Treba pobiti naucnike!

Pa video čovek da svi postavljaju glupe teme, pa reko što nebi i on... Samo napred Alex
20.gif
 
a)Pa sta i da zivimo po pecinama, ma koj je k# pecina i izlazila iz vode bre!
b)ova tema nije glupa, ona je vanredno glupa, sto je cini strano inteligentnom pametnim ljudima, jer ce pomisliti 'voa, kako ne razumem, mora da je in' , tako da zakljucujem da ste fenseri :P
c)HEj bre! ko nije u elementu!? pa, reci cu ti samo da 'peti element' razmislja da me vrbuje za sestog, aa, crknite od muke zlobnici! haha :twisted:
d)Ne postavljaju svi glupe teme dabo, samo ti, sorry for the istina :D mislim, ne valja da uvredim druge ako kazem , da dabo, ili da dabi, mislim pa premrece tolike obozavateljke ako ti predam svoje ruke... a ti, ti ono na foru, ako kazem svi glupi i onda niko ne kaze nista onda sam u pravu, ne, nikako, onda bi nam jami pevala na evroviziji tom logikom :wink: hmm...ili Shaban Shaulic, cekaj sta sam hteo....
ma, nema veze, samo redovno peri zube
e)mishice, haha mishica bas slatko, cute zapravo, mislim na ime, :D , mislio sam na to da vise ne znam sta ne valja i sta je raditi, jer nista ne valja i sve je lose, i nemam pojma sta vise to rade, genetski modifikovana hrana koja se prodaje bez testiranja, mobilni koji zrace, nova verzija a-bombe koja ne ostavlja radijaciju sledecih 500god, dakle bacis i naselis se, AI, Wonderbra! :shock: pocinjem da se plashim.....i tako, ako ih sve pobijemo bice nam bolje....dok ne nestane struje t.j pa onda back to pecina i toljage, ma ajde, pa nismo tolko dugo..ma bice promena barem
f)greenmoon nisi morala da tuches jadnog dabu za nista, on je jos mali....i nije mislio ozbiljno, salio se, kao sto ce se saliti kada mu pozajme gonade zarad istrazivanja elektrodama :wink:
g)razumem limunado, razumem, ali zar ne znas da se sve prvo upotrebi protiv pa onda za ljude...
....moralna poruka dana.....
F# scientists, don't f# nauka, naravoucenje za danas kids :P
 
greenmoon:
alex_cool:
Treba ih pobiti i onda od njih napraviti sampon protiv peruti, hmm....ali onda se spustamo na njihov nivo...kako konfuzno....
ma ne treba in pobiti.
samo prvo treba od njih naciniti ljude,a dalje ce znati sami :lol:

Pa da, onda ce odma da se opdele na stranke i sledeci logican korak je uvodjenje poreza i propaganda putem medija....
...KIll'em all!
(alex skida svoje male nazubljene naochare, guta shaku bensedina i spreman je da podeli shaku gneva sa politickim neistomisljenicima)
 

Back
Top