Plate u regionu-Srbija poslednja

Prosječne plaće (u KM)

FBiH 802

RS 789

Srbija 625

Hrvatska 1.415


Zasto nasi retardi na vlasti ne kazu gradjanima da imamo najmanje plate u regionu?:rtfm:

Ne znam za ostale zemlje u okruženju ali ovaj podatak za Srbiju ti nije tačan...msm da je po zadnjem prosečna plata oko 320 eura ako se ne varam:think: mada u praksi ni to nije tačno jer takve plate imaju samo oni koji primaju platu od budžeta ostali imaju oko 200 eura.
 
RS je razvijenija od FBIH,pogledaj samo Banja Luku,kako se gradi i razvija,bolje od Beograda. A i trebao si da stavis link odakle ti ti podatci.

files.php


Bilbordi su potpisani od strane grupe 'Pritisak', koji na svojoj zvaničnoj stranici pritisak.org, naglašavaju da im je cilj 'informisanje Premijera o tome kako se živi i šta se dešava u Republici Srpskoj'. Riječ je o njihovoj prvoj akciji, koja je već izazvala pažnju i medija i građana.
 
srbija je pala na niske grane, ispred nje su entiteti u BIH, ispade da smo u africi

Ja ne znam koliko je to tocno ali znam jednu zenu koja radi kao psiholog u jednoj skoli u Vukovarskoj srijemskoj zupaniju u Hrvatskoj...a njoj je placa 2500 kuna...jedno 400 €...

A ja mislim da u ostaloj Slavoniji nije drugacija tako da ne vjerujem u ove podatke...mozda tamo gdje turizam vlada...ali tako to nije tocno po meni...i ne vjerujem da se zaradjuje vise u RS ili FBIH u odnos na Srbiju...
 

Back
Top