Moze biti samo jedan

S

sanja

Gost
Kako vam se svidja snimak onoga sto je "odabrane" sacekalo prvog dana? Sta mislite, ko ce biti pobednik? Cini se da i momci i devojke dobro drze ritam. Ko je psihicki i fizicki najizdrzljiviji?

Navijam za Dunju, cura rece da joj je mnogo tesko, da joj nedostaju prijatelji i roditelji, ali vec u sledecoj sceni trci, skace, radi sklekove bez tog tuznog izraza lica.

Od momaka, glasam za krupnog momka iz Subotice, ne mogu da se setim imena.
 
Licno nisam pristalica Americkog sistema drilovanja tako da se iskreno nadam da je ponasanje instruktora prema stvarnim kandidatima za zandarmeriju ipak drugacije.

Stose toga ko ce biti pobednik paaaaaaa recimo da licno poznajem tu osobu :wink: (naime posecivali smo neko vreme istu teretanu)
 
Први пут сам то уопште видео пре неки дан. Све моје симпатије су на страни атлетичарке Дуње, мада нисам сигуран да ли је одустала.
icon_rolleyes.gif
 
Dragi moji znatiželjnici u metode obuke.
Želim da vam stavim do znanja da se ne primate na tv emisije slične sadržine jer je to samo farsa.Obuka koju navodno prikazuju je mamac za sportiste i zdrave mlade ljude da svojim duhom i požrtvovanjem samo popravi loši imidž uniformi. Naime ti dembeli su izgubile sve ratove što su ih dedovi dobili ukaljali su slavu i čast srpskog oružija pa sada ne znaju šta će.Ništa to zapravo nije tako na obuci.Svaki koji se prijavio bolji je od svih aktivnih oficira i vojnika pod ugovorom.To vam kaže m iz iskustva.Ostao je šljam iskompleksirane i frustrirane budale koje uživaju dok drkaju ljude po kasarnama.Verovatno zato što im se žene kurvaju dok su oni odsutni,Ko im je kriv što su se ženili zbog bodova za stan i na brzaka.Nije sigurno onaj u blatu što puzi kriv za sve njihove životne promašaje.
Sve to je samo prepisano zapadno sra.e i ja i moji drugari učesnici ratova iz 90-tih složni smo da se mora početi iz početka...
Ova država prvo treba da napiše nacionalni program pa sve ostalo.
A vi dragi moji koji posmatrate takve emisije imajte uvek na umu da se tu takmiče samo sjajni civili od kojih većina biva raspoređena po svim rodovima.
 
Dragi moji forumaši.
Želim da vas obavestim da nako čita moje tekstove i da se desilo da dva moja duža teksta nije bilo šanse da se objave.
No ja ću naći način da to moje viđenje stvari i istina koju znam stigne do Vas na ovome forumu.
I dalje postoji cenzura i neki žohari koji bi da Vas od takvog viđenja događaja spasu.
 
Dragi forumaši.
Setite se monstruoznih prebijanja demonstranata po ulicama gradova širom Srbije.Nije teško naći snimke gde i po desetorica pesnicama,nogama,pendrecima i td.komadaju od batina ljude.
Čest slučaj je bio da su u tim vanrednim situacijama komandu na terenu preuzimali oni koji sada sebe svojevoljno hoće nazvati VITEZOVI.
Primereniji naziv bi bio KOJOTI,HIJENE,DIVLJI PSI.
Brojne racije gde su prebijani svi odreda i žene i deca VITEŠKI nema šta?
Većina da nekažem svi oni su duboko u sprezi sa kriminalom.Tezgare kao gorile na vratima splavova i boljih lokala,uteruju dugove,reketaše valjaju aute sređuju svakakve dozvole i papire.I posle obuke se tek regrutuju za prave poslove...
Želim reći da je obuka zatajila prvenstveno na moralnom planu.Nepostoji predmet poput SRPSKI VITEŠKI KODEKS,SVETI RATNICI i slične teme.
Fizički deo obuke prođe i napori se savladaju, ali se nakon toga proizvedu samo monstrumi i to je istina i naša svakodnevna pojava.
To vam je to dragi moji. A ja vam savetujem da se sa sportom bavite a ne da ga gledate.Ćao
 
Kakve ti covece Boziji probleme imas.Tamo su se prijavili normalni ljudi da se prosto oprobaju ,a i vecina njih voli to.Evo npr. moj prijatelj se tamo prijavio i usao u finale i odatle i znam da je pobedio Vranjanac.Vecina njih ce posle i stvarno otici u zandarmeriju jer ljudi to vole.

A koje ti probleme imas i sta ti palamudis ko to zna... najbolje bi bilo da cutis.Nista bre ne fali jednoj takvoj emisiji i sta koji ***** tu spominjes neke ratove kakve to ima veze sa bilo cim.Sta treba da raspustimo sve spec. jedinice da zabijemo glave pod zemlju i ........ nemam pojma ni ja vise.



najblaze receno nemoj da fantaziras!
 
Pozdrav forumašima!
Želim da vas obavestim da postoje interesantna takmičenja koja se nazivaju NARODNI VIŠEBOJ.
U mom kraju:
HAJDUČKE VEČERI U CRNOJ BARI
IZBOR ZA MAČVANSKOG VOJVODU U DUBLJU
DANI ZMAJA OD NOĆAJA U SALAŠU NOĆAJSKOM
MIŠARSKA PROSLAVA NA MIŠARU
Dakle širom zemlje se organizuju takmičenja u sledećim disciplinama:
1.SKOK IZ MESTA U DALJ (PRVA PA NEŠTO KASN.UKINUTA OLIMPIS.DISCIPLINA)
2.SKOK IZ MESTA U VIS (VIDI POD 1 )
3.VUČENJE KLIPKA
4.BACANJE KAMENA S RAMENA
5.BORBA NA BRVNU
6.PENJANJE NA DRVO
7. RAZNE DRUGE ZAVISNO OD LOKALNIH OBIČAJA
U OKVIRU SVEBORA SVE GORE POMENUTO DOLAZI KAO ZAGREVANJE.
Da kažem da sam dosta puta učestvovao na istima a 2 puta i pobeđivao.
Sve te discipline su vrlo dijametralno različite.Hoću reći da ako si dobar u jednima ne možeš biti u drugima.A bitan je zbir bodova.
Dakle dragi moji probajte pa vidite.
Potražite lokalnu SVEBOR ekipu pa se bavite sportom.
Voli vas vaš specijalac.( i tebe genije :lol: )
 
specijalac:
Dragi forumaši.
Setite se monstruoznih prebijanja demonstranata po ulicama gradova širom Srbije.Nije teško naći snimke gde i po desetorica pesnicama,nogama,pendrecima i td.komadaju od batina ljude.
Čest slučaj je bio da su u tim vanrednim situacijama komandu na terenu preuzimali oni koji sada sebe svojevoljno hoće nazvati VITEZOVI.
Primereniji naziv bi bio KOJOTI,HIJENE,DIVLJI PSI.
Brojne racije gde su prebijani svi odreda i žene i deca VITEŠKI nema šta?
Većina da nekažem svi oni su duboko u sprezi sa kriminalom.Tezgare kao gorile na vratima splavova i boljih lokala,uteruju dugove,reketaše valjaju aute sređuju svakakve dozvole i papire.I posle obuke se tek regrutuju za prave poslove...
Želim reći da je obuka zatajila prvenstveno na moralnom planu.Nepostoji predmet poput SRPSKI VITEŠKI KODEKS,SVETI RATNICI i slične teme.
Fizički deo obuke prođe i napori se savladaju, ali se nakon toga proizvedu samo monstrumi i to je istina i naša svakodnevna pojava.
To vam je to dragi moji. A ja vam savetujem da se sa sportom bavite a ne da ga gledate.Ćao

OBZIROM NA TO KO JE POSLE ONIH DOSAO NA VLAST, NE ZALIM NI ZA JEDNIM BATINANJEM, IAKO SAM UCESTVOVAO U SUKOBIMA SA POLICIJOM!
 
Istina Brate.Šta da kažem ,i ja se sada stidim. :oops:
Stali smo na pola puta.Mesto da smo pobili govna komunistička sa Dedinja. :twisted:
Tek tako da više nikome ne padne na pamet da se zeza sa narodom.
Ko zna dokle će ovo novo sazrevanje trajati.Sada se sudi u Hagu da bi se plaćale ratne odštete koje kakvima. :roll:
No to nije tema ovog foruma i ja bi da ovo prebacimo na drugo mesto.A što se mane tiče ja sam zaključio da sa obzirom kakvi su nam bili žandari.
NE MORA BITI NI JEDAN. :oops:
 

Back
Top