Haos u sobi...
Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 217

Tema: Haos u sobi...

Veoma poznat Master_Chief (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano Haos u sobi...

Da li vam je haos u sobi ili je lepo i uredno...Meni je vecinom haos,posto sam ja "handy man" i bavim se elektronikom imam punu sobu elektronske opreme i alata,sve sto vidim od elektronike sto je zanimljivo ja to trpam u moju sobu,sve je rastureno.Kad se nakanim da raspremin onda bude soba raspremljena maksimum 3-4 dana,posle toga je opet rusvaj zivi...Kakva je situacija u vasim sobama.
    P.Sobro je sto moj brat ima svoju sobu,da samo zajedno u sobi ne bi se moglo uci.

Veoma poznat LPhoklica (avatar)
    Učlanjen
    27.02.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    176

Podrazumevano

soba mi je uredna recimo subotom nedeljom i ponedeljkom, volim da dekorisem sobu i najvise uzivam kada je sredjena, jer tada na muru mogu da srtam, slikam...

Elita wild_child (avatar)
    Učlanjen
    29.05.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1045

Podrazumevano

Haos totalni.Inace se bavim body artom i plus pravim torbe,narukvice tako da mi je sto prekriven
    1.Knjigama skolskim
    2.Starim brojevima rock expresa
    3.temperama i papirima
    4.Nadje se i koja igla i komadi trapera
    5.Misrisljavim stapicima
    6.Cd-ovima
    Ostatak sobe je uredan,osim sto prasinu retko brisem a krevet nemam obicaj da namestam osim ako mi ne dolazi neko....To je to

Domaćin Moon Child (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

uzasno....
    isto nemam obicaj da brisem prasinu,po podu su pairi,neke knjige za skolu+ranac i odeca,carape,majice i sl.,po stolu jos knjiga i CD-ovi,iznad su police koje su skroz nesredjene,ima svakakvih dzidzabidza..Krevet namestam kad me nateraju...
    sve u svemu bas je haoticno ali kad je sredim onda ne znam gde se sta nalazi

Iskusan DJ_MaRe (avatar)
    Učlanjen
    28.01.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    104

Podrazumevano

Meni je soba uvek sredjena... Mnogo sam uredan sto se toga tice, volim da znam gde mi sta stoji, zato je i sredjujem non-stop... Uostalom, u njoj provodim 99% svog vremena u kuci, pa je red da mi prija okruzenje

Veoma poznat Shinoda (avatar)
    Učlanjen
    13.03.2004.
    Pol
    muški
    Pancevo, centar juznog Banata, prestonica piva i brojnih zanata :lol:
    Reputaciona moć
    175

Podrazumevano

Ehhhh...Meni je potpuno nepoznat pojam "imati svoju sobu"...Imam 8 godina starijeg buraza i zivim u dvosobnom stanu!!!
    Jedna je manja shatro "decija" i vecja tj. "dnevna"...Ta "decija" je oduvek 80 do 90% pripadala mom bratu!!!
    Tu mu je krevet,tu mu je odeca,mini linija,komp,police sa knjigama,radni sto tako da ja bas nemam mnogo stvari u toj sobi...Imam svoj orman (upola manji od njegovog i dve-tri fijoke i to je sve...
    A u dnevnoj opet imam samo svoj radni sto i dve police za knjige...Zato i nemam bas puno toga da sredjujem...Jedini rusvaj koji mogu da napravim jeste da nagomilam knjige i tako neke gluposti na sto,ali to obavezno rascistim posle 3-4 dana...Redovno brisem prasinu sa svojih malobrojnih stvari...

Početnik
    Učlanjen
    10.08.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

iako imam radnu i relax/spavacu sobu,nemam pojma gde je veci nered...knjige su uglavnom te koje prave nered i koje su razbacane svuda po sobama,poshto sam trenutno u tripu pravljenja neke sopstvene biblioteke,a u ormanima i na policama vishe nema mesta za njih, tako sve obichno zavrshe ili na stolu ili u gorem sluchaju na podu...
    tu su i cd-ovi (isti sluchaj kao i sa knjigama,samo bude malo problema kad skontam da sam u besomuchnoj potrazi za nekim cd-om izgazila mali milion njih koji su lezali na podu...)
    krevet nikad ne pravim poshto mi u spavacu sobu niko ne ulazi i poshto sem kreveta tamo imam jos samo tv i ozvuchenje...pojachalo,predpojachalo,tjuner,cd i mp3 plejer i zvuchnici(komada 2 a svaki ima 50kg)shto mi ne zauzima toliko puno mesta a bez kojih ne bih mogla da zamislim pochetak svakog jutra...i eto...samo zalim moju sestru koje me josh uvek trpi...

Obećava
    Učlanjen
    22.08.2003.
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

HAOS TOTALNI MI JE U SOBI! Mama se uvek dere na mene zbog toga...ali meni je mnogo lakse da zivim/radim/ucim u haosu! Naravno volim da mi je soba cista i uredna...ali mene strano mrzi da je sredjujem. :x

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ma meni je komp u sobi kojim se svi u kuci sluze tako da mi soba bar toliko mora biti raspremljena,inace moj ranac u glavnom bacim na sred sobe i ne diram ga preko vikenda,srecom ove godine nema domaceg kuci tako da su mi sve knjige u skoli a papire ni ne vadim iz torbe,kako ih jednom stavim tu ostaju do kraja skolske godine.A o stolu na kome stoji komp da ne pricam.Kao prvo pun je samo igrica(negde oko 100 igrica) sve su u DVD koverima,plus one sto su van kovera onako,onda papiri kojekakvi,username,passwords koji su ispisani na male lepljive papirice i nalepljeni po kompu i stolu.Takodje prasinu brisem jednom mesecno,a usisam jednom u dve nedelje,sve sto je viska ja gurnem ispod kreveta(hehehe).Onda su tu flasice od soka koje takodje ostavljam kojekuda.

Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

heheh i ja imam obicaj da guram djubre ispod kreveta ili tepiha...
    bacam i jelo iza kreveta(obicno sendvici su se mogli naci) i gooooooooomilu gluposti-casopise,kutije CD-ova,dezodoranse,snale,kape,plisane igracke(ne brini Tisha konjic nije zavrsio iza kreveta :wink: ),sveske,tempere,pare..... sto kaze moja mama samo od popa ushi shto nema....

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio Moon Child
    heheh i ja imam obicaj da guram djubre ispod kreveta ili tepiha...
    bacam i jelo iza kreveta(obicno sendvici su se mogli naci) i gooooooooomilu gluposti-casopise,kutije CD-ova,dezodoranse,snale,kape,plisane igracke(ne brini Tisha konjic nije zavrsio iza kreveta :wink: ),sveske,tempere,pare..... sto kaze moja mama samo od popa ushi shto nema....
    "od popa brada".A zaboravio sam casopise,posto sam veliki fan automobila imam takodje nekoliko stotina auto magazina...

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

Joj, pa ja se stidim!!! ops: ops: Meni je soba uredna, a to je zbog moje mame!!! Ona je nevidjena picajzla, i sama priznaje da joj je to bolest ali ne znam shto i mene opterecuje!!!! Jedini rusvaj mi je po stolu (skener, komp, knjige, cd-ovi- koji se inache nalaze svuda po koci pa stalno trpim pridike ). Takodje, stvari mi se ponekad vuku po krevetima i stolicama, po tri para pantalona i 20 pari charapa!!! Krevet popravljam svako jutro, poshto mi to stvarno, ali stvarno nije teshko!!!! Inache, dosta sam uredna osoba, jedini haos je u mojoj glavi!!!!

Domaćin *november rain* (avatar)
    Učlanjen
    24.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    82

Podrazumevano

Citat Original postavio wild_child
    Haos totalni.Inace se bavim body artom i plus pravim torbe,narukvice tako da mi je sto prekriven
    1.Knjigama skolskim
    2.Starim brojevima rock expresa
    3.temperama i papirima
    4.Nadje se i koja igla i komadi trapera
    5.Misrisljavim stapicima
    6.Cd-ovima
    Ostatak sobe je uredan,osim sto prasinu retko brisem a krevet nemam obicaj da namestam osim ako mi ne dolazi neko....To je to
    chak i taj ~nered izgleda lijepo ponekad...
    imam osjecjaj da je tvoj ~haos mnogo kuuul

:wink: :wink:

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Podrazumevano

Kreativan nered rulz!

Elita Profimare (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    273

Podrazumevano

Moja soba je dosta uredna mada ima malo knjiga i casopisa unaokolo i malo vise prasine

Obećava
    Učlanjen
    05.02.2004.
    Reputaciona moć
    51

Podrazumevano

Meni je soba prilicno u haosu..pogotovo orman(samo ubacim stvari, onako zguzvane, pa onda posle nemam sta da obucem)...
    po podu i oko kreveta mi stoje knjige, cdovi, papiri, ranac za skolu, roleri(srecom bicikl drzim u biciklani), kutije, i jos malo cdova...imam nov radni sto ali nikad nisam pokusala da ga koristim, ako se desi da ucim, ucim na krevetu... ali krevet zato redovno namestam.
    prasinu brisem kad mi bas pukne film..
    ali u sustini mi je soba uredna

Primećen član
    Učlanjen
    01.01.2004.
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano

meni je soba redovno u haosu....jedino volim kada je uredna ujutru a suncan je dan....mozda ovo malo chudno zvuchi, al najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...
    inache, soba mi je uvek u krsu, pre su to uvek bii cdovi, sada su pretezno stvari za oblachenje, i slike, papiri, olovke, bojice, crtezi itd...moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:

Aktivan član srećica (avatar)
    Učlanjen
    18.03.2004.
    Pol
    ženski
    Pančevo je mali grad,u njemu sve se zna...
    Reputaciona moć
    66

Podrazumevano

jao,haos!!!uvekj mi je rasturena,a sobu delim sa stari9jom sestrom...mali sobichak,ali uvek je neuredna...kako moj tata kazxe,da imam sinove bili bi uredniji!!!!!

Učlanjen
    12.09.2004.
    Reputaciona moć
    90

Podrazumevano

Citat Original postavio Ernesto_Che
    najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...

moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:
    isto....jos kad je napolju lepo vreme ...te flekice od sunca...predivno!
    isto... ali ja uvek rezem olovke na podu ops:

Veoma poznat Tinar (avatar)
    Učlanjen
    24.10.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    152

Podrazumevano

Citat Original postavio Moon Child
    Citat Original postavio Ernesto_Che
    najvishe na svetu me obraduje kada se probudim ujutru i vidim pod bez icega i na suprotnom zidu flekice od sinca...nachi nicheg lepsheg da mi time pocne dan...

moja keva najvishe shizi kad rezem olovku ili ugljene stapice na pod...e to je izludjuje... :wink:
    isto....jos kad je napolju lepo vreme ...te flekice od sunca...predivno!
    isto... ali ja uvek rezem olovke na podu ops:
    Ja kod kuce i ne koristim olovke!!!

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

krevet ne raspremam nikad,cak ni kad mi neko dolaziposto su svi na njega vec navikli
    sto je prekriven ne znam ni ja cime sve...preovladjuju igle,perlice,neki materijali i tako to
    na podu se nalaze jastuci,knjige,olovke,sveske....
    patike za fizicko i stvari stoje na stolici ili na podu
    sminka i nakit su razbacani svuda po malo...
    i naravno,fioke su prazne jer sve povadim iz njih i mrzi me da vratim!!! ops:

al,vazno je da ja uvek znam gde mi je sta... :wink:

mamaaaaaaa,gde mi je ona zuta majicaaa???? ops: 8)

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Ebote ko bi reko da ste vi devojke tako neuredne u odnosu na nas muske...pa moja soba je "apoteka" naspram vecine vasih soba...(mislim da devojke)

Aktivan član miss (avatar)
    Učlanjen
    17.01.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    70

Podrazumevano

pa,to je KREATIVNI NERED 8)

Učlanjen
    04.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    166

Podrazumevano

Citat Original postavio miss
    pa,to je KREATIVNI NERED 8)
    A...okay...nisam znao,samo naztavite sa tim "kreativnim neredom" :wink:

Obećava
    Učlanjen
    31.07.2004.
    Pol
    ženski
    Na svetu postoji jedno carstvo.......................................
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Paaa, postoji vishe faza. Ona uobicajena je da je da mi je soba u nekom polu-neredu, znaci krevet nameshten ,police manje-vishe sredjenje, knjige po stolu, odeca na foteljma. Sledeca je kada su mi knjige po podu,foteljama i svugde po stanu samo ne tamo gde treba,a poslednja je kada mi soba izgleda kao da je proshao uragan(ovo se deshava samo u extremnim prilikama). Naravno, ume da bude i potpuno uredna, takva je na raspustu, kada mi neko dolazi i kada me mama natera de je sredim

P.S Inace potpuno se slazem za kreativni haos. Lakshe mi je da funkcionishem u mom haosu ,nego da mi neko drugi sredi (shto se nije desilo odavno) i onda ne znam gde mi se shta nalazi 8)

Strana 1 od 9 12345 ... PoslednjaPoslednja
Vrh strane

Slične teme

1. HAOS U SKUPŠTINI
    Autor NICIFOR u forumu Politika
    Odgovora: 155
    Poslednja poruka: 27.04.2009., 13:04
  2. Haos na „Marakani“
    Autor strawbbery_city u forumu Politika
    Odgovora: 39
    Poslednja poruka: 20.02.2009., 21:54
  3. Planirani haos