CECA-SRPSKI BRAND

e stvarno to sam htela da pitam.zasto je ta ceca nacionalni idol?po svim ostalima novine pljuju a njoj niko nista ne sme.oblaci se po sex shopovima,izgleda ko ulicarka a narod je obozava.pa nju niko da ispljuje za silikone prave se da ne vide!kad izadje sa decom a sise samo sto je ne preture na zemlju!pa sve je ona svetica a niko da snimi paparazzo njenih avantura.zakonom zasticena vrsta! ceca moze da odprdi pesmu i bice hit!"nije ti dobro a izlazis napolje" i slicno!stvarno,zasto je to tako?objasnite mi
 
TO JE JEDNOSTAVNO TAKO I NI VI A NI OSTALI TO NEMOGU PROMENITI,A TO STO SE TICE GDE SE CECA OBLACI DAJ MOLIM TE NEMOJ DA LUPAS GLUPOSI PO SEXY SHOPOVIMA SVI ZNAMO KOLIKO NJENE HALJINE KOSTAJU A TO STA ONA NOSI DOK JE U KUCI TO JE NJENA STVAR.CECINU POPULARNOST NIKO NEMOZE DA OBJASNI JER JE ONA PRIHVACENA OD STRANE NARODA OD SRPSKOG NARODA OD PATRIOTA O A NE OD VAS KOMUNISTA I DOSOSMANLIJA.NJOJ JE POPULARNOST PORASLA OD KAKO JE IZASLA IZ ZATVORA JER SU LJUDI SHVATILI KO JE BIO DZINDZIC I STA JE RADIO.
 
Jel to ona kvazi riba i pevachica :?: Postujem tudji ukus ali ja licno smatram da je ona i vise nego smesna.Narode pa ta nosata je zdusno ubijala kulturni duh ove nacije sireci sund,a to i dalje radi :!: .Ide okolo i sere o nekakvom Srpstvu a decu je upisala u privatnu Englesku skolu.Nije da sada zelim da sirim nekakvo medjunacionalno proseravanje ali ona je po meni za smeh a ne za svet!Ceca-Zapad=SMESHNO I OCHAJNO :!:Imamo mi mnogo kvalitetnijih stvari od ljanke iz Zitoradja :wink:
 
pa da ali opet osta nerzjasnjeno zasto je ona zvezda! ok priznajem da ima sexy promukao glas ali takav kic nigde nisam srela.svi kao pljuju grand da su im pevaljke gole a ceca je i dalje majka tereza.pa onda karleusa je sponzorusa jer juri mafijase a za koga je ceca bila udata?pa ako se hvatala s muslimanima sto to ne ubaci u neku od svojih patriotskih sranja.pa cak i njena sestra debil postade star.zanimanje ?cecina sestra.sta me briga da o tome citam u novinama
 
hanibal77:
pa da ali opet osta nerzjasnjeno zasto je ona zvezda! ok priznajem da ima sexy promukao glas ali takav kic nigde nisam srela.svi kao pljuju grand da su im pevaljke gole a ceca je i dalje majka tereza.pa onda karleusa je sponzorusa jer juri mafijase a za koga je ceca bila udata?pa ako se hvatala s muslimanima sto to ne ubaci u neku od svojih patriotskih *.pa cak i njena sestra debil postade star.zanimanje ?cecina sestra.sta me briga da o tome citam u novinama
TAKO TREBA :!: :wink: 100% SE SLAZEM SA TOBOM :!: Popularnost su joj dali oni koji su zdusno prionuli na duhovno unistavanje ove nase ionako vec prilicno unistene nacije.TURBO FOLK JE NAJGORA MOGUCA STVAR KOJA SE DOGODILA OVOJ ZEMLJI I U KORENU TREBA SASECI TO ZLO :twisted:
 
hanibal77:
pa da ali opet osta nerzjasnjeno zasto je ona zvezda! ok priznajem da ima sexy promukao glas ali takav kic nigde nisam srela.svi kao pljuju grand da su im pevaljke gole a ceca je i dalje majka tereza.pa onda karleusa je sponzorusa jer juri mafijase a za koga je ceca bila udata?pa ako se hvatala s muslimanima sto to ne ubaci u neku od svojih patriotskih *.pa cak i njena sestra debil postade star.zanimanje ?cecina sestra.sta me briga da o tome citam u novinama


Sve bi ja te pevaljke u stocni vagon i pravac Sibir. :lol:
 
pa nishta... podrzavanje cecine kandidature za predsednika SCG... malo su se konsultovali na koji techaj gramatike i pravopisa da je ubace, onako moraju neke formalnosti da se ispune... shta ce biti naj efikasnije... pa su se gledaoci javljali za podrshku, i tako... mnogo lepo bilo...
 
pa ima harizmu!!!
stvarno ja ponekad cujem neke pesme i svidjaju mi se
sad kao urbano sam 'dete' itd pa je to chudno
ali neke stare su mi bas bile dosadne
da li ceca ima harizmu ili je arkan
razlog za pun stadion
ako neko ima harizmu neka mi je pozajmi
 

Back
Top