koliko kosta SPEED LINK RAZOR VIPER 1000

DabaMAN:
MX510 je kompletno isti kao i MX700, samo što ima žicu... :?
Dobro, gotovo isti. Ipak, MX700 i kompanija su jako skupi miševi, meni je jednostavno prevelika investicija za tako mali komad hardvera. Ukoliko ipak cuki namerava da baca pare na 700-tku, bolje da uzme laserski MX1000, koji je nešto malo skuplji, ali daleko napredniji.
Ako mene pitate, MX310 je majka, osim toga, on i 510 imaju i PS2 priključak, za razliku od ovih skupljih, koji se povezuju samo preko USB-a.
 
cukijuri:
pa koji da uzmem? Logitech MX510, ili taj Speed Link Razor Viper 1000, ili MX700?
cuo sam da neki klanovi koriste Microsoft-ove miseve koji kostaju oko 30 evra? sta vi mislite kakvi su?
Odmah posle logitechovih miševa, koji su br.1 u svetu, idu microsoftovi.
Ako oćeš njihov, izaberi Intellimouse Explorer TILT (žičani) ili Wireless Intellimouse Explorer TILT. U klasi su sa MX510 i MX700, samo što su mnogo jeftiniji. A priključuju se i preko USB-a i PS2. Ovaj bežični radi na samo jednu bateriju, pa je veoma lagan, inače obadva imaju 5 dugmića i TILT. Ti miševi su prava elita, i to za malu cenu. Meni se jedino nesviđa čudan ergonomski dizajn, po kome je i microsoft poznat.
 

Back
Top