frigidna
Prikazujem rezultate 1 do 7 od 7

Tema: frigidna

Elita
    Učlanjen
    10.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    202

Podrazumevano frigidna

ppppp
    Poslednji put ažurirao/la MirjanaZ : 17.01.2006. u 21:29

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Depresija sigurno ima uticaj na smanjenje libida ali mislim da ce o tome mnogo vise reci kolega psihijatar.
    Mene zanima zasto ste se odlucili vi i vas ginekolog bas za hormonsku spiralu?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ok,to kao vid kontracepcije ali spirala se preporucuje zenama koje su vec radjale...zato sam pitala.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.10.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: frigidna

Citat Original postavio hanibal77
    imam hormonalnu spiralu vec 2 i po god.idem na godisnje kontrole i sve je ok.medjutim ubrzo posle stavljanja iste moje sexualne potrebe su se smanjile.sada gotovo i ne postoje.nista i niko me ne uzbudjuje.vise ne dozivljavam orgazme s partnerom.dozivim ponekad pri masturbaciji ali i to praktikujem retko i to samo zbog smirujuceg dejstva.ova spirala mi je zgodna zato sto nemam menstruaciju pa se ne gnjavim s tim stvarima ali opet gubim na bliskosti sa suprugom a i imam samo 27 god pa mi je bezveze,osecam da nesdto propustam.da li je moguce da su ove dve stvari povezane.p.s.dodatni problem je sto se lecim od depresije
    Evo i mene da pokrijem psihijatrijski deo price. Necu ulaziti ginekoloski deo problema, ako nemate menstruacije sigurno vam je i libido snizen jer je libido zena najjaci predmenstrualno, ali ne bi trebalo da bude skoro ugasen.

Sto se depresije tice, depresija kao bolest sama po sebi snizava libido, a i antidepresivi kao grupa lekova koji se za lecenje depresije primenjuju takodje nekad snizavaju libido. Naravno, mogao bih vam nesto vise reci samo ako znam od cega se zapravo i gde lecite, od kad se lecite, koliko dugo, i koje lekove i kako (ako uopste pijete lekove) uzimate.

Ukoliko imate pitanja ili zelite da ovu diskusiju nastavite u privatnosti, mozete me kontaktirati privatnom porukom na forumu ili na vtmst35@yahoo.com.

Pozdrav,
    Machak

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Dobro.A koliko dugo se vec lecis od depresije?

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Jao :? ...hocemo li mi tebi da vadimo reci iz usta?
    Ovog puta...znaci bilo je takvih epizoda i ranije?Koliko,kakvih,kad...malo o simptomima,terapiji...

Poznat dr (avatar)
    Učlanjen
    24.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    151

Podrazumevano

Ma nema ljutnje, drago mi je da si nasla nacin da podelis svoje muke sa nekim.
    Pozdrav!

Slične teme

1. FRIGIDNA!
    Autor BRINETA u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 100
    Poslednja poruka: 21.01.2010., 12:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •