Bol negde izmedju...

blabla9184

Zainteresovan član
Poruka
457
Pozdrav..
Ne znam kako ovo najbolje da opisem.
Osecam bol negde u sredini izmedju leve dojke, ramena, ledja.. Kao, nesto unutra.. Boli vise pri nekim odredjenim pokretima.
Bila sam kod lekara, poslao me kod ortopeda, on je utvrdio da nemam krivu kicmu i nista... Rekli su da je najverovatnije zivac, i ajd' cao!
A to traje vec oko godinu dana. Ima neke periode kada boli (npr. juce, danas i verovatno ce jos sutra) intezivno, i onda nestane.. I tako u krug.
Ako neko zna bilo sta, ili je imao nesto slicno.. Ili bar nesto kako da se bol smanji..
Hvala unapred!
 
Pozdrav..
Ne znam kako ovo najbolje da opisem.
Osecam bol negde u sredini izmedju leve dojke, ramena, ledja.. Kao, nesto unutra.. Boli vise pri nekim odredjenim pokretima.
Bila sam kod lekara, poslao me kod ortopeda, on je utvrdio da nemam krivu kicmu i nista... Rekli su da je najverovatnije zivac, i ajd' cao!
A to traje vec oko godinu dana. Ima neke periode kada boli (npr. juce, danas i verovatno ce jos sutra) intezivno, i onda nestane.. I tako u krug.
Ako neko zna bilo sta, ili je imao nesto slicno.. Ili bar nesto kako da se bol smanji..
Hvala unapred!

...ako si ti odredila da će te boleti i sutra- onda verovatno hoće!
P.S. Nije ti ništa, napeta si i opterećena nekim drugim problemima...Uzimaj NSAIL nedelju dana i ne misli na to...
 
Tričava magnetna rezonanca:)
Postoje mnogo jednostavniji načini da pomogneš sebi...

Ne bih ja bas rekla da je magnetna rezonanca tricava dijagnosticka metoda.
Jedna je od najsavremenijih metoda koja lekarima pomaze u kom pravcu da lece pacijenta.

To da li postoje jednostavniji nacini lecenja moguce je za vas ali ipak medicina je medicina i ne treba se olako prepustati bas svakom proizvodu koji je izbacen na trziste kao ''cudotvoran''.
 

Back
Top