesto i dozvoliti da neko drugi tako rano i tako nepotrebno odgaja..vaspitava dete..Opet o prevari :P
Zene nemaju poslovne partnere :shock: kako na koji nacin? isti nacin, razlikuju se samo nijanse..ako je takva, predodredjena za to..to joj je u krvi :P uradice to sa prvim komsijom..ili nista nece uraditi..ne znam tacno sta ti dodje prevara.
 
Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?
 
putnica:
Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?
 
del boy:
Pa vidi ovako, da se vara vara se, sve seva na sve strane!! Mada vidiš ja svoju ženu nisam prevario, neki bi rekli mlad sam ima vremena, ali ne znam!! Znaš to je verovatno zato što mi ne zvoca kad dođem kući, kao gde si bio, s kim si bio, šta si radio i tako to! A i kada izađemo u grad a ja se okrenem za nekom, a stvarno ima mnogo lepog mladog sveta, vrlo često i ona prokomentariše njen izgled sa mnom!! U stilu "nije loša ova mala" ili slično!! Ali isto tako kad stignemo kući, uvek imamo dobar sex, čisto da mi stavi do znanja šta imam, i da ne moram da jurcam unaokolo!! A na kraju ja sam još uvek od one generacije kojoj se više sviđa dobar i provokativan flert od bilo kakve "akcije"!!
Pa, nisi ti baš toliko mator... :shock: :D
A, što se tiče "stavljanja do znanja", stavljaš li i ti njoj do znanja ponekad???
 
putnica:
Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?

"TAKOOOOO JEEE.....uraaa!"

stvarno,neverovatno kakvih sve ima mentaliteta....

strasHno...
 
putnica:
Uopste nisam teska bas sam dobra i nezna i nije vazno da li sam udata ili nisam i da li nesto planiram ili ne samo hocu da kazem da gledam realno na zivot a ti ti imas neko drugo misljenje od mene?Jel?
uhh ta realnost..svaka zena tada treba da obrati paznju na spanske serije..i da se uci..A kako da varas tatu svog deteta..jesi cula za inovacije..ako ides na duge staze svesno, imas valjda mooda za to..takvi izleti mogu samo da upropaste vezu/brak..zato je potrebno uvek raditi i dogradjivati ono sto imas..najvaznije ceniti..jer kad izgubis nikad se vise nece vratiti.
 
putnica:
Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?
Onda PUTNICE otidji na moj profil i nacices resenje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top