KOSAVA

Bustura

Aktivan član
Poruka
1.205
Evo danas sam se vratio iz Srbije.Dugo vremena u njoj nisam boravio.I pored sve te teskobe koja ona stvara u meni i svih onih zakrpljenih rana:Ipak,bio sam u njoj.Posto tema nije moja proslost a i nema veze sa sexom vraticu se i glavnom razlogu koji pokrece zelju da ovo bude zapisano.
Naime posle sest godina kada dodjete negde gde ste ziveli sve se promeni a najvise ljudi.U slucaju nase zemlje jedino oni.
Shvativsi prvog trena da prijateljstva su isparila kao i vreme koje je proteklo od mog odlaska.A opet na osnovu laznih osmeha tih ljudi nezelim da gradim nova.Okrenem se alternativnom nacinu upoznavanja ljudi.I kao kec na desetku naidje mi TV Kosava.
I ako vrlo nepoverljiv po prirodi na takvu vrstu sudara izasao sam sa jednim tipom.Cak suprotno od ocekivanja on je bio izuzetno finansiski stabilan.Odusevio me njegovim stavom o zivotu pogledu na buducnost i uopste svim sto poseduje.Prirodan mladic cak sta vise deluje kao macka koja drema ipak vatra u krevetu.On je bio prvi u nizu i zato ga izdvajam.A verovtno da nije on bio takav taj niz bi bio zaustavljen na broju.1.Zatim sutradan jedna lepa Iva iz NS.Koja je cak dosla da me isprati kada sam krenuo juce na put.Pa jos cetri tipa i pet devojaka.I jedan bracni par sa kojima sam proveo divne i nezne trenutke.Naime tip je nazalost pre godinu dana operisao tumor na obadva testisa.I vrlo retko ima erekciju a jos manje ga sex uzbudjuje.Ipak kaze da ga pali da gleda svoju suprugu dok se sa drugim trpa.A meni je oduvek to bio stimulans u sexu kada mogu biti vidjen.Zelim reci za to kratko veme puno ljudi se izmenjalo a ni jedan promasaj,doduse jedan je bio neki kreten iz kg isfeminiziran i jako glup ali njega sam otkacio i pre nego sto je uspeo bilo sta da kaze.
Znaci jako dobar sex.Fino drustvo i dobar provod su mi svi ti ljudi ucinili za tih petnaestak dana.Ni traga od neke ucene eventualno novcane nadoknade.Sve su to mirni stalozeni cak i familijarni ljudi koji na taj nacin resavaju unutrasnje nemire a opet ispunjavaju svoje snove daleko od javnosti.
Dali i neko od vas je imao slicno iskustvo.I dali postoje oni koji su tako nesto cinili?Verujem da vecina vas se protivi svemu ovom napisanom ali me interesuje zasto.Barem u mom slucaju vreme prolazi brzo i brze nego sto mogu da pratim.Starost prilazi a ja zelim sve i radujem se svakom neizvesnom trenutku koji mi zivot ili moja volja nanese.Zato i uzivam i grabim.NIje to samo u sexu to je i u poslu.Ali posao se radi i sa pedeset a lud sex ipak traje do trideset i neke posle se polako sve gasi.
Ja se zahvaljujem svim tim divnim ljudima na ukazanoj paznji i Kosavi koja je uspela na taj nacin da spoji mnoge ljude koji se u normalnom svetu nikada nebi pronasli..
 
"Pa jos cetri tipa i pet devojaka.I jedan bracni par sa kojima sam proveo divne i nezne trenutke.Naime tip je nazalost pre godinu dana operisao tumor na obadva testisa.I vrlo retko ima erekciju a jos manje ga sex uzbudjuje.Ipak kaze da ga pali da gleda svoju suprugu dok se sa drugim trpa." :shock:

*ebes ti "Sex i grad"... to je mala maca za ovoga ovde. Nema ko da mu zenu tovari pa se on nasao da pripomogne... NO COMMENT...
:shock:
 
Monopol:
"Pa jos cetri tipa i pet devojaka.I jedan bracni par sa kojima sam proveo divne i nezne trenutke.Naime tip je nazalost pre godinu dana operisao tumor na obadva testisa.I vrlo retko ima erekciju a jos manje ga sex uzbudjuje.Ipak kaze da ga pali da gleda svoju suprugu dok se sa drugim trpa." :shock:

*ebes ti "Sex i grad"... to je mala maca za ovoga ovde. Nema ko da mu zenu tovari pa se on nasao da pripomogne... NO COMMENT...
:shock:
ma zato je i zanimljiv jer je otkacen...moja devojka stalno cita njegove postove... :lol:
 
O, busti, je li to bilo i nekakvih orgija, a...? :lol:
Znas da te ja gotivim i podrzavam u svemu sto radis, upravo zato sto ne pristajes da budes jos jedna od kliseiziranih zrtava, sistema u kojima zivimo...
Radis ono sto zelis, i to je sjajno... :wink:
Btw. nisam imala takvih iskustava, prvenstveno zato sto me to ne privlaci... A da me privlaci, bila bi sasvim druga prica... :roll:
 
Cetiri tipa + pet devojaka + bracni par + Iva iz NS + onaj "predivan" mladic (da nije ratko :shock: ) + promasaj iz KG !
Sa svima si stigao da se upoznas, procenis kakvi su ljudi i imas sex s njima...
Da se nisi "malo" zabrojao :?: s obzirom da si bio samo 15 dana :?: cak i pod pretpostavkom da oka nisi sklopio :shock: :evil:
 
Nisam imao takvih iskustava i nadam se da nikad neću pasti tako nisko.Da dam sebe nekoj osobi koju drugi ili treći put vidim u životu??Pre bih se ubio na licu mesta... :shock:
 
a jel si koristo ti zastitu? znash, mi smo zemlja u tranziciji kroz koju prolazi tranzicija svakojakih sexualnih usluga za kesh ili dzabe... :roll: shto se mene tiche ne moras ni da se vracas vishe... dosta bre sa vama pfederima
 
karlos:
Cetiri tipa + pet devojaka + bracni par + Iva iz NS + onaj "predivan" mladic (da nije ratko :shock: ) + promasaj iz KG !
Sa svima si stigao da se upoznas, procenis kakvi su ljudi i imas sex s njima...
Da se nisi "malo" zabrojao :?: s obzirom da si bio samo 15 dana :?: cak i pod pretpostavkom da oka nisi sklopio :shock: :evil:
mozda covek ima i dve kite? dovoljno je cudan... :roll:
 
Dobro, jesu malo čudne sve te cifre za 15 dana, kao što kažeš, i što si imao toliko sreće pa si zadovoljan, ja sam mislila da je tako teško naći nekog normalnog.
Ali, što si napisao za taj par, sa operisanim muškarcem me baš nekako dirnulo. Vi svi što pljujete po tome, zamislite samo da se nekom od vas tako nešto desi! Ostavili biste mladu ženu do kraja života bez sexa i pri tom zahtevali da ostane uz vas, verovatno raznoraznim ucenama i igrajući na kartu njene savesti da neće valjda ostaviti muža zbog bolesti. I unesrećili i sebe i nju do kraja života, jer biste se uvek bojali da će ipak to negde s nekim uraditi.
Po meni, to što taj par radi posle svega što su preživeli je dokaz i pokazatelj takve ljubavi kakvu mnogi od nas nisu u stanju ni da osete, a kamoli dožive i pokažu.
Samo se vi brčkajte u žabokrečini svoje malograđanštine i sebičnosti i molite Boga da se vama tako nešto ne desi!
 
mackica ns:
Dobro, jesu malo čudne sve te cifre za 15 dana, kao što kažeš, i što si imao toliko sreće pa si zadovoljan, ja sam mislila da je tako teško naći nekog normalnog.
Ali, što si napisao za taj par, sa operisanim muškarcem me baš nekako dirnulo. Vi svi što pljujete po tome, zamislite samo da se nekom od vas tako nešto desi! Ostavili biste mladu ženu do kraja života bez sexa i pri tom zahtevali da ostane uz vas, verovatno raznoraznim ucenama i igrajući na kartu njene savesti da neće valjda ostaviti muža zbog bolesti. I unesrećili i sebe i nju do kraja života, jer biste se uvek bojali da će ipak to negde s nekim uraditi.
Po meni, to što taj par radi posle svega što su preživeli je dokaz i pokazatelj takve ljubavi kakvu mnogi od nas nisu u stanju ni da osete, a kamoli dožive i pokažu.
Samo se vi brčkajte u žabokrečini svoje malograđanštine i sebičnosti i molite Boga da se vama tako nešto ne desi!

Mackice, da nisi malo preterala? Analizirala si kompletnu situaciju bazirajuci se na pretpostavkama! To sto taj par radi (ako radi i uopste postoji) ne mora da bude dokaz ljubavi, moze biti i dokaz uvrnute maste, psihickih problema ("sex ga ne uzbudjuje ali ga pali da gleda zenu dok se trpa sa drugim") itd. Ovo "trpa", dovoljno govori koliko je ta situacija i Busturu "dirnula"! Nekako mi cudno da povezem taj izraz sa "divni i nezni trenutci"!
 

Back
Top