A šta mu je?
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: A šta mu je?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano A šta mu je?

Računar se gasi kada koristim rezač. Restartuje se kad mu se prohte. KAO DA IMA SVOJU VOLJU . Ja mu kažem nemoj, on 'oće. Šmrk. VEŠTAČKA INTELIGENCIJA... Hi hi.....
    Stvarno, da li je hardverski problem, znade li neko da mi kaže?
    Ako ne zna, nema veze, dogovorićemo se mi već...

Domaćin
    Učlanjen
    02.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

proveri napajanje

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

verovatno napajanje nemoze da izdrzi opterecenje hdd-a,rezaca,eventualno jos jedno cd roma pa se to manifestuje upucavanjem,restrovanjem,plavim ekranom smrti.
    Da ti napajenje nije mozda neko nekvalitetno od 200w?ako jeste odma ga menjaj

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Podrazumevano

Citat Original postavio DeXa
    verovatno napajanje nemoze da izdrzi opterecenje hdd-a,rezaca,eventualno jos jedno cd roma pa se to manifestuje upucavanjem,restrovanjem,plavim ekranom smrti.
    A kako to da proverim? :shock: ops:
    Mislim, gde?
    Vidi, prvo "buffer level" iznenadno opadne, na nulu, a onda se samo ugasi. A to se dešava kada piše audio diskove, sa mp3 nema problema.
    Nedavno sam pročitala da je buffer memorija koja privremeno skladišti podatke, jer rezač ne stiže da obavi posao brzinom kojom ih prima. Tako nešto... Pa sam zato pomislila da nešto nije u redu sa programom. Mada, svi mi govore da je do napajanja.
    Ma, šta ja znam... 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    05.08.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Citat Original postavio Lexa
    Mislim, gde?
    Vidi, prvo "buffer level" iznenadno opadne, na nulu, a onda se samo ugasi. A to se dešava kada piše audio diskove, sa mp3 nema problema.
    Nedavno sam pročitala da je buffer memorija koja privremeno skladišti podatke, jer rezač ne stiže da obavi posao brzinom kojom ih prima. Tako nešto... Pa sam zato pomislila da nešto nije u redu sa programom. Mada, svi mi govore da je do napajanja.
    Ma, šta ja znam... 8)
    Pa najprostije da proveris napajanje je da otvoris kuciste i pogledas na gornjoj strani napajanja sta pise od koliko je.
    A napisi koji kompjuter imas i ram memorija od koliko ti je?

Iskusan Кулиража (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    110

Podrazumevano

Citat Original postavio clan
    Citat Original postavio Lexa
    Mislim, gde?
    Ma, šta ja znam... 8)
    Pa najprostije da proveris napajanje je da otvoris kuciste i pogledas na gornjoj strani napajanja sta pise od koliko je.
    A napisi koji kompjuter imas i ram memorija od koliko ti je?
    Ili jos jednostavnije, da od nekoga na par sati pozajmis napajanje, zamenis, isprobas i vidis da li je tu problem ili ne.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •