Zoran Lutovac: Sam ću presuditi ubici mog sina jedinca Milana!

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
Zoran Lutovac, otac Milana Lutovca (15), kojeg je kolima usmrtio pijani Radosav Vujačić (58), zamenik direktora „Srbijagasa" i visoki funkcioner SPS-a, kaže za Press da ga ne interesuje suđenje Vujačiču i da će sam odlučiti kako će presuditi ubici svog sina!

- Doživeo sam veliku tragediju, nisam hteo da pravim medijsku pompu, ali razočaran sam posle svega što se dogodilo. Posle smrti sina, zvao sam nekoliko poznatih novosadskih advokata, ali su me odbili zbog poznanstva sa Vujačićem. Niko od njih nije hteo da se zameri Vujačiću. U noći kada mi je stradalo dete, pre nego što je došla patrola policije uklonjeni su neki tragovi, pomerani su i predmeti. Ali to mi više nije važno. Nije bitno koliko ima tragova, koliko je Vujačić imao alkohola u krvi, ni šta će pokazati veštačenja. Mene ne zanima presuda suda, čak ni da dobije Radosav doživotnu robiju. Ja ću mu sam suditi - poručuje očajni Zoran Lutovac i dodaje:

- Na suđenju neću reći ništa protiv Vujačića niti ču ga goniti privatno. Onda ću ga ja kazniti. Kako i gde, to ću kasnije odlučiti, a to će zavisiti i od toga kako se on bude ponašao. Neću ni da angažujem advokata. Jasno je da ovde nema posla za sud. Ništa mi ne znače veštačenja ni montirani slučajevi.
Lutovac kaže da se godinama trudio da sinu bude i majka i otac, jer je suprugu izgubio kada je Milan imao svega pet godina.

- Posle suprugine smrti ponovo sam se oženio i dobio ćerkicu, koja je u nedelju izgubila brata, a ja sina. - priča naš sagovornik.

Radosavu Vujačiću koji je sa 2,04 promila alkohola u krvi pregazio dečaka na biciklu je nakon saslušanja određen pritvor do 30 dana, zbog mogućnosti uticaja na svedoke, a osumnjičen je za teško krivično delo protiv bezbednosti saobraćaja sa smrtnim ishodom. Ukoliko se na sudu dokaže njegova krivica, preti mu kazna od 2 do 12 godina zatvora i oduzimanje dozvole do pet godina.


http://www.pressonline.rs/sr/vesti/...presuditi+ubici+mog+sina+jedinca+Milana!.html


Tako treba, kriminalcima koji vode drzavu treba suditi licno, jer sud je njihov. :ok:
 
u sadasnjem sistemu krivac-ubica u saobracajki odmah pocinje sa `vaddjenjem`, sistem se raduje jer ima novu ovcu za sisanje

samo sto zrtva obicno nema nikakvu satisfakciju. zdnjih godina bilo je desetak morbidnih nesreca sa smrtnih ishodima. nijedam pocinilac nije osim na sudu medijdki i drustveno osudjen, a trebalo je. sve potone u betonskim zidinama sudova, akao da suzrtve ustvari krive.

i da podsetim da jedan osvedoceni ubica, doduse iz pistoja, godinama seta po centru bgda, cak mu je i vrhovni sud isao na ruku obarajuci presusu zbog ko zna cega

da skratim, liberalno s ranje od sistema je takvo, nije vazan covek vazna je lova. sve dokle krimosi budu slobodno setali po svetlu dana, a posten narod zazirao, nema leba ni pravde

moje saucesce ozaloscenoj porodici
 
Pa i izvuci ce se.....dobice par godina ali samo na papiru...zatvor videti nece to je sigurno.

Samo lik je ipak trebao da cuti.....da plati nekome posle odredjenog vremena da kokne tog smrada ili ako taj ima sina da mu sina kokne. Tako se to radi u zemljama gde ne postoji pravda ...lepo pravdu sprovedes sam. Cak ja bi mu pre sina cepnuo a on neka zivi posle.

Не дај Боже да ми се нешто тако деси....
Потпуно разумем човека....
:per: :per: :per:
 
Pa i izvuci ce se.....dobice par godina ali samo na papiru...zatvor videti nece to je sigurno.

Samo lik je ipak trebao da cuti.....da plati nekome posle odredjenog vremena da kokne tog smrada ili ako taj ima sina da mu sina kokne. Tako se to radi u zemljama gde ne postoji pravda ...lepo pravdu sprovedes sam. Cak ja bi mu pre sina cepnuo a on neka zivi posle.

ma bolje je ovako shto je rekao
sad nek strepi ceo zivot i osvrce se kolko god ziveo ko mish
mislim da je zato to i uradio
 
nema te kazne za pijanu zivotinju sto ubi ovo jadno dete

Pa pre neki dan sretnem jednog poznanika koji je pre jedno dve godine ubio kolima nekog motoristu a isto pijan bio.....i bas ga pitam sta je sa tim a on mi kaze :" Pa nista " :hahaha: A jos on i nije neko mudo a eto dve godine nista se ne dogadja sa njegovim slucajem a zamisli tek sta se zbiva kad je optuzeni neki baja ko sto je ovaj iz SPS-a :D
 
Zalosno,a neophodno.

Danima gledam kao nas vrte u krug, ispiraju mozak, pokusavaju da nam uniste zdrav razum...danima se prica o psu kome je odsecna glava, a u isto vreme pijani mocnik ubija nevinog decaka na ulici i mediji skoro da cute..

Vise se pisalo o odsecenoj psecoj glavi nego pre nekog vremena kada su u Bulevaru nasli odsecenu ljudsku glavu.

A sto se tice ovog slucaja, zna se da je nas zakon takav da ako nekoga mrzis - najbolje je da ga zgazis, jos po mogucnosti da si pijan...nema sanse da dobijes vise od god. dana.

Ovde bi mogao da pomogne samo glas gradjana, ali Srbija je umorna..nikoga ne interesuju tudje muke.Tesko tom ocu..
 
Zoran Lutovac, otac Milana Lutovca (15), kojeg je kolima usmrtio pijani Radosav Vujačić (58), zamenik direktora „Srbijagasa" i visoki funkcioner SPS-a, kaže za Press da ga ne interesuje suđenje Vujačiču i da će sam odlučiti kako će presuditi ubici svog sina!

Idiot. Sta ima on da se sveti. Tipicno komunjarski i ateisticki. Bog je mladica uzeo u svoje ruke i naselio ga u rajska naselja. Bolje bi bilo ocu da pali svecu i da PRASTA. Bila je Bozija volja.
Zao mi je sto se desila nesreca. Vjecnaja pamjat rabu Bozijem.
 
Pa i izvuci ce se.....dobice par godina ali samo na papiru...zatvor videti nece to je sigurno.

Samo lik je ipak trebao da cuti.....da plati nekome posle odredjenog vremena da kokne tog smrada ili ako taj ima sina da mu sina kokne. Tako se to radi u zemljama gde ne postoji pravda ...lepo pravdu sprovedes sam. Cak ja bi mu pre sina cepnuo a on neka zivi posle.
Теби треба дати доживотни бан због јавног прижељкивања нечијег убиства.
 
Idiot. Sta ima on da se sveti. Tipicno komunjarski i ateisticki. Bog je mladica uzeo u svoje ruke i naselio ga u rajska naselja. Bolje bi bilo ocu da pali svecu i da PRASTA. Bila je Bozija volja.
Zao mi je sto se desila nesreca. Vjecnaja pamjat rabu Bozijem.

Mene zanima samo jedno,da li bi ti napisao isti ovakav komentar da se tebi(nedaj boze)tako nesto desilo i da recimo ne dobije zasluzenu kaznu a nece sigurno?Da li je i to bozija volja da recimo ne robija nikako ili mozda uslovno itd?
Ima tu jos mnogo sta da se napise ali dzaba nista se nece promeniti i nikad nece biti bolje.
 

Back
Top