Potreban savet!

Deky75

Zainteresovan član
Poruka
363
Hteo bih da racunar koji je povezan sa internetom 24h LAN-om iskoristim kao server.
Odnosno da imam pristup tom racunaru i internetu sa svog kucnog racunara preko Dial-up
modema. Racunar koji bi iskoristio za server ima i Dial-up modem i slobodnu tel. liniju,
a ima mogucnost i za još nekoliko tel. linija i modema. Pošto nemam iskustva u ovoj oblasti,
a nisam siguran ni da je izvodljivo, zamolio bih nekog ko se bolje razume da mi objasni da li
je to moguce izvesti i šta je sve potrebno (predpostavljam neki softver i neka podešavanja).
I da li je moguće da nekoliko korisnika u isto vereme koriste isti računar (server) preko različitih
tel. brojeva.

Unapred hvala svima.
 
Cekaj malo, nisam te skonto iz prve.
Jel ti oces da ides na Net sa I kompa preko II kompa,
preko Dial-up a i da imas pristup II kompu :?: :?: :?:

Ako je to u pitanju onda ti se nista ne isplati, jer u svakom slucaju moras da budes na Net-u sa I kompom :!: :!: :!: :D :D :D :) :shock: :? :( 8) :lol: :o :roll: :cry: :arrow: :wink: :idea: :?: :P :x :twisted: :evil: :!: :!: :!: :!: :!:
 
Da pojasnim. Interesuje me da li mogu da stupim u kontakt sa kompom1 (koji je na netu a u isto vreme ima i modem u koji je uljučena tel. liija 555-555) preko kompa2 pozivanjem broja 555-555 i da koristim internet sa kompa2 preko kompa1. (broj 555-555 je uzet za primer)
 

Back
Top