ljubav+internet=?

somebody:
zelim da vas pitam da li mislite da je moguce da se zaljubite preko neta?.....i da li treba da verujete uopste osobi sa kojom chatujete ili se dopisujete?.... da li imate sumlju da vam ta osoba govori istinu?......

sta milsite o ovome??.......:))

Bas am ovo htela da pitam,pa sam onda nasla ovu temu. mislim da je moguce zaljubiti se sad da li treba verovati, ne znam, u ovo bas nisam sigurna, ipak ti ovakva veza daje mogucnost da izmisljas i izvrces istinu
 
somebody:
zelim da vas pitam da li mislite da je moguce da se zaljubite preko neta?.....i da li treba da verujete uopste osobi sa kojom chatujete ili se dopisujete?.... da li imate sumlju da vam ta osoba govori istinu?......

sta milsite o ovome??.......:))



POstoji jedna osoba s kojom se dopisujem i simpaticna mi je........i wjerujem joj..........a kako ja bas i nisam neki lazljiwi tip goworim joj istinu..........ja lazem samo starce i to u nuzdi..........nisam se nikad zaljubila preko neta pa o tome ne mogu bas nista konkretno reci ali znam neke ljude koji jesu tako da je ocito moguce........ ;)
 
tipkali godinu dana ,veza preko neta i telefona
pa se upoznali
pa poceli da se zabavljamo 3 god
pa se skoro uzeli
i sta da ti josh kazem ,,,,sem da kako sam se nadala dobro sam se udala ....hehhehe
nisam verovala u tu ljubav preko neta i da u opste sa one druge strane moze postojati neko kome cesh biti posvecen celog zivota ....
 
somebody:
zelim da vas pitam da li mislite da je moguce da se zaljubite preko neta?.....i da li treba da verujete uopste osobi sa kojom chatujete ili se dopisujete?.... da li imate sumlju da vam ta osoba govori istinu?......

sta milsite o ovome??.......:))


to ti je rizik i neka vrsta kockanja
nikad ne znas kakav je onaj sa druge strane ekrana
moze biti divan mladic koji govori istinu a moze biti i manijak
pa kako ti zapadne :smile:
 
Ja sam suvise konkretna za ljubavisanje iskljucivo preko neta.
Ne bih mogla da se romanticno dopisujem na duge staze i da mi to predstavlja neku uzivanciju, ma nema sanse!
Imajuci u vidu moj temperament to bi se pretvorilo u smaranje.
Nije to za mene...em sam konkretna, em smatram da je za ljubav potrebno poznavati osobu u celosti, svim culima, mirisom, ukusom, dodirom, sluhom, vidom...Internet moze da bude pocetna stanica za voznju u nepoznatom pravcu. Sto se toga tice, nikakve predrasude nemam...
 

Back
Top