napusteni objekti

lowlander

Početnik
Poruka
45
molim za pomoc. potrebne su mi informacije gde se mogu pronaci napustene zgrade, hale, industrijski objekti, ili poruseni objekti od nato bombardovanja po celoj srbiji. Pa ko god zna za neki takav objekat nek mi ako hoce naravno napise gde se nalazi i u kom gradu, unapred zahvalan.
 
У Земуну имаш ''Дом ваздухопловства'' у Главној, имаш и напуштену касарну у улици цара Душана преко пута полицијске академије.

п.с. Врачарац, што питаш? Да мериш има ли радиоактивности?
 
imas jednu kucu u drugoj poprecnoj ulici od Ekonomskog kad krenes od Karadjordjeve prema Zelenom vencu, potpuno napustena, ruinirana i izgleda poprilicno jezivo. Otpada joj malter na ulicu i samo sto se ne srusi. Ne znam da li ti to mozda treba...
 
dolazi mi za par nedelja poznanik iz new yorka koji se bavi fotografijom i zamolio me je da mu pronadjem lokacije napustenih zgrada ili porusenih objekata za vreme bombardovanja a posto sam iz grada u koji nije pala nijedna bomba (znam, i onda smo mislili da smo sugavi i bilo nas sramota sto nije) zato trazim i na ovakav nacin lokacije. hvala vam u svakom slucaju.
 

Back
Top