muzika sa kompjutera

H

hitno

Gost
zelio bih da pustam u lokalu muziku preko kompjutera,interesuje me koji bi mi zvucnici i pojacalo za to bili najpogodniji sa tim da muzika ne bi trebalo da bude previse glasna(lokal ima oko 70 kvadrata)cuo sam za neke plafonske ugradne zvucnike pa me interesuje da li neko zna nesto vise o njima.unaprijed zahvalan
 
Nisi naveo-la koji je tip lokala (prodavnica butik, kafić ili nešto drugo). Ako je u pitanju butik i sl. zvučnici koji se ugradjuju u plafon su dovoljni ali u kafiću će isti nervirati goste lošm kvalitetom zvuka ma koliko oni bili skupi. Što se pojačala tiče najbolje bi bilo da je od zvučnika malo slabije. Marku pojačala biraj po ukusu (ja bih preporučio DENON). A ako hoćeš ja mogu da i uradim kompletno ozvučenje (to mi je posao).

Pozdrav.
 
hvala na savjetu deki.zvucnici su mi potrebni za kafic a posto se ti time bavis daj mi nekakvu ponudu,muzika ne mora da bude pregasna samo bih zelio da kutije budu sto manje.inace sam iz crne gore tacnije niksica i za nedjelju dana dolazim u bg. pa bi se mozda mogli dogovoriti.pozdrav
 

Back
Top