Kuda sve to vodi....

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Svi smo svesni vremena u kojem zivimo...

Vremena kad ljudi kradu od sirotinje i kad se drustvo deli na velike grupacije koje ne znaju sta ce sa parama i na one koji se muce da zarade za parce hleba...

No, necu sad o tome da raspravljam..

Pre neki dan sam bila kod drugarice, okupilo se neko drustvo i poceli smo da pricamo o nekim malo ozbiljnijim temama...

Naime, sve je vise devojaka (od 13-14-15.... godina) koje se veoma provokativno oblace... U grad se izlazi posle ponoci i ostaje se do ranih jutarnjih casova.. Sve je vise maloletnika koji piju, puse a posto je i duvanje IN, kad tad pocnu da puse i dzoint...

JEdan od drugova je bio u nekoj diskoteci (da je tako nazovem) i zgrozio se.... KAzu da su tu sve klinke koje imaju kilo sminke na sebi a tako provokativno su se obukle da bi svaki muskarac pozeleo da ih ima bar na noc... Rekao je da je sve to lepoo i da stvarno izgledaju kao sex bombe, ali sve imaju 15-16 godina...
Onda smo dosli i do ovoga.. Svaki dan se u novinama pojavljuju clanci kako ima sve vise pedofila, kako je silovana devojka od toliko i toliko godina...

Sta mislite?? Da li su one slucajno silovane? Da li je njima slucajno zivot upropascen (na neki nacin) ili su i one po malo krive za sve to...?
 
Poslednja izmena:
Svi smo svesni vremena u kojem zivimo...

Vremena kad ljudi kradu od sirotinje i kad se drustvo deli na velike grupacije koje ne znaju sta ce sa parama i na one koji se muce da zarade za parce hleba...

No, necu sad o tome da raspravljam..

Pre neki dan sam bila sa kod drugarice, okupilo se neko drustvo i poceli smo da pricamo o nekim malo ozbiljnijim temama...

Naime, sve je vise devojaka (od 13-14-15.... godina) koje se veoma provokativno oblace... U grad se izlazi psole ponoci i ostaje se do ranih jutarnjih casova.. Sve je vise maloletnika koji piju, puse a posto je i duvanje IN, kad tad pocnu da puse i dzoint...

JEdan od drugova je bio u nekoj diskoteci (da je tako nazovem) i zgrozio se.... KAzu da su tu sve klinke koje imaju kilo sminke na sebi a tako provokativno su se obukle da bi svaki muskarac pozeleo da ih ima bar na noc... Rekao je da je sve to lepoo i da stvarno izgledaju kao sex bombe, ali sve imaju 15-16 godina...
Onda smo dosli i do ovoga.. Svaki dan se u novinama pojavljuju clanci kako ima sve vise pedofila, kako je silovana devojka od toliko i toliko godina...

Sta mislite?? Da li su one slucajno silovane? Da li je njima slucajno zivot upropascen (na neki nacin) ili su i one po malo krive za sve to...?

Ljudi smo, a ne zivotinje, to bi trebala da je razlika medju nama, nema opravdanja za takve stvari (NIKAKVIH):rtfm:
 
Mislis nema opravdanja sto im roditelji dozvoljavaju da se tako ponasaju.?.da za to nema opravdanja i njihova je odgovornost sto znaju da ima medju ljudima i tih zivotinja koje traze lak plen

Ne bio sam decidan NEMA OPRAVDANJA,ovo drugo je drugi problem - takodje problem,ali drugi! Hebi ga moš "voliš nerandže kolko hoćeš, al trpi"!
 
Mislim da je takvo oblacenje neprimereno tako mladim devojkama - devojcicama, ali svi znamo za taj sindrom - Lolite.
Kako god, te devojcice izlaze uz dopustenje svojih roditelja ili staratelja i posto vec znaju da se nasminkaju i tako provokativno obuku, onda bi trebalo da znaju i sta takvo ukupno ponasanje moze da donese, sta moze da im se dogodi.
Ipak ima dosta ljudi kojima je prag seksualne tolerancije veoma nizak i napadaju takve cure... to mogu biti ljudi sa nekim psihickim problemima, psihopate, a opet i sasvim normalni ljudi koji kad malo ,,cugnu,, se pogube...
Ali, cinjenica je da mlade devojke vole i zeljne su da provociraju okolinu.
 
Ali kad neko ima mozak i nagon zivotinje ni ne treba traziti krivicu i opravdanja vec nauciti kako se zastititi i ne ici im u jazbinu..ima tema na zenama gde isto tako ograniceno ne zele priznati da su takva mesta opasna bez obzira dal je silovanje..droga..alkohol..lose drustvo itd u pitanju..klinci a bogami i stariji ne mogu proceniti sta je dobro za njih..
 
Svi smo svesni vremena u kojem zivimo...

Vremena kad ljudi kradu od sirotinje i kad se drustvo deli na velike grupacije koje ne znaju sta ce sa parama i na one koji se muce da zarade za parce hleba...

No, necu sad o tome da raspravljam..

Pre neki dan sam bila kod drugarice, okupilo se neko drustvo i poceli smo da pricamo o nekim malo ozbiljnijim temama...

Naime, sve je vise devojaka (od 13-14-15.... godina) koje se veoma provokativno oblace... U grad se izlazi posle ponoci i ostaje se do ranih jutarnjih casova.. Sve je vise maloletnika koji piju, puse a posto je i duvanje IN, kad tad pocnu da puse i dzoint...

JEdan od drugova je bio u nekoj diskoteci (da je tako nazovem) i zgrozio se.... KAzu da su tu sve klinke koje imaju kilo sminke na sebi a tako provokativno su se obukle da bi svaki muskarac pozeleo da ih ima bar na noc... Rekao je da je sve to lepoo i da stvarno izgledaju kao sex bombe, ali sve imaju 15-16 godina...
Onda smo dosli i do ovoga.. Svaki dan se u novinama pojavljuju clanci kako ima sve vise pedofila, kako je silovana devojka od toliko i toliko godina...

Sta mislite?? Da li su one slucajno silovane? Da li je njima slucajno zivot upropascen (na neki nacin) ili su i one po malo krive za sve to...?

Bila je vec obimna tema, a najkomicnije jeste sto o klinkama raspravljaju ljudi koji imaju 20-21 godinu :rotf:
 
Evo jednog podatka sto se tice roditelja... :)

Svi kazu kako se deca danas radjaju sa fakultetom.. Tako su mnoga dece lukava i varaju svoje roditelje, mazu ih kako god stignu. llazu itd itd...

JEdan moj drug radi u taxiju i pricao mi je da je skoro vozio neke 3 devojke.. Voznja je trajala nekih 10 minuta posto je bila guzva.. Sve 3 su sele na zadnje sediste... Citiram ga "Samo odjednom vidis, kako vade nesto iz kese, svlace se i za 2 minuta su bile u totalno drugoj odevnoj kombinaciji.. Usle su u kola u majci, farmerkama i patikama, a izasle u najkracim mogucim suknjama i cipelama sa ogromnom stiklom.."

Sta o tome mislite..?
 
Mislim da je takvo oblacenje neprimereno tako mladim devojkama - devojcicama, ali svi znamo za taj sindrom - Lolite.
Kako god, te devojcice izlaze uz dopustenje svojih roditelja ili staratelja i posto vec znaju da se nasminkaju i tako provokativno obuku, onda bi trebalo da znaju i sta takvo ukupno ponasanje moze da donese, sta moze da im se dogodi.
Ipak ima dosta ljudi kojima je prag seksualne tolerancije veoma nizak i napadaju takve cure... to mogu biti ljudi sa nekim psihickim problemima, psihopate, a opet i sasvim normalni ljudi koji kad malo ,,cugnu,, se pogube...
Ali, cinjenica je da mlade devojke vole i zeljne su da provociraju okolinu.

:ok:ugledaju se na pink i svetske polugole zvezde i vide kako su oko njih dobri frajeri pa bi i one..poenta je sto ce obicnom lovanu s dobrim kolima danas dati 10 klinki i onda dodje jedna koja ne zna sta je snaslo..nebitno dal je silovo..udario..otero u pm ili ostavio negde u njivi imace traume..a izgleda da ne moze drugacije dok ne lupi glavom o zid
 
Evo jednog podatka sto se tice roditelja... :)

Svi kazu kako se deca danas radjaju sa fakultetom.. Tako su mnoga dece lukava i varaju svoje roditelje, mazu ih kako god stignu. llazu itd itd...

JEdan moj drug radi u taxiju i pricao mi je da je skoro vozio neke 3 devojke.. Voznja je trajala nekih 10 minuta posto je bila guzva.. Sve 3 su sele na zadnje sediste... Citiram ga "Samo odjednom vidis, kako vade nesto iz kese, svlace se i za 2 minuta su bile u totalno drugoj odevnoj kombinaciji.. Usle su u kola u majci, farmerkama i patikama, a izasle u najkracim mogucim suknjama i cipelama sa ogromnom stiklom.."

Sta o tome mislite..?

Standardna pojava da roditelji nemaju vremena da se bakcu svojom decom i bitan im je mir u kuci..i ranije je tako bilo..deca u skoli za primer su prva poklekla i bili su veci probisveti od onih koji su bili problematicni..kasnije su postali bolji ljudi kad nemaju 2 lica
 
Da, jadni roditelji i ne znaju sta se desava kada im dete zatvori vrata od stana.
Da, cuo sam za takve stvari... ili odu u neki haustor, neko slabo poseceno mesto i transformisu se u zavodnice.

MA cak i u skolu idu nafrakane i sredjene a njihovi roditelji nemaju pojma.. "Imaju predcas, nadoknadjuju neki izgubljeni..", a ustvari odu kod drugarice da se preobuku itd...
 
sve ovo je pocev od "mode brzih patika" jedan nastavak jadne i bedne 93-94 (mora u paketu)...jadnih i mracnih godina
samo kad cujem sta se ponovo ! slusa od muzike zapitam se da li je kalendar zaboravio da treba da se okrene novi list.

a te od 15-16 neka mame i tate vaspitavaju...ili neka se hebu kada nemaju GLAVU da razmisljaju...
 
sve ovo je pocev od "mode brzih patika" jedan nastavak jadne i bedne 93-94 (mora u paketu)...jadnih i mracnih godina
samo kad cujem sta se ponovo ! slusa od muzike zapitam se da li je kalendar zaboravio da treba da se okrene novi list.

a te od 15-16 neka mame i tate vaspitavaju...ili neka se hebu kada nemaju GLAVU da razmisljaju...

a jos je tuznije sto se neke od njih i hebu pa onda zatrudne u 14-15 i zele da osnuju porodicu a nisu videle sveta, nisu prosle nista u zivotu a vec guraju decu u kolicima... :sad2:
 
sve ovo je pocev od "mode brzih patika" jedan nastavak jadne i bedne 93-94 (mora u paketu)...jadnih i mracnih godina
samo kad cujem sta se ponovo ! slusa od muzike zapitam se da li je kalendar zaboravio da treba da se okrene novi list.

a te od 15-16 neka mame i tate vaspitavaju...ili neka se hebu kada nemaju GLAVU da razmisljaju...

Danas je gore nego 90-tih! Onda je bilo ljudi koji su rasli 80-tih, koji su i ako danas teski invalidi nosili u sebi neki drugi kod, danas na scenu stupaju upravo ti koji su rodjeni tih zlatnih :roll: 93-94!
Ponavljam nema opravdanja za pedofiliju!
 
Danas je gore nego 90-tih! Onda je bilo ljudi koji su rasli 80-tih, koji su i ako danas teski invalidi nosili u sebi neki drugi kod, danas na scenu stupaju upravo ti koji su rodjeni tih zlatnih :roll: 93-94!
Ponavljam nema opravdanja za pedofiliju!

Devojke se namecu pedofilima.. Sve kazu kako to njima ne moze da se desi.. Bukvalno se nude... A posle im je djavo kriv...
 
Danas je gore nego 90-tih! Onda je bilo ljudi koji su rasli 80-tih, koji su i ako danas teski invalidi nosili u sebi neki drugi kod, danas na scenu stupaju upravo ti koji su rodjeni tih zlatnih :roll: 93-94!
Ponavljam nema opravdanja za pedofiliju!

Ok za ocigledno al kad se klinka skine i pojavi na tvu ili javnom mestu to znaci da zna sta radi..izgleda itekako punoletno nije mala stvar sto joj se vide gace..ybg ja bih je **** a izgleda da cu moram trazim licnu kovu ne vuku mi se bukagije:lol:
 
Ok za ocigledno al kad se klinka skine i pojavi na tvu ili javnom mestu to znaci da zna sta radi..izgleda itekako punoletno nije mala stvar sto joj se vide gace..ybg ja bih je **** a izgleda da cu moram trazim licnu kovu ne vuku mi se bukagije:lol:

LK pod broj 1.:)

Ma bre i da mi sedne u krilo, msm da bih ipak preskočio, koji će mi to u životu,i meni i njoj!
 
Danas je gore nego 90-tih! Onda je bilo ljudi koji su rasli 80-tih, koji su i ako danas teski invalidi nosili u sebi neki drugi kod, danas na scenu stupaju upravo ti koji su rodjeni tih zlatnih :roll: 93-94!
Ponavljam nema opravdanja za pedofiliju!

nije gore! danas su klinci besniji ja se ne secam da je neko od mojih drugara bio izboden nozem ili upucan, bilo je malo sorki ali nista strasno. danas je agresija tolika da nije zdeavo..

cupkice neka te sto se hebu sa 14-15 pitaju mame i tate sta se radi nisam ja majka Tereza da se sekiram za njih ja sam znao sta i gde smem i sta nije pozeljno da radim i uvek sam imao zdrav odnos sa roditeljima i znali su kad sam imao 14 god da cu doci oko o 6ujutro i gde sam! smesno zvuci ali znali su ... nikad nisam krio gde i sa kim idem
 
nije gore! danas su klinci besniji ja se ne secam da je neko od mojih drugara bio izboden nozem ili upucan, bilo je malo sorki ali nista strasno. danas je agresija tolika da nije zdeavo..

cupkice neka te sto se hebu sa 14-15 pitaju mame i tate sta se radi nisam ja majka Tereza da se sekiram za njih ja sam znao sta i gde smem i sta nije pozeljno da radim i uvek sam imao zdrav odnos sa roditeljima i znali su kad sam imao 14 god da cu doci oko o 6ujutro i gde sam! smesno zvuci ali znali su ... nikad nisam krio gde i sa kim idem

Mozda se desilo da se dodje malo veseliji i sa šminkom od jogurta, koji se nekad ostavljao ispred samiške i pre otvaranja:), ali uvek su znali gde sam, s kim sam i da ce sve biti ok!
 
Ja sam roditelj i imam sina od 16 godina. To vam je što je. Deca su takva jer su roditelji nešto u vaspitanju zapostavili. Tražiti alibi u društvenim prilikama je licemerno. Bilo je i više neimaštine i bili su gori ratovi pa su deca bila "normalna".
A po meni je još gore svaljivati na decu, ona po inerciji idu kuda ste ih usmerili. To što seješ to ćeš i požnjati.
 

Back
Top