ISKUSTVO SA MLADJIM MUSKARCIMA

Naravno, pitanje je sta smatras pod "dosta starija od njega"? On je 3 godine mladji od mene... a iskustvo? Pa da nije valjalo, ne bismo se vencali :D Ma, ako se volite, godine nemaju nikakvog znacaja. A da li oni mogu da se zaljube u zene starije od njih? Izgleda da mogu :)
 
Da li ste se nekad zaljubile u mladjeg muskarca od sebe i kakvo je vase iskustvo? Da li je moguce da on iskreno voli zenu koja je dosta starija od njega?
Ja sam u takvoj vezi i prelepo mi je s njim.Ne bi trebalo godine da budu prepreka za nesto tako lepo kao sto je ljubav!Ako je iskreno,to se oseti,bez obzira na godine.A i ta perspektiva je prilicno sovinisticka...zamisli:starijim muskarcima ne smeta da budu sa dosta mladjim zenama!Kako to?Sto se onda stalno postavlja pitanje u obrnutom smislu?!
Ne volim sto se kod nas u pasivnim krajevima jos uvek dramatizuje tako nesto :x
LOVE IS ONLY LOVE
 
Minna:
Da li ste se nekad zaljubile u mladjeg muskarca od sebe i kakvo je vase iskustvo? Da li je moguce da on iskreno voli zenu koja je dosta starija od njega?

Nisam se zaljubila u mladjeg iako sam bila blizu nekoliko puta. Mislim da je to neka podsvesna kocnica, zato sto mislim da to nema perspektive. U svakom trenutku moze odleprsati sa nekom dosta mladjom i od njega. Ovde ne mislim na razliku od godinu - dve, nego vecu.

Druga stvar, mladji muskarci su posesivniji i onda me to gusi.
 
bianca:
Minna:
Da li ste se nekad zaljubile u mladjeg muskarca od sebe i kakvo je vase iskustvo? Da li je moguce da on iskreno voli zenu koja je dosta starija od njega?

Nisam se zaljubila u mladjeg iako sam bila blizu nekoliko puta. Mislim da je to neka podsvesna kocnica, zato sto mislim da to nema perspektive. U svakom trenutku moze odleprsati sa nekom dosta mladjom i od njega. Ovde ne mislim na razliku od godinu - dve, nego vecu.

Druga stvar, mladji muskarci su posesivniji i onda me to gusi.



Moguce. Tu je nepoverenje.On sa druge strane misli da ces ti otici sa nekim starijim ,tvojih godina.
 
ja 23,on 18 i nikad nijedno od nas ne bejase srecnije...

znam da su "skakljive" godine,ali mi smo izuzetak...
on izrazito zreliji,mi sa neverovatnim slicnostima,i najiskrenija i najcistija moguca ljubav...

i cini me sretnijom nego bilo koji stariji od mene sa kojim sam bila...
 
inspirion:
bianca:
Minna:
Da li ste se nekad zaljubile u mladjeg muskarca od sebe i kakvo je vase iskustvo? Da li je moguce da on iskreno voli zenu koja je dosta starija od njega?

Nisam se zaljubila u mladjeg iako sam bila blizu nekoliko puta. Mislim da je to neka podsvesna kocnica, zato sto mislim da to nema perspektive. U svakom trenutku moze odleprsati sa nekom dosta mladjom i od njega. Ovde ne mislim na razliku od godinu - dve, nego vecu.

Druga stvar, mladji muskarci su posesivniji i onda me to gusi.



Moguce. Tu je nepoverenje.On sa druge strane misli da ces ti otici sa nekim starijim ,tvojih godina.

Pa i hocu! :)
 
Ja mislim da stvarno nisu vazne godine vec ono unutra hemija ako je ima to je prava stvar.Ja 29 a on malo pile 24 i sve sam ja tako mislila da je on mlad mozda pomalo i nezreo ,medjutim prevarila sam se on zreliji ,nezniji i pozeljniji ispade od svih drugih koje sam do tad poznavala.In naravno zaljubila sam se pa i dan danas trnem kad ga vidim i zmarci me podilaze kada ga slucajno dotaknem.Sta da ti kazem pazi se nije svejedno...
 
putnica:
Ja mislim da stvarno nisu vazne godine vec ono unutra hemija ako je ima to je prava stvar.Ja 29 a on malo pile 24 i sve sam ja tako mislila da je on mlad mozda pomalo i nezreo ,medjutim prevarila sam se on zreliji ,nezniji i pozeljniji ispade od svih drugih koje sam do tad poznavala.In naravno zaljubila sam se pa i dan danas trnem kad ga vidim i zmarci me podilaze kada ga slucajno dotaknem.Sta da ti kazem pazi se nije svejedno...
 
Minna:
Da li ste se nekad zaljubile u mladjeg muskarca od sebe i kakvo je vase iskustvo? Da li je moguce da on iskreno voli zenu koja je dosta starija od njega?

Uuuuuu, al' sam se ja jednom zaljubila u jednog klinca, 6 godina mlađeg od mene... :P Samu sebe sam iznenadila, s'obzirom da sam večito sa puno starijima. Bilo je prelepo dok nisam počela da se tripujem i da komplikujem :cry:
 
ja sam se samo jednom zadržala na (samo) zaljubljivanju, i isto je bio 6 godina mlađi. Ne, 7 godina...a pri tom smo i nešto poslovno sarađivali..pa, bilo je svašta, sve u granicama dozvoljenog :wink: a da ostanemo van bilo kakve šeme ili veze.
 

Back
Top