STA MISLITE O RUKOMETASIMA VOJVODINE?

  • Začetnik teme TIGRICA_PB
  • Datum pokretanja
TIGRICA_PB:
E I JA TO ISTO MISLIM. UOPSE NEMAM PREDSTAVU STA VLADA TU TRAZI.
NIJE ON NEKI IGRAC A NI PERUNICIC.
MADA ISKRENO NISU LOSA EKIPA
Razmisli malo, nisi mala. Vidi ko je u klubu... ko su sponzori...gde je lova...
Nije to nista strasno, svako gleda svoj interes. Uzgred, nisu oni uopste losi igraci, pogotovo za nasu ligu. Ja sam ti rekao sta mislim da moze da predstavlja problem.
 
TIM KAO TIM NIJE LOS..A STO SE TICE PERUNICICA NIJE ON NISTA SPEC.TAKO DA NE POLAZI NEKE NADE U NJEGA.PROSLU SEZONU JE IGRAO U NISU U JUGOPETROL ZELEZNICARU I VISE JE DONEO STETE NEGO KORISTI...ONDA KADA JE BIO DERBI PARTIZAN-ZVEZDA TOTALNO JE UPRSKAO STVAR SVOJIM AGRESIVNIM PONASANJEM..AKO SI GLEDALA UTAKMICU ZNAS O CEMU PRICAM...A I IMAO JE PAR VECIH ISPADA DOK JE BIO U "ZELJI".. :cry: STO SE MANDICA TICE NIJE LOS IGRAC ALI NIJE NI NISTA SPECIJALNO...VISE JE TU PRISUTNO IME...FAMOZNI VLADIMIR MANDIC NEGOLI KVALITET I UMECE U RUKOMETU...IMA TOLIKO BOLJIH U VOJVODINI OD NJEGA,ZAR NE?
 
CEKAJ....NIJE DA MOMAK NEZNA DA IGRA..ZNA ON...DA NE ZNA NE BI BIO U REPREZENTACIJI...NEMOZES TI NEKOGA DA UBACIS U SASTAV REPREZENTACIJE AKO NEMA VEZE DA IGRA...TAKO DA...NISAM JA REKLA DA VLADA NEMA VEZE,SAMO DA NIJE NISTA SPECIJALNO...
A BAS ME ZANIMA ZBOG CEGA MISLIS DA SU UTAKMICE NAMESTENE...???
KAZI MI SKORO...MOZDA PRE NEDELJU-DVE JE ZELJA IGRALA SA VOJOVODINOM I IZGUBILA ZAR NE...???
 
i]da, znam da ima dosta maminih i tatinih sinova koji koriste novac da dodju do boljeg mesta...ali isto tako mislim da to moze samo u klubovima a ne u reprezentaciji...jer je yo nesto mnogo ozbiljnije ...mislis da bi selektor za odredjenu sumu novca doveo igraca koji nema veze sa igrom i obrukao sebe...cisto sumnjam...kao sto rekoh reprezentacija je nesto mnooooooogo ozbiljnije..ne kazem da nema toga ali nije kao sto si ti rekla...[/i] :D :D :D [/color]
 
Nas rukomet je los ali ne toliko koliko ti kazes...NARAVNO DA MOZE MNOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOGO BOLJE...
Nego reci mi sta mislis o Jugopetrol Zeleznicaru iz Nisa....koje si ti godiste?da li treniras rukomet ili ne...ako treniras koju poziciju igras????
POZDRAV...... :D :P :D
 
E I JA SAM GOLMAN!
TENUTNO IGRAM U RK "PETROVARADIN" NOVI SAD, ALI SAM DOBILA PONUDU IZ ITALIJE PA CU NAJVEROVATNIJE TAMO NASDTAVITI KARIJERU.
JAKO BI VOLELA DA SE DOPISUJEM SA TOBOM, PA AKO IMAS EMAIL ARESU JAVI MI NEKEKO.
JA IMAM ALI NEBI ZELELA DA JE SE NEKO DRUGI DOKOPA, A AKO POSTOJI NEKI NACIN DA TI JE POSALJEM JAVI MI!
SPORTSKI POZDRAV!
 

Back
Top