svetla tacka nase pop muzicke scene

dkole

Zainteresovan član
Poruka
499
verovatno je vecina vas upoznata sa mojim izborom muzike, cak sam sam sebe zacudio ovom temom, al ajd dobro...
Gledao sam neki jednocasovni intervju sa vladom georgijevim, i zakljucio da je on jedini pametan covek od svih onih fensi pevaca..stvarno, covek se bori protiv pinka, u tome ga verovatno svi podrzavamo...uopste nije pun sebe, komunikativan je...nije egoista...
Pesme su takodje odlicne...jeste da su to sve letnje balade na koje se uglavnom ribe loze, ili morate priznati da tu ima dooosta kvaliteta...po meni je on veca licnost i pevac od onog Seljka joksimovica...on je trebao biti nas predstavnik na evroviziji..mozda vec sledece godine...
znam da ce me vecina ljudi napiciti zbog ovog teksta...al ajd dobro...dunulo mi tako... :D
 
Da, svetla tacka NASE muzike, tj. jedan od najboljih pop izvodjaca u SiCG i u tome se slazem. Ali, govorim u svoje ime, da bi mi se zaista svidelo, moralo bi da bude malo... vise raznolikosti, recimo. Ne da samo shepa i skakuce oko tri akorda, za koje je provalio da mu savrseno idu uz boju glasa. I kopira Hrvate i sto nekih cuda. Dakle, premalo originalnosti.

Ako bi trebalo ja da predlozim "svetlu tacku estrade" bila bi to Madam Piano. Ona je stvarno carica, ne znam koliko ljudi prati to sto ona radi. To je vec sareno i raznoliko i ima smisla.
 
guitarrr_babe:
Da, svetla tacka NASE muzike, tj. jedan od najboljih pop izvodjaca u SiCG i u tome se slazem. Ali, govorim u svoje ime, da bi mi se zaista svidelo, moralo bi da bude malo... vise raznolikosti, recimo. Ne da samo shepa i skakuce oko tri akorda, za koje je provalio da mu savrseno idu uz boju glasa. I kopira Hrvate i sto nekih cuda. Dakle, premalo originalnosti.

Ako bi trebalo ja da predlozim "svetlu tacku estrade" bila bi to Madam Piano. Ona je stvarno carica, ne znam koliko ljudi prati to sto ona radi. To je vec sareno i raznoliko i ima smisla.


ja postujem Vladu Georgijeva, mada mi je njegova muzika najblaze recheno-dosadna...ali dobro...sta da se radi...
a sto se tiche madam piano...pa, mozda ovako kao izvodjach nije losha, ali kao osoba je uzasna...ok, mozda ovde nije rech o tome, ali ja sam razgovarala sa njom nekoliko puta, i jako je arogantna i uobrazena, i dosta hladna...da ne pricham o tome da je jednoj devojci koju dosta dobro koja je isla kod nje na jazz pevanje nachisto upropastila glas...ne kapiram sto, sluchajno ili sta, ali sasvim je neprofesionalno sa njom radila...
sto se tiche njene muzike, sasvim ok radi...
 
Ernesto_Che:
guitarrr_babe:
Da, svetla tacka NASE muzike, tj. jedan od najboljih pop izvodjaca u SiCG i u tome se slazem. Ali, govorim u svoje ime, da bi mi se zaista svidelo, moralo bi da bude malo... vise raznolikosti, recimo. Ne da samo shepa i skakuce oko tri akorda, za koje je provalio da mu savrseno idu uz boju glasa. I kopira Hrvate i sto nekih cuda. Dakle, premalo originalnosti.

Ako bi trebalo ja da predlozim "svetlu tacku estrade" bila bi to Madam Piano. Ona je stvarno carica, ne znam koliko ljudi prati to sto ona radi. To je vec sareno i raznoliko i ima smisla.


ja postujem Vladu Georgijeva, mada mi je njegova muzika najblaze recheno-dosadna...ali dobro...sta da se radi...
a sto se tiche madam piano...pa, mozda ovako kao izvodjach nije losha, ali kao osoba je uzasna...ok, mozda ovde nije rech o tome, ali ja sam razgovarala sa njom nekoliko puta, i jako je arogantna i uobrazena, i dosta hladna...da ne pricham o tome da je jednoj devojci koju dosta dobro koja je isla kod nje na jazz pevanje nachisto upropastila glas...ne kapiram sto, sluchajno ili sta, ali sasvim je neprofesionalno sa njom radila...
sto se tiche njene muzike, sasvim ok radi...

E pa znam o kome se radi ...ona devojka iz St.Pazove...jel?
 
guitarrr_babe:
Da, svetla tacka NASE muzike, tj. jedan od najboljih pop izvodjaca u SiCG i u tome se slazem. Ali, govorim u svoje ime, da bi mi se zaista svidelo, moralo bi da bude malo... vise raznolikosti, recimo. Ne da samo shepa i skakuce oko tri akorda, za koje je provalio da mu savrseno idu uz boju glasa. I kopira Hrvate i sto nekih cuda. Dakle, premalo originalnosti.
I bluz se svodi na tri akorda...

Sto se Vlade tice, u sustini nije los ali kao sto vecina kaze ponavlja se, pesme su mu u istom fazonu, sve su nekako "morske" sto i nije cudno...
 
Ernesto_Che:
stivlim:
po meni su svetle tacke nase scene Mistakemistake, e kad bi nam takav bio pop daleko bismo dogurali na kulturnom planu, protiv Vlade nemam nista protiv, ali ima puno Vladinih klonova :roll:

mistake mistake se sa vladom ne daju ni porediti...oni su bash neverovatni! :wink: :wink: obozavam ih...

drago mi je da je jos neko cuo za njih
 
stivlim:
Ernesto_Che:
stivlim:
po meni su svetle tacke nase scene Mistakemistake, e kad bi nam takav bio pop daleko bismo dogurali na kulturnom planu, protiv Vlade nemam nista protiv, ali ima puno Vladinih klonova :roll:

mistake mistake se sa vladom ne daju ni porediti...oni su bash neverovatni! :wink: :wink: obozavam ih...

drago mi je da je jos neko cuo za njih
kako to misliš...da je neko čuo za njih? ...a ja mislila da za Mistakemistake svi znaju...
 
gigule:
stivlim:
Ernesto_Che:
stivlim:
po meni su svetle tacke nase scene Mistakemistake, e kad bi nam takav bio pop daleko bismo dogurali na kulturnom planu, protiv Vlade nemam nista protiv, ali ima puno Vladinih klonova :roll:

mistake mistake se sa vladom ne daju ni porediti...oni su bash neverovatni! :wink: :wink: obozavam ih...

drago mi je da je jos neko cuo za njih
kako to misliš...da je neko čuo za njih? ...a ja mislila da za Mistakemistake svi znaju...
Ja sam chula za njih, ali naravno da mnoogiii ne znaju!!!! Bash je bio text o njima u Time Out-u. Shto se tiche Vlade, on je car. To mozda jeste pop, ali onaj pravi. Danas ko god kaze pop, misli se na onaj Britney, Magazin pop. Ali Vlada, to je kvalitet. Sinoc sam bila na koncertu, i odushevila sam se kako peva. Jeste, malo je bilo dosadno, ali je ok!!!
 

Back
Top