PREVARA u braku ili ne?
Prikazujem rezultate 1 do 16 od 16

Tema: PREVARA u braku ili ne?

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano PREVARA u braku ili ne?

Sta mislite da li muskarci varaju svoje zene u braku na primer domacice koje sede kuci ,cuvaju decu ,kuvaju rucak i mirisu na isti?I da li zene varaju muskarce kako i na koji nacin posto se zna da zene moraju uvek biti tu nemaju poslovne partnere da sa njima idu na poslovne ruckove?Bas me interesuje sta vi mislite o ovome?

Zainteresovan član greenmoon (avatar)
    Učlanjen
    13.10.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano Re: PREVARA u braku ili ne?

odluka je individualna,radi se to ,i zaboravlja se da se sve placa

Zainteresovan član del boy (avatar)
    Učlanjen
    02.11.2004.
    Reputaciona moć
    50

Podrazumevano

Pa vidi ovako, da se vara vara se, sve seva na sve strane!! Mada vidiš ja svoju ženu nisam prevario, neki bi rekli mlad sam ima vremena, ali ne znam!! Znaš to je verovatno zato što mi ne zvoca kad dođem kući, kao gde si bio, s kim si bio, šta si radio i tako to! A i kada izađemo u grad a ja se okrenem za nekom, a stvarno ima mnogo lepog mladog sveta, vrlo često i ona prokomentariše njen izgled sa mnom!! U stilu "nije loša ova mala" ili slično!! Ali isto tako kad stignemo kući, uvek imamo dobar sex, čisto da mi stavi do znanja šta imam, i da ne moram da jurcam unaokolo!! A na kraju ja sam još uvek od one generacije kojoj se više sviđa dobar i provokativan flert od bilo kakve "akcije"!!

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

ajmo da generalizujemo i treba da vara svaki cija zena dozvoli sebi da bude samo domacica i mirise na ..nesto..i lici na svasta..Sasvim druga prica ako se zena tek porodila, 9 meseci je takodje potrebno da se vrati u prvobitno stanje..normalno da ce cuvati dete, nije sigurno kreten koji ce odmah poceti da radi ili tako nesto i dozvoliti da neko drugi tako rano i tako nepotrebno odgaja..vaspitava dete..Opet o prevari
    Zene nemaju poslovne partnere :shock: kako na koji nacin? isti nacin, razlikuju se samo nijanse..ako je takva, predodredjena za to..to joj je u krvi uradice to sa prvim komsijom..ili nista nece uraditi..ne znam tacno sta ti dodje prevara.

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bice "i konacno sam kupila svoj prvi vibrator"..postoje i mnogo lepsi nacini..

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio putnica
    Drago mi je sto sam Vas podstakla da razmisljate kao i ja .Prevara postoji svuda u vezama a kamoli u braku .Da li mozete sebe da zamislite da budete samo sa jednom osobom ceo zivot nekih i to najboljih 20 do 30 godina a taman ste poceli da uzivate sa nekih 25 i onda se pojavio on ili ona i mislili ste da je on taj jedini ili pravi.Ali stvarno ta misao duze traje nekih mozda 2 do 3 god a onda dodju deca,obaveze i ljubav jenjava polako nestaje i sta onda?

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

bas si teska ili mi se cini ili se ne udajes ili planiras razvod posle 3 god..u cemu je poenta? ili dogovor da se kresemo kad ko s kim god kako gde stigne..svasta.

Početnik
    Učlanjen
    05.11.2004.
    Reputaciona moć
    0

Uopste nisam teska bas sam dobra i nezna i nije vazno da li sam udata ili nisam i da li nesto planiram ili ne samo hocu da kazem da gledam realno na zivot a ti ti imas neko drugo misljenje od mene?Jel?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Citat Original postavio del boy
    Pa vidi ovako, da se vara vara se, sve seva na sve strane!! Mada vidiš ja svoju ženu nisam prevario, neki bi rekli mlad sam ima vremena, ali ne znam!! Znaš to je verovatno zato što mi ne zvoca kad dođem kući, kao gde si bio, s kim si bio, šta si radio i tako to! A i kada izađemo u grad a ja se okrenem za nekom, a stvarno ima mnogo lepog mladog sveta, vrlo često i ona prokomentariše njen izgled sa mnom!! U stilu "nije loša ova mala" ili slično!! Ali isto tako kad stignemo kući, uvek imamo dobar sex, čisto da mi stavi do znanja šta imam, i da ne moram da jurcam unaokolo!! A na kraju ja sam još uvek od one generacije kojoj se više sviđa dobar i provokativan flert od bilo kakve "akcije"!!
    Pa, nisi ti baš toliko mator... :shock:
    A, što se tiče "stavljanja do znanja", stavljaš li i ti njoj do znanja ponekad???

Aktivan član KNIGHT (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    68

"TAKOOOOO JEEE.....uraaa!"

stvarno,neverovatno kakvih sve ima mentaliteta....

strasHno...

Poznat
    Učlanjen
    08.11.2003.
    Reputaciona moć
    0

Uopste nisam teska bas sam dobra i nezna i nije vazno da li sam udata ili nisam i da li nesto planiram ili ne samo hocu da kazem da gledam realno na zivot a ti ti imas neko drugo misljenje od mene?Jel?
    uhh ta realnost..svaka zena tada treba da obrati paznju na spanske serije..i da se uci..A kako da varas tatu svog deteta..jesi cula za inovacije..ako ides na duge staze svesno, imas valjda mooda za to..takvi izleti mogu samo da upropaste vezu/brak..zato je potrebno uvek raditi i dogradjivati ono sto imas..najvaznije ceniti..jer kad izgubis nikad se vise nece vratiti.

Početnik PRCKO007 (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

. Zasto ti smetaju prevare,pa zar to nije deo svakodnevnog zivota.

Zainteresovan član Kanizsa84 (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Ja ne bih mogla sebe da zamislim da prevarim svog muza (ok, buduceg). Mislim da brak nije shala i da pre stupanja u njega treba ozbiljno da se promisli o svemu, a ponajvise sta ce doci posle ljubavi.

Početnik PRCKO007 (avatar)
    Učlanjen
    15.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Onda PUTNICE otidji na moj profil i nacices resenje...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ok... prevare su bile i eraverp i varepre i revapre i arrevpe...

dosta

potrazi po forumu...

lock

Slične teme

1. sex u braku
    Autor miranda u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 40
    Poslednja poruka: 27.10.2010., 13:48
  2. sex u braku!?
    Autor maja mala mama u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 69
    Poslednja poruka: 11.10.2010., 17:06