muvanje na chatu?

Poruka
84
Mene nesto zanima..je li iko od vas upoznao nekog preko chata,i kako je to onda izgledalo?Sta mislite zasto ljudi chatuju,i kakvi se sve likovi kriju iza tih nickova?Nekoliko dana sam pricala sa jednim likom,zvucao je bas zanimljivo,i ja sam htjela samo da pricamo,ali mi se sada cini da je on htio nesto vise.Sad mi je bas zao zbog toga.
Nisam dodala prosli put da vec imam decka i da me bas to muvanje ne zanima,vec iskljucivo upoznavanje novih ljudi.
A i niste mi odgovorili sta mislite kako izgleda prosjecan chater.Ja mislim da vjerovatno ima spondilozu,ili tako neku boljku-ukocenost vrata i sl.
A i muvanje na takav nacin?Pa nesto bas i ne vjerujem u to.Ne mislim da je fizicki izgled najvazniji,ali ipak je bitan.A tek iskrenost?!Ko me moze ubijediti da neka djevojka sa kojom sam se bas fino ispricala nije ustvari neki perverzni looser,ili neki matori manijak?!Mnogo tu prostora ima za raznorazne mucke,zar ne? :?:
 
I meni se jedan uchinio vrlo simpatichnim preko chata.Chak je i njegov drug doshao u moje "selo" da me upozna,ali ono shto nije rekao je kako izgleda "dotichni gospodin"...Drug mu je ok,ali ON-ne daj Boze nikom!!!Motkom da ga ne pipnesh!Blindirani orah iz ruke da mu ne uzmesh!!!Teraj ga da ti poshalje sliku (ako je uopshte njegova) i pazi da se ne zaljuish u rechi,kao shto sam se ja zaljubila...Ima raznih likova,pazi se...
 
Ana-Marija:
I meni se jedan uchinio vrlo simpatichnim preko chata.Chak je i njegov drug doshao u moje "selo" da me upozna,ali ono shto nije rekao je kako izgleda "dotichni gospodin"...Drug mu je ok,ali ON-ne daj Boze nikom!!!Motkom da ga ne pipnesh!Blindirani orah iz ruke da mu ne uzmesh!!!Teraj ga da ti poshalje sliku (ako je uopshte njegova) i pazi da se ne zaljuish u rechi,kao shto sam se ja zaljubila...Ima raznih likova,pazi se...
Velika istina... čak i iz naše muške tačke gledišta. Da ne veruješ koliko može žensko da bude ružno... hehe
 
Pre 8 godina sam upravo preko chata upoznala skroz interesantnu osobu. Nismo dugo izdrzali na chatu i morali smo da se vidimo licno. Ispostavilo se da je on ADONIS licno. Ja naravno odlepila. Bili smo godinu dana u vezi. Najlepsa veza u mom zivotu. Nazalost on otisao preko bare, a ja ostah u Beogradu.
Za sada je on muskarac mog zivota. Mozda dodje neko drugi da zameni njegovo mesto, ali za sada je on na br.1.
Nikad se ne zna. Mozes da upoznas svasta preko neta. Nazalost pre ces nekog upoznati ovde nego in real life. Dobro je i to, vazno da imamo prilike da se upoznajemo i druzimo.
Apsolutno sam za net prijateljstva.
 
littlefoot:
Pre 8 godina sam upravo preko chata upoznala skroz interesantnu osobu. Nismo dugo izdrzali na chatu i morali smo da se vidimo licno. Ispostavilo se da je on ADONIS licno. Ja naravno odlepila. Bili smo godinu dana u vezi. Najlepsa veza u mom zivotu. Nazalost on otisao preko bare, a ja ostah u Beogradu.
Za sada je on muskarac mog zivota. Mozda dodje neko drugi da zameni njegovo mesto, ali za sada je on na br.1.
Nikad se ne zna. Mozes da upoznas svasta preko neta. Nazalost pre ces nekog upoznati ovde nego in real life. Dobro je i to, vazno da imamo prilike da se upoznajemo i druzimo.
Apsolutno sam za net prijateljstva.
Hm,pre 8 godina???Zar je tada postojao chat??
 
little, na sezamu??? ko??
pa postojao sezam......od 94
jesam, nije mi nista ostalo, sva iskustva su mi uglavnom sa neta, danas se cujem sa 1.5 likom
iskustva=pusenje
mada, tamo neke 96-7 nije bilo tako lascivno, bila su neka okupljanja, bas super. ti ljudi su mi i danas nekako super kad ih vidim ali samo se srecemo kao cao-cao, doduse nikad se nisam angazovala previse.
 
Master_Chief:
littlefoot:
Pre 8 godina sam upravo preko chata upoznala skroz interesantnu osobu. Nismo dugo izdrzali na chatu i morali smo da se vidimo licno. Ispostavilo se da je on ADONIS licno. Ja naravno odlepila. Bili smo godinu dana u vezi. Najlepsa veza u mom zivotu. Nazalost on otisao preko bare, a ja ostah u Beogradu.
Za sada je on muskarac mog zivota. Mozda dodje neko drugi da zameni njegovo mesto, ali za sada je on na br.1.
Nikad se ne zna. Mozes da upoznas svasta preko neta. Nazalost pre ces nekog upoznati ovde nego in real life. Dobro je i to, vazno da imamo prilike da se upoznajemo i druzimo.
Apsolutno sam za net prijateljstva.
Hm,pre 8 godina???Zar je tada postojao chat??
Kako nije npr. irc mirc...
 
meni sve hvale kako imaju brdo iskustava (sexualnih)sa neta.nikad nisam pozelela nekoga da upoznam jer svaka prica koju zapocnemo se svodi na "a sta volis u sexu".devojke nece ni da pricaju s drugim devojkama,verovatno svi traze nekog za krevet.
 
Ok, ovo ce biti malo duza prica, ali ko zeli neka cita...
Istina je da su ’96., ’97. i sl. godine na chat dolazili samo pojedinci i to oni pravi zaljubljenici u kompjutere i sl, s obzirom da tada chat nije bio poznat sirokim narodnim masama. To je bilo pravo uzivanje i iskrena poznanstva. Nije bilo laznih predstavljanja, lazi, prevare i sl. Medjutim, poslednjih godina naci iskrenu osobu je veoma tesko! Ljude sa kojima sam ja chatovala sam i upoznala licno (ne sve, ali najzanimljivije), sa njima sam i dan danas u odlicnom kontaktu, a ono sto me je odusevljavalo kod njih je to sto se desavalo da danima chatujemo, a da ne saznam ni odakle su, ni kako izgledaju, jer to u stvari (ako imate ista interesovanja i zanimljive teme za razgovor) i nije toliko bitno za pricu putem chata. Medjutim, ukoliko se desi da zaista ta neka osoba privuce moju paznju, naravno da se javlja radoznalost kako ta osoba izgleda, pa najpre usledi razmena fotografija, a onda i licno upoznavanje i sl. Naravno, upoznala sam i neke ljude sa kojima sam se samo tada videla i to je sve, jednostavno nisu mi se dopali ni u kakvom pogledu, tako da je bilo veoma glupo folirati se dalje.
Zasto ljudi chatuju? Hm... pa 90% chatuje zbog zelje da nadju osobu sa kojom bi ostvarili ili sexualni odnos ili vezu, a retko ko da dolazi zbog nekog druzenja. Devojke uglavnom chatuju sa muskom populacijom, a i obrnuto! Priznajem da je meni mnogo interesantnije da pricam sa suprotnim polom i da razmenjujem iskustva, jer drugarica imam dosta, a i ponekad me smaraju samo zenski razgovori.
Bilo je prilike da chatujem i zbog zelje da nadjem ’drugu polovinu’, a bilo je prilike da chatujem cisto radi razgovora i ni zbog cega drugog. Ukoliko sam u vezi, odmah (ne direktno, vec indirektno) naglasim da imam decka, kako osoba sa kojom chatujem ne bi pomislila da zelim nesto vise i da kasnije ne bi bilo nekog razocarenja zbog toga.
Sansa da upoznas dobru osobu je velika, samo treba biti uporan. Imala sam decka sa chata, bili smo u vezi par meseci, tako da nije nemoguce. Izgled jeste bitan, ali nije presudan!!! Postoje neki drugi kriterijumi koji su bitniji...
U svakom slucaju meni je chat dosadio odavno, ne chatujem bas dugo, ali me zato forum ispunjava, a i odlicno je mesto da upoznas neke osobe mnogo bolje i brze nego putem chata (pogledas teme koje posecuje, kakva su interesovanja te osobe, kakvi su odgovori i sl.)...
Eto, toliko od mene, mrzi me vise da pisem... :wink:
 
inspirion:
Izadjes,vidis. Pa i da vam sliku posalje,ko zna stvarno kakav je u realnosti.

Cemu ovo silno lupetaranje? Jedan izlazak nikog nista ne kosta.Mozda dobro poznanstvo?

I onako mnogo blejimo pred kompom.

Ih, ne kosta? Pa ne kosta ako ces da dodjes u ovo moje selo, a ja da dodjem do Bg-a ne mogu da prodjem bez 6oo din (i da crknem od gladi), i tako 600 po 600...Ma zezam se, ja sam upoznala dva tipa preko chat-a, za jednog sam omah znala da hoce sex (samo) i ipak smo se videli,nemam ni ja pojma zasto,pa nista nije bilo,i nikad se vise nismo ni culi. Sa drugim sam zapocela prijateljstvo,isla i kod njega (sto i nije tako blizu), jos uvek imam super misljenje o njemu ali se vise ne cujemo.Bio je u fazonu da hoce ozbiljnu vezu i pricao mi je to,a ja se tripovala treba mu prijateljski savet.Mnogo sam glupa,tek posle par meseci ukapiram da on stvarno hoce ozbiljnu vezu,ali sa mnom. A ja vec u jednoj takvoj. Svi ostali su bili u fazonu 'sta imas na sebi', 'koja ti je omiljena poza' i slicno i sa njima nema sta dalje da se prica.Mislim da posle par razgovora za svakog mozes da provalis kakav je pa se lepo nadjete u sred bela dana na nekom javnom mestu i sta ima tu da bude problem (osim onih 600 din sa pocetka)...
 
Skoro sam gledao na Nemackom TV-u...Devojka tuzila tipa,da joj plati putne troskove i garderobu....sto je kupila kad je dosla kod njega da se upozna....Ona tvdi da se on pogresno predstavio....opisao je sebe kao lika iz nekog romana.....naravno misleci,na njegove osobine i "unutrasnjost"...a ona odmah pomislila...junak misicav....misici,razni i to....a u stvari,on simpaticni debeljuca....Kavaljerski joj je ponudio putne troskove i prenociste u hotelu......dok za gardeobu nije hteo da cuje....
naravno,ona izgubila na sudu....
...iako slike,varaju....treba ih za svaki slucaj razmeniti.....kao dopunu misljenja o nekom.....
 
Stvarno mi nije jasno u cemu je tolika frka? Upoznala sam milion ljudi sa chata uzivo, sa mnogima sam i dan danas prijatelj. Stekla sam i par najboljih prijatelja ever. Nisam imala do sada nikada neprijatnih iskustava. Ne vidim nista lose u tome da se sa nekim sa kime se super razumete preko chata upoznate i uzivo ukoliko imate sansu. Cemu strah? Pa zaboga, upoznajte se negde gde je mnostvo ljudi, prosetajte, odite na pice. Ne morate odmah kod njega u stan (ja recimo to nikada ni u jednom primeru nisam uradila, uvek su to bila sretanja u gradu) pa vam se tako onda nista lose nece ni desiti.
 
Ja sam cak kod tipa koga sam upoznala preko chat-a posle mesec-dva razgovora (sto putem neta,sto preko telefona) otisla na ceo vikend. Dakle,otisla sam do njega busom,on me fino sacekao na stanici, isli smo do grada, spavala sam kod njega, isli smo na svadbu kod njegove najbolje drugarice (to je bio i osnovni razlog zbog koga sam otisla), sledeci dan smo kolima otisli do nekog drugog mesta u blizini kod njegove takodje dobre drugarice koja je nedelju dana pre toga rodila devojcicu.Upoznala sam pola njegovog drustva, izlazili smo i bilo mi je bas fenomenalno...
 
ilona:
Ja sam cak kod tipa koga sam upoznala preko chat-a posle mesec-dva razgovora (sto putem neta,sto preko telefona) otisla na ceo vikend. Dakle,otisla sam do njega busom,on me fino sacekao na stanici, isli smo do grada, spavala sam kod njega, isli smo na svadbu kod njegove najbolje drugarice (to je bio i osnovni razlog zbog koga sam otisla), sledeci dan smo kolima otisli do nekog drugog mesta u blizini kod njegove takodje dobre drugarice koja je nedelju dana pre toga rodila devojcicu.Upoznala sam pola njegovog drustva, izlazili smo i bilo mi je bas fenomenalno...

Eto :)
 
Da pridodam... Upoznala sam bas dosta ljudi sa chata, bili su iz razlicitih delova Srbije, nije mi bio problem da odem do njih, da se vidimo i sl. Par njih su mi super drugovi, jedan mi je poklonio ruzu pri prvom susretu i posto sam ja isla u njegov grad, zadrzao je ruzu kod sebe (zamolila sam ga, kako mi ne bi uvenula dok dodjem kuci), osusio je i jos uvek je cuva :D Cujemo se stalno, vidimo se kada mozemo i super je sve... A to je jedan primer samo...

I nikada nisam imala neki strah od upoznavanja... :wink:
 
pitas za muvanje .. hm ... mislim da je mnogo lepse da krenes sa idejom da nista ne trazis pa kako bude, jer na netu svasta moze da se nadje i pronadje. Muvanje u startu, ne ide mi to. A decka, pa ja sam i to nasla. :wink: Pozdrav
 

Back
Top