Beli luk i glogov kolac

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

bezibre!

Poznat
Banovan
Poruka
8.923
od koga od teen forumaša, a i ostalih
biste pobegli glavom bez obzira
s kim nikako ne biste želeli da budete ni u istoj prostoriji kamoli da bađete zajednički jezik...

ne budite predvidivi . ako je odgovor bezibre! mesto odgovora stavite sliku međunožja!
 
u umlatut se izgovara kao nesto sto vise lici na i nego u seceru :*


inace ladno mi sad ***** klinac na pabu da treba da se teram sa foruma jer sam mator....omb

pa mi kad smo taj pub stvorili on je pis'o u gace.....kmeeee
 
Ne razumem, kakva je sličnost izmedju mene i Ubermenscha? Imamo neke bliske stavove, ali stil pisanja i sve ostalo je različito :)

Btw. Daxeru, ti ne treba da ideš sa foruma jer si mator, nego jer si dosadan.

On topic - niko poseban, ja mogu manje - više sa svima, ali ne mogu svi sa mnom. A to je velika razlika.
 
Ne razumem, kakva je sličnost izmedju mene i Ubermenscha? Imamo neke bliske stavove, ali stil pisanja i sve ostalo je različito :)

Btw. Daxeru, ti ne treba da ideš sa foruma jer si mator, nego jer si dosadan.

On topic - niko poseban, ja mogu manje - više sa svima, ali ne mogu svi sa mnom. A to je velika razlika.

Opaaaaaaaaaa Darko sta ti rekla!!???! !?!? ?!! ?
Philosopher, ja te volim, aj se kresnemo ?
 
Čekaj, ti možeš da oboriš svoj trenutni rekord emitovanja monotonije na krsti?

A ja mislio da se čuda tog tipa ne dogadjaju.

ma ne...treba da posvetim svoj zivot krsti i da se unesem bas lepo u nju, k'o ti jel da? da se pravim da mi pamet izlazi na usi? da prosipam i lecim raznorazne komplekse, tipa niko me ne voli, zlostavljali me u destinjstvu?
jes' puca mi k

idi malo zivi
 
ma ne...treba da posvetim svoj zivot krsti i da se unesem bas lepo u nju, k'o ti jel da? da se pravim da mi pamet izlazi na usi? da prosipam i lecim raznorazne komplekse, tipa niko me ne voli, zlostavljali me u destinjstvu?
jes' puca mi k

idi malo zivi

Pa već si se dovoljno uneo, oblak smora nad krstom raste nevidjenom brzinom, kao u onoj epizodi Saut Parka.

Oho, vidim baš si pratio moje postove, izgleda da si kolekcionar tudjih iskustava i života:lol::lol: Bolje da se unosiš u krstu, nego u moj život toliko. Prvi put sad čujem za tebe, ćoveče. Je.beni stakler.

Kakvi kompleksi?

Kakvi saveti?

I da, maltretiranje u školi nije isto što i zlostavljanje u detinjstvu. Da si pametniji znao bi. :)

Turbo - imam ja i penis, zašto izostavljati najzabavnije igračke? :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top