Koja zemlja je socijalno i egistencijalno najugroženija na planeti zemlji ?

Neznanko

Iskusan
Poruka
5.497
Znate onu istinitu anegdotu kako Srbin živi ?
Burazeru zaradjujem 300 evra, trošim 700, da ga .ebem ako znam odakle mi ta razlika!?
E tako živi minimum 50 % ljudi, porodica u Srbiji. Fakat.
Nego, za mene je veća tajna kako ljudi, porodice od 3,4 ili ne daj bože 5 članova , žive od plata, primanja koje jedva prelaze 300-400 evra, nego kako ljudi idu na Mars i ostale planete. Cenim, da ko nema u Beogradu primanja bar 1000 evra , a ima dvoje dece, taj je klasičan socijalan slučaj, a takvih u Srbiji ima bar 70 %. Iz čije premise se da zaključiti, da je Srbija socijalno najugroženija zemlja planete, obzirom na disbalans izmedju cena svih roba široke potrošnje i prosečnih naših primanja.
Ima li možda neko drugačije rezultate, saznanja o ovome gore šta napisah ?
 
Znate onu istinitu anegdotu kako Srbin živi ?
Burazeru zaradjujem 300 evra, trošim 700, da ga .ebem ako znam odakle mi ta razlika!?
E tako živi minimum 50 % ljudi, porodica u Srbiji. Fakat.
Nego, za mene je veća tajna kako ljudi, porodice od 3,4 ili ne daj bože 5 članova , žive od plata, primanja koje jedva prelaze 300-400 evra, nego kako ljudi idu na Mars i ostale planete. Cenim, da ko nema u Beogradu primanja bar 1000 evra , a ima dvoje dece, taj je klasičan socijalan slučaj, a takvih u Srbiji ima bar 70 %. Iz čije premise se da zaključiti, da je Srbija socijalno najugroženija zemlja planete, obzirom na disbalans izmedju cena svih roba široke potrošnje i prosečnih naših primanja.
Ima li možda neko drugačije rezultate, saznanja o ovome gore šta napisah ?



Nismo najgori na svetu ali u Evropi držimo sve negativne rekorde.:super:
 
Znate onu istinitu anegdotu kako Srbin živi ?
Burazeru zaradjujem 300 evra, trošim 700, da ga .ebem ako znam odakle mi ta razlika!?
E tako živi minimum 50 % ljudi, porodica u Srbiji. Fakat.
Nego, za mene je veća tajna kako ljudi, porodice od 3,4 ili ne daj bože 5 članova , žive od plata, primanja koje jedva prelaze 300-400 evra, nego kako ljudi idu na Mars i ostale planete. Cenim, da ko nema u Beogradu primanja bar 1000 evra , a ima dvoje dece, taj je klasičan socijalan slučaj, a takvih u Srbiji ima bar 70 %. Iz čije premise se da zaključiti, da je Srbija socijalno najugroženija zemlja planete, obzirom na disbalans izmedju cena svih roba široke potrošnje i prosečnih naših primanja.
Ima li možda neko drugačije rezultate, saznanja o ovome gore šta napisah ?

Južnoameričke zemlje,afričke zemlje,dosta azijskih zemalja, imaju sličan ako ne i još gori nezavidan problem....ali i mi smo na odličnom putu da im se uskoro pridužimo...ne znam čime smo zaslužili takvu sudbinu?! Do pre par godina sam se nadala da ćemo imati napredka u razvijanju države ali sada više ni te nade nemam jer ništa dobro ne vidim, nikavu budućnost ne vidim ni za sebe ni za svoju okolinu...i sve više mislim kako sve ovo što nam se dešava je neki ružan san ali nema nikog da nas prodrma i probudi.:(
 
srbija je najgora zemlja u evropi za zivot, niske plate, visoke cene, monopoli, 500 000 ciganije koju nam naseljava EU, nestabilnost, narkomanija, prostitucija, abortusi, sve u svemu narod koji propada i nestaje

Fakat, ali naše ljude, čitaoce, komentatore, gradjane, omladinu više od života civilizovanog ...zanimaju Kalašnjikovi, Automati, Tenkovi itd.
 
Znate onu istinitu anegdotu kako Srbin živi ?
Burazeru zaradjujem 300 evra, trošim 700, da ga .ebem ako znam odakle mi ta razlika!?
E tako živi minimum 50 % ljudi, porodica u Srbiji. Fakat.
Nego, za mene je veća tajna kako ljudi, porodice od 3,4 ili ne daj bože 5 članova , žive od plata, primanja koje jedva prelaze 300-400 evra, nego kako ljudi idu na Mars i ostale planete. Cenim, da ko nema u Beogradu primanja bar 1000 evra , a ima dvoje dece, taj je klasičan socijalan slučaj, a takvih u Srbiji ima bar 70 %. Iz čije premise se da zaključiti, da je Srbija socijalno najugroženija zemlja planete, obzirom na disbalans izmedju cena svih roba široke potrošnje i prosečnih naših primanja.
Ima li možda neko drugačije rezultate, saznanja o ovome gore šta napisah ?
добро си рекао
 
Cenim, da ko nema u Beogradu primanja bar 1000 evra , a ima dvoje dece, taj je klasičan socijalan slučaj, a takvih u Srbiji ima bar 70 %. Iz čije premise se da zaključiti, da je Srbija socijalno najugroženija zemlja planete, obzirom na disbalans izmedju cena svih roba široke potrošnje i prosečnih naših primanja.

A da se malo skreshu prohtjevi? Ono, znas vec: mobiteli, gorivo, cigarete, alkohol, shopping, kafici, ljetovanja... a?
 
Eklatantan primer krstinog mislioca i patriote :mrgreen:

Prepoznatjliv stil ...kratka, prosto prosirena recenica...sto stupidnija , to adekvatnija opstoj slici o krstarici i njenom politickom forumu :mrgreen:

Ne dajmo se iznervirati poštovani kolega.
Znaš kako, pola Srbije je završilo SUJETNI nepostojeći fakultet, kojeg ću ja izgleda da osnujem. Jer će biti više zainteresovanih no za bilo koji.
 
A da se malo skreshu prohtjevi? Ono, znas vec: mobiteli, gorivo, cigarete, alkohol, shopping, kafici, ljetovanja... a?

Ha, ha, pa za to tvoje gore, u Srbiji ti traba 5000 evra plata, primanja,
U Beogradu ti samo za hranu, režije, decu, za preživeti minimum 1000 evra.
Ja ne pušim, pijem, kockam, nikada ne izlazim u restorane, kafiće taman posla, ali bez 1500 evra je nemoguć život ako imate bar još 3 člana u kući.
 
Ha, ha, pa za to tvoje gore, u Srbiji ti traba 5000 evra plata, primanja,
U Beogradu ti samo za hranu, režije, decu, za preživeti minimum 1000 evra.
Ja ne pušim, pijem, kockam, nikada ne izlazim u restorane, kafiće taman posla, ali bez 1500 evra je nemoguć život ako imate bar još 3 člana u kući.

Svo srblje ima mobitele, vozite auta, pijete alkohol, pusite (ili oboje), bogma vam ni kafana ni kocka nisu mrski, mnogi imaju nekretnine, zemlju, poslovne prostore, ide se u inozemstvo, itd... a samo kukate, kukate i kukate.

Bit ce da je problem u navici - navikli ste na kuknjavu i na to da se predstavljate zrtvama i pacenicima, a navika je gadna stvar. Kmeeee, jadni i siroti mi, zavapi jadni srbo lagano surfajuci netom. :lol: Komedija.

A ti ako ne pijes, ne pusis, ne kockas, nikad ne ides u kafice ni u restorane, tis' neki pop, ili? :mrgreen: Jel' se bar kurvas?
 

Back
Top