ko je bolji Adriano ili Shevchenko

Godinama pratim fudbal u svetu i kod nas, iskustvo nas uci da postoje igraci kojima krene jednu dve sezone i onda duga pauza u top formi. Sevcenko je igrac koji jos iz Ukrajine (Dinamo Kijev) igra u vrhunskoj formi sa neznatnim oscilacijama (od 9 do 10). :P

Adrijano podseca na Dzordza Veu koji posle par sezona nije znao vola da ubode. :cry:
Andrej Sevcenko je apsolutno najaci spic na svetu. :lol: :lol: :lol:
 
pitanje ukusa
stoji da je Adriano mladji ali je po tome Sheva iskusniji......
brazilac ima sjajnu tehniku, a dokaz su golovi iz akcija koje je sam sebi stvarao(kao protiv Udinezea cini mi se kada je presao pola terena)....
sa druge strane ukrajinac je odlican u skok igri i neprikosnoven je u 16m.......

ja sam za Shevcenka :wink:
 
shevchenko od kad zna za sebe igra shou dobro. on u zivotu nije vezao dve lose utakmice. svako sezonu odigra na najvisem nivou,a eno ga onaj sivonja je krenuo dobro, i sta,tri meseca nije dao gol i onda ga da iz penala.
da se ne raspravljamo ko je bolji- Shevchenko je jedini koji konstantno igra dobro,i jedini igrac (na svetu)koji ravnomerno rasporedjeno daje golove i desnom,i levom i glavom.
 
.pissbottleman:
shevchenko od kad zna za sebe igra shou dobro. on u zivotu nije vezao dve lose utakmice. svako sezonu odigra na najvisem nivou,a eno ga onaj sivonja je krenuo dobro, i sta,tri meseca nije dao gol i onda ga da iz penala.
da se ne raspravljamo ko je bolji- Shevchenko je jedini koji konstantno igra dobro,i jedini igrac (na svetu)koji ravnomerno rasporedjeno daje golove i desnom,i levom i glavom.

I ovo je tacno! Sevcenko je konstantno dobar i kompletan je igrac(desna,leva noga,glava sve perfektno funkcionise)
 
Naravno SHEVCHENKO, koji pored vanserijskih talenata i sposobnosti pokazuje neverovatnu konstantnost, a uz svoje fenomenalne poteze koristi nesto sto mnogi igraci-pogotovo Adriano jos treba da nauce-MOZAK.
Sigurno najbolji igrac zadnjih 3-4 godine, a pre toga-najbolji strelac Lige Sampiona, u debitantskoj sezoni u Italiji-najbolji strelac!Sta reci!Adirano je dobar, ali ne moze da se meri sa Sevcenkom.
Sevcenko je nesto posebno.
 
...sheva ima snage da odigra cetiri utakmice odjednom. neverovatno je pripremljen i prakticno ga je nemoguce povrediti(da ne baksuziram),ovo sa jagodicnom kosti je nesto drugo...a i to-nije terniao vise od mesec dana i posle dva treninga,on je spreman za romu.njegovo kretanje je neverovatno
korisno za ceo tim.mnogo vise kao igrac sluzi celoj ekipi,nego bilo koji drugi napadac...
 

Back
Top