OŠ Radoje Domanovic
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: OŠ Radoje Domanovic

Guest

Podrazumevano OŠ Radoje Domanovic

Ima li nekog iz ove skole? Treba da se preselim u nju. Vase misljenje. Inace sam 7 razred. Ima li tamo informatike?

Hybrid-Theory-Girl
    Guest

Podrazumevano

JA sam isla u Radoje ako mislis na osnovnu u Kragujevcu i evo sada sam upisala Prvu gimnaziju-prirodni smer i mogu ti reci da su mi mnoge stvari poznate sto se tice nepravde,cudnog ocenjivanja i tih stvari .Sto se toga tice Radoje je ok spremi te super psihicki za kasnije skolovanje ali mozda ce ti biti malo nezgodno na pocetku ali posle toga sve dodje na svoje mesto!!! Skola je zaista dobra ako mislis na ovu u kg-u ! Vise je od osnovne!!! :wink:

bala
    Guest

Podrazumevano ispravka

Citat Original postavio Hybrid-Theory-Girl
    JA sam isla u Radoje ako mislis na osnovnu u Kragujevcu i evo sada sam upisala Prvu gimnaziju-prirodni smer i mogu ti reci da su mi mnoge stvari poznate sto se tice nepravde,cudnog ocenjivanja i tih stvari .Sto se toga tice Radoje je ok spremi te super psihicki za kasnije skolovanje ali mozda ce ti biti malo nezgodno na pocetku ali posle toga sve dodje na svoje mesto!!! Skola je zaista dobra ako mislis na ovu u kg-u ! Vise je od osnovne!!! :wink:

Ne mislim na onu u na Novom Beogradu

Početnik
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: OŠ Radoje Domanovic

ja sam iso u tu skolu i mogu da kazem da je skola super!jeste da sam imao malo problema sa profesorima ali nisu ni oni tako losi ali BOZA STO PREDAJE ISTORIJU JE CAR!!!Najaci covek,uvek kad imamo pismeni mi mu donesemo novine i on cita a mi prepisujemo... hehehehehe

Obećava HeartOfTheOceane (avatar)
    Učlanjen
    20.08.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    42

Ja sam isla u tu skolu (sve do prosle godine). Skola je super, ucionice su dobro opremljene, nastavnici su ok, skola je u dobrom kraju, drustvo je solidno, a sto se tice informatike, uci se od sedmog razreda (ko hoce), a od ove godine su uveli i ADSL tako da mi je bas zao sto vise ne idem u nju. Sve najbolje!

Zainteresovan član Крими Миле (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Поздравите Ружу ако га видите...

Primećen član VELIKIBLEK (avatar)
    Učlanjen
    02.10.2009.