hajde, iskreno...

vidish, bane, to je zanimljivo pitanje:)
u principu, volim ja da imam inicijativu.. zavisi koliko mi mashta radi tog dana, koliko imam inspiracije;) mada mi neki put dodje samo da se 'prepustim'...
dakle, zavisi od raspolozenja.
 
ma nisam ni mislila da izbacim vezivanje....:). Josh osmisljavam atmosferu.. Mrak, tiha muzikica, ulje (za masazu;), krem cokolada .. ;)...
Bez alkohola... da se ne desi da posle ne mogu da natrefim da odvezem coveka:)
 
A zamisli da napolju pada kisa pa jos i da grmi i onako hladnjikavo a vama vruce, ovo sam sve probao pa jos ako postoji ona vrela ljubav a ne samo goli seks. Uh devojka mi je daleko sad vidim sta znaci ljubav na daljinu.
 
bane-25:
A zamisli da napolju pada kisa pa jos i da grmi i onako hladnjikavo a vama vruce, ovo sam sve probao pa jos ako postoji ona vrela ljubav a ne samo goli seks. Uh devojka mi je daleko sad vidim sta znaci ljubav na daljinu.

Razmisljaj kako ce vam tek biti kad se napokon opet vidite;)
 
ne volim da filozofiram,ali sama izraz" dominantan u sexu " mi nije privlacan,elem
Ja volim sve sto zeni pricinjava zadovoljstvo,u principu,i ako bi me ti vezala ne smatram da si onda dominantna u sexu,ali vise volim ja da je vezem ,oko kolena i spojene ruke.
 
musko:
ne volim da filozofiram,ali sama izraz" dominantan u sexu " mi nije privlacan,elem
Ja volim sve sto zeni pricinjava zadovoljstvo,u principu,i ako bi me ti vezala ne smatram da si onda dominantna u sexu,ali vise volim ja da je vezem ,oko kolena i spojene ruke.

Hm,pa ne podvodim ja SAMO vezivanje pod dominaciju..:). Ne mora da sex bude sveden na okrutni sado mazo uz pushtanje krvi da bi se pokazala zelja za dominacijom.
 
ne volim da filozofiram ,ali sam izraz "dominatan u sexu" mi nije...Mislim dacu ja tebi da me ti vezes,ali ne mislim da si zbog toga dominanatna.U pricipu ja volim da radim sve sto zeni odgovara.Mada vise volim ja da vezem,oko kolena i skupljene ruke...ko prasence...a razanj kod mene :x
 
Zak:
Iskreno nisam jos naisao na dominantnu zenu u krevetu... 8)

Ne znas sta si propustio. :wink: Ali jos si mlad, naleteces i na takvu!
Ja volim da dominiram kada sam raspolozena. I svidja mi se kad imam kontrolu. Primetila sam da se ni oni ne bune kada sam takva. A nekada volim da mene vode.
 
Da,definitivno sve zavisi od raspolozenja. A pod dominacijom se ne podrazumeva samo bicevanje i tako to, decka moze da raspameti i sama zenska inicijativa za sexom, nesto grublji nacin na koji mu pokazuje koliko ga zeli i kako ga zeli, nedvosmisleno zavodjenje na neprikladnom mestu... nemojte mi reci da to muskarce ne uzbudjuje? Ali dominacija je najbolja kada se smenjuje medjusobno njegova i njena, nije zanimljivo kad jedan uvek vodi.... i tako dokle stignete, i do vezivanja i bicevanja, koliko god kome prija.... :wink:
 
lolla:
... koliko vam se svidja kada je zena dominantna u krevetu?
ili mozda vishe volite da dominirate?
pitanje vazi i za zene;) (ako ih ima bisex ovde:)

Kao sto neko rece, ne svidja mi se izraz 'dominantna', ne zbog toga sto sam Balkanac, vec zbog toga sto mislim da je malo prejak izraz....Volim kada zena zna da blagovremeno preuzme inicijativu u krevetu, ali isto tako i da mi je prepusti....
 
Hm... ja takodje volim da sam dominantna, u smislu da volim da vodim celu igru i pokazujem ono sto zelim , sad, ne na najbanalniji nacin, ali onako... spontano super ispadne... ali, volim i da imam kontrolu... :) i da ga mucim malkice... i taman kad misli da je dobio ono sto je zeleo, onda mu dam nesto drugo da zeli... :wink:

Ali, naravno... naizmenicno je jedino zanimljivo... dosadni su mi oni muskarci koji se samo prepuste i cekaju sta cu ja da uradim... i ne znaju da budu nezni i da me dovedu do stadijuma kad ne mogu da izdrzim vise da nista ne radim... :D

A nisam probala vezivanje... :lol:
 
Hmmm vezivanje, brrr... Razmisljala sam ja o tome. Volela bih da ga vezem ili da me veze i onda da me muci poljupcima dok ne poludim od zelje i pocnem da ga molim da me uzme... ili isto to ali sa obrnutim ulogama...
Dominacija, kako kad, nekad on, nekad ja, zavisi od raspolozenja, mada mi se cini da su ipak nekako muskarci dominantniji, kako god da se uzme.
 

Back
Top