Sta mislite o tome sto hrvatski pevaci ...........

Nemislim nista. Svako radi svoj posao, a sada sto nekima ide bolje, a drugima gore. . . Licno jako volim Hladno Pivo i KUD Idijote, ali isti tako volim da gledam i Psihomodo Pop-a i Let 3 i voleo bih da mogu malo vise da gledam te bendove. A sto se tice one komercijalnije muzike za nju me bas briga. Samim tim sto obracate paznju na te pevace i pevaljke njima dizete rejting i sl. Iskulirajte ih i onda se nece ni pojavljivati, ako vam vec toliko smetaju.
 
yugoslav:
Pa kazes da se stvari resavaju kuliranjem!!!Ne znam dali se ista resava kuliranjem ne obracajuci paznju na vec postojeci problem!!!

P.S.Mozda kada te MEDVED napadne,,, mozes da se pravis da kuliras,, ali ni to nije sigurno!!!

Dearane nemesaj babe i zabe.
Ako te meda napadne, pp da je gladan, kuliro, nekuliro bices pojeden. Naravno pod pp da nemas oruzije i sl.
Ja sam isao u razred gde su svi slusali narodnjake i sl. tralalojke i za neke pevace sam znao samo zato sto sam isao sa njima u razred pa sam cuo kad se divani o njima. Da mi dobra drugarica iz razreda nije slavila 18. rodjendan nikad nebi ni cuo onu Karleusinu "Kamen, po kanem" ili kako je vec isla. Sam neslusam tu muziku i u opste nemam kontakta sa njom tako da mi i nesmeta. To sto se vrti po pink-u, bktv-u i sl. stanicama me isto netangira jer iste i negledam tako da i ne znam za njihove "zvezde i zvezidice". To sto hrvatska Severina, Magazin i ostali rade mene nezanima jer ih i neslusam. kao sto fensere nezanima rock, metal ili PUNK tako i mene nezanima njivovo. Kao sto oni neznaju ko je Black Sabbbath, Jimi Hendrix, Dimmu Borgir, Sex Pistols ili Exploited isto tako i ja neznam za njine, osim po plakatima da imaju koncert i po pricama ovih iz mog bivseg razreda. Toj vrsti muzike je upravo i cilj da ti OBRACAS paznju na njih jer je njima tvoja (ne samo tvoja nego svacija) paznja sve. Pogledaj koliko se samo trude na naprave neki skandal i sl. To je to POTREBA ZA PAZNJOM! I ako ih kuliras i neobracas paznju na njih tu im je kraj i gotovo. Nema ih vise. I to ti je resenje tog problema. A ako te meda napadne. . . pa pp da nece jer kod nas i nema gde da te napadne.
 
. . .:
P.S.Mozda kada te MEDVED napadne,,, mozes da se pravis da kuliras,, ali ni to nije sigurno!!!

Dearane nemesaj babe i zabe.
Ako te meda napadne, pp da je gladan, kuliro, nekuliro bices pojeden. Naravno pod pp da nemas oruzije i sl.
Ja sam isao u razred gde su svi slusali narodnjake i sl. tralalojke i za neke pevace sam znao samo zato sto sam isao sa njima u razred pa sam cuo kad se divani o njima. Da mi dobra drugarica iz razreda nije slavila 18. rodjendan nikad nebi ni cuo onu Karleusinu "Kamen, po kanem" ili kako je vec isla. Sam neslusam tu muziku i u opste nemam kontakta sa njom tako da mi i nesmeta. To sto se vrti po pink-u, bktv-u i sl. stanicama me isto netangira jer iste i negledam tako da i ne znam za njihove "zvezde i zvezidice". To sto hrvatska Severina, Magazin i ostali rade mene nezanima jer ih i neslusam. kao sto fensere nezanima rock, metal ili PUNK tako i mene nezanima njivovo. Kao sto oni neznaju ko je Black Sabbbath, Jimi Hendrix, Dimmu Borgir, Sex Pistols ili Exploited isto tako i ja neznam za njine, osim po plakatima da imaju koncert i po pricama ovih iz mog bivseg razreda. Toj vrsti muzike je upravo i cilj da ti OBRACAS paznju na njih jer je njima tvoja (ne samo tvoja nego svacija) paznja sve. Pogledaj koliko se samo trude na naprave neki skandal i sl. To je to POTREBA ZA PAZNJOM! I ako ih kuliras i neobracas paznju na njih tu im je kraj i gotovo. Nema ih vise. I to ti je resenje tog problema. A ako te meda napadne. . . pa pp da nece jer kod nas i nema gde da te napadne.

Ne mora da znaci za medu da ce te sigurno pojesti!!!Strucnjaci kazu da je manja verovatnoca da te medo nece pojesti ako iskuliras!!!
Ma nebitno!!!Ustvari shvatam sta oces da kazes ovim sto si napisao!!!To ce resiti samo tvoj problem oko takve muzike!!!Tebi ne smeta, a ni meni tako reci!!!Ali znas da zbog njih mi koji slusamo dobru muziku, trunemo!!!Znaci da mi ipak znaci dali ce TURCIZAM i ostali neprijatelji sire oko mene!!!
 
yugoslav:
Ne mora da znaci za medu da ce te sigurno pojesti!!!Strucnjaci kazu da je manja verovatnoca da te medo nece pojesti ako iskuliras!!!
Ma nebitno!!!

I to sto kazes. Kod nas nema mede.

Ustvari shvatam sta oces da kazes ovim sto si napisao!!!To ce resiti samo tvoj problem oko takve muzike!!!Tebi ne smeta, a ni meni tako reci!!!Ali znas da zbog njih mi koji slusamo dobru muziku, trunemo!!!Znaci da mi ipak znaci dali ce TURCIZAM i ostali neprijatelji sire oko mene!!!

Netrunes ti nimalo. Ti i dalje mozes da nabavis dobru muziku. Sada u prvim danima teze, od kako su ukinuli pirateriju (?!) ali kad pogledas sa druge strane ti turci dolaze i odlaze. 99% tih sto slusa te tukesenje slusa ih zato sto su popularni. I meni je licno drago sto su svi pozeri, ne svi ali ogromna vecina, otisli na tu stranu i danas kad odem na neki koncert budu uglavnom fanovi. Kad odem na koncet Van Gogh-a bude mi muka od svih tih skrnavis pozera i drago mi je sto ih nema na koncertima dobre, po meni (ipak su ukusi razliciti), muzike. Koliko toliko ostaje cista od takvih seljaka i seljanki. Ako mislis da ce turci i ostala bagra da pobedi, a nece jer ce uvek biti ljudi koji ce misliti slobodno i njima ce biti odvratan taj turcizam, onda gitaru u sake i drljaj po dan i noc pa i ti napuni marakanu.
 
А они су у стању :twisted: Имају добре старе групе (као што је ... навео), али нова муика је :P Такође ме нервира и Магазин, да ли сте чули "Чујте Српски добровољци, бандо четничка", па истог тренутка сам бацио све њихово :(
 
1. Srpski dobrovoljci su i bili banda cetnicka
2. To da umeju je dokazano u praksi. Luki pise tako dobro da je to na glavu. Plus snimaju i rade produkciju i post-produkciju u Londonu i rade u Italiji gde su najbolji svetski producenti za pop muziku. A domaci rade na pc-evima sa lokalnim diletantima pa ti sad to uporedi.


Cupi NS:
А они су у стању :twisted: Имају добре старе групе (као што је ... навео), али нова муика је :P Такође ме нервира и Магазин, да ли сте чули "Чујте Српски добровољци, бандо четничка", па истог тренутка сам бацио све њихово :(
 

Back
Top