Opsesija ili nesto drugo...???

Gost118

Elita
Poruka
22.445
Prosle godine slucajno naletim na stravicno usamljenog momka... Iako se trudio, nikako nije mogao da se uklopi u okolinu... Onaj njezni racic u meni, odmah se zalijepio za to... Da ne duzim, ubrzo smo stupili u vezu i u startu se dogovorili da ce nas odnos biti neobavezan... Ispocetka je sve fino funkcionisalo, ali... Ubrzo je htio da nas odnos podignemo na visi nivo, odnosno da stupimo u ozbiljnu vezu, a meni nikako nije bilo do toga... I tu su poceli problemi... Radi na takvom mjestu da moze kontrolisati moje telefonske pozive, sto je i radio... Zvao je ljude s cijih su mi brojeva dolazili pozivi i prijetio im da ce ih polomiti, ako me ne ostave na miru... Provalio je sifre u mojim mailovima i slao prijetece poruke nekim od ljudi s kojima sam se dopisivala... Nasao je i neke moje prijatelje i takve im stvari pricao o meni, da ti se zeludac prevrne... Cim sam saznala za to, otisla sam da porazgovaram s njim... Izvrijedjao me je na pasja kola, optuzujuci me da sam iskoristavala njega kome je iskreno stalo do mene...
Povukla sam se iz cijele te price, prekinula svaki kontakt s njim, izbjegavala mjesta na kojima bi ga mogla sresti... Poslije par mjeseci pojavila sam se u javnosti... Nije mi direktno prilazio, ali je ponovo poceo da ljudima s kojima kontaktiram, salje svakakve poruke... Opet sam ga pitala o cemu se radi, ali on je odbijao svaku vezu sa tim porukama...
Digla sam ruke i ponovo se povukla iz "javnosti", nadajuci se da ce sresti neku djevojku, koja ce ga zainteresovati...
Ali, od prije dva mjeseca, on me ponovo trazi, salje SMS-ove, zove telefonom... Posebno u posljednjih nekoliko dana... Evo, danas mi se javio i na jednom sajtu na koji idem... Iako tamo koristim potpuno drugi nick, poslao mi je poruku u kojoj mi se obraca po mom imenu... Znaci, prati me opet...
Ljudi, imate li ideju kako da ga se rijesim...?
I koji mu je djavo uopste...? :x
 
Ovo je skolski primer kako i najiskusniji mogu da ne prepoznaju bolida. decko je bolestan i treba mu pomoc, ali nije tvoje da mu pomazes, pa je najbolje da ti lepo odes u policiju i objasnis sta se desava, oni ga posete i opomenu, pa ako nastavi, sudska zabrana.
Ako ti se to cini komplikovano, imas valjda neke drugare........
 
Eh da, bas sam samu sebe uvalila...
Razmisljala sam o tome da odem na policiju, ali nisam htjela da dizem prasinu oko svega toga...
Prijatelji su mi jos ranije predlagali da ga negdje sacekaju i premlate... Kako stvari stoje, ne uspije li mi uskoro da ga se definitivno rijesim, batine mu ne ginu...
 
Gazdarica:
Eh da, bas sam samu sebe uvalila...
Razmisljala sam o tome da odem na policiju, ali nisam htjela da dizem prasinu oko svega toga...
Prijatelji su mi jos ranije predlagali da ga negdje sacekaju i premlate... Kako stvari stoje, ne uspije li mi uskoro da ga se definitivno rijesim, batine mu ne ginu...

da ali sta posle ?
vidis da je lud ...
samo ces ga jos vise razdraziti
policija sestroooo :!:
 
Onda bih morala prvo da se dogovorim sa ljudima kojima je slao poruke ili ih zvao telefonom, da potvrde ono sto kazem...
Mada, problem mi je i to sto su njegovi roditelji rodbinskim, kumovskim ili prijateljskim vezama, povezani sa nekim mocnim ljudima u ovom gradu...
S_ranje... :?
 
Gazdarica:
Onda bih morala prvo da se dogovorim sa ljudima kojima je slao poruke ili ih zvao telefonom, da potvrde ono sto kazem...
Mada, problem mi je i to sto su njegovi roditelji rodbinskim, kumovskim ili prijateljskim vezama, povezani sa nekim mocnim ljudima u ovom gradu...
S_ranje... :?

a da das scenario nekom reziseru iz holivida
on tebi brdo para
i ti pobegnes za meksiko ?
 
kosmopolit:
Gazdarica:
Onda bih morala prvo da se dogovorim sa ljudima kojima je slao poruke ili ih zvao telefonom, da potvrde ono sto kazem...
Mada, problem mi je i to sto su njegovi roditelji rodbinskim, kumovskim ili prijateljskim vezama, povezani sa nekim mocnim ljudima u ovom gradu...
S_ranje... :?

a da das scenario nekom reziseru iz holivida
on tebi brdo para
i ti pobegnes za meksiko ?
Eh, kosmo lako se tebi saliti... Ali, meni ovo stvarno predstavlja opterecenje... :?
 
Gazdarica:
Zak:
Upoznaj me sa njim decko je ocito dobar sto se tehnologije pracenja tice... 8)
A sto se tebe tice mislim da je neko predlozio snajper,pa kada ga nabavis javi mi se za par saveta.
Sta ti treba, jedan takav za posao...??? :roll:
Nego, treba mi i snajperista... :idea:

Nije to neka tehnika, savladaces ti to, a manje kosta ovako bi trebala i njega da platis...znas kako to vec ide bisznis je biznis....
 
Ma ja bih rekao da cemo svi koji se bavimo ovom temom zaglaviti u zatvor i pre nego sto ostvarimo plan jer po Gazdaricinim recima momak je dobar u siframa i otkrivanju ima bre sve da nas raskrinka i pre nego sto neko opali neki metak iz tog snajpera, zato ljudi kazite da se salite bar za pocetak ili pricajte u siframa...znas ono pasce mu saksija na glavu, okliznuce se na koru banane itd...
 
Robinzon Kruso:
Ma ja bih rekao da cemo svi koji se bavimo ovom temom zaglaviti u zatvor i pre nego sto ostvarimo plan jer po Gazdaricinim recima momak je dobar u siframa i otkrivanju ima bre sve da nas raskrinka i pre nego sto neko opali neki metak iz tog snajpera, zato ljudi kazite da se salite bar za pocetak ili pricajte u siframa...znas ono pasce mu saksija na glavu, okliznuce se na koru banane itd...
Ih Robi i ti si mi neki muskarcina i kavaljer...
Ostavio bi mene samu sa manijakom, kako bi spasio svoje dupe... :? :? :?
 
Ko je to reko, ja da izvucem svoje dube i ostavim tvoje slatko dupence onako nezno na mislost i nemilost nekom manijaku...Nisi me razumela, zlato, nego je to samo realno razmisljanje uvek treba biti korak ispred jer on nije bas toliko naivan da bude glineni golub moramo da ga priduhitrimi i da nedozvolimo da on nas skenja na to sam mislo Maco....Nebih ja tvoje dupence dao ni za citavao moje...moje nemogu da grickam i jezikom setkam po njem a po tvom mogu i zato mi je tvoje draze nego moje,,,, i nebrini se uz tebe sam pa sta bude BOLJE GROB NEGO ROB, BOLJE RAT NEGO PAKT......otac mi je bio komunista sta cu..
 

Back
Top