Kako da je smuvam?????

Kirsh

Početnik
Poruka
3
Cao svima, ja sam novi na ovom forumu.
Imam jedan mali problem ali ne znam kakko da ga resim…

Dakle:

Ima jedna devojka koja mi se nenormalno svidja!!!
Ona ima brata koji je meni odlican drug.Cuo sam da retko koja devojka zeli da izadje sa bratovim drugom…
Ona trenutno ne pokazuje znake interessa ali ja sam ubedjen da bih mogao nesto da uradim…Verujem u sebe!!!

Moje pitanje je:
Kako da izvedem da jednostavno ne izneverim druga i da ucinim da se njegova sestra zaljuibi u mene…???
Oni nisu u dobrim odnosima i ako odem kod njega njen brat udje u sobu i zatvori vrata a ona kada pokusa da dodje kod nas on je izbaci….

Kada mu ja kazem, brate pusti je meni bi bilo drago a on mi odgovara:” Ona i ja na istom mestu ne moze da bude…”

Klinac je u dusi, znam ali *ebiga, JA ZELIM DA MU SMUVAM SESTRU!!!

KAKOOOO??????????
 
Lepo je to sto mi vi pisete ali je problem sto njen brat vec sve zna!!!
Nije mi bilo tesko da njemu kazem...
On se ne mesa u to sto je veoma pozitivna stvar ali je problem ona...
Ne znam ni ja vise sta je problem samo znam da vec dugooo duugggooo pokusavam da je smuvam i nikako!!!Ni da me odbije a ni da me prihvati...
Ona je prva devojka sto me toliko muci, ostale su sve na prvom ili najkasnije na drugom sastanku popustile!!!!!
Za sve postoji prvi put!!!

Uspecu ja, verujem u sebe!!!Hvala puno svima!!!
 
Kirsh:
Lepo je to sto mi vi pisete ali je problem sto njen brat vec sve zna!!!
Nije mi bilo tesko da njemu kazem...
On se ne mesa u to sto je veoma pozitivna stvar ali je problem ona...
Ne znam ni ja vise sta je problem samo znam da vec dugooo duugggooo pokusavam da je smuvam i nikako!!!Ni da me odbije a ni da me prihvati...
Ona je prva devojka sto me toliko muci, ostale su sve na prvom ili najkasnije na drugom sastanku popustile!!!!!
Za sve postoji prvi put!!!

Uspecu ja, verujem u sebe!!!Hvala puno svima!!!

Ma devojka voli da se igra TOPLO-HLADNO..
Igraj se i ti...pokazi joj da si se malo ohladio od nje,videces kako ce drugacije reagovati.... :wink: 8)
 
Kirsh:
Lepo je to sto mi vi pisete ali je problem sto njen brat vec sve zna!!!
Nije mi bilo tesko da njemu kazem...
On se ne mesa u to sto je veoma pozitivna stvar ali je problem ona...
Ne znam ni ja vise sta je problem samo znam da vec dugooo duugggooo pokusavam da je smuvam i nikako!!!Ni da me odbije a ni da me prihvati...
Ona je prva devojka sto me toliko muci, ostale su sve na prvom ili najkasnije na drugom sastanku popustile!!!!!
Za sve postoji prvi put!!!

Uspecu ja, verujem u sebe!!!Hvala puno svima!!!

Tako je, veruj u sebe i Bog ce ti pomoci! Klinka se izmotava i samo je zestoko overi, videces posle toga, ima da tera burazera da vuce krevet za vama... lol
 
Tvoje shanse da je smuvas su na zalost, cini se,porazavajuce. Ako njen brat zna da ti se ona svidja, to svakako zna i ona, a verovatno i sam osecas da te ona ipak nece i nece i nece. Medjutim, posto sebe ne mozes uveriti da te ona hoce, pokusavas ljude s foruma da ubedis u ono kako bi zeleo da bude a ne kako zaista jeste. Ipak, cinjenica je da si ispusio, i da ces ispusiti jos desetak puta za redom kod drugih riba a onda ces smuvati nesto. Nemoj mnogo da se deprimiras, pa i najaci nba timovi dozivljavaju poraze tokom sezone......... mozda je i bolje ne preuraniti s top formom
 
BAS ZATO STO TE IGNORISE TI SI ODLEPIO. TREBA DA BUDES UPORAN IAKO TI JE MALP VISE TESKO DA JE JURIS, ALI JEDINO TAKO CE DA POPUSTI I ONDA JE IMAS U SACI - RADICES STA HOCES SA NJOM. MALO TRPIS ALI POSLE JE TVOJA... TA TAKTIKA UVEK PALI! :twisted:
 

Back
Top