Ovako je Tadic "slomio kicmu" Srbiji !

Boris Tadic je izdajnik Srbije i srpskog naroda !

  • Da, izdajnik - pod hitno smeniti i uhapsiti.

  • Ne, radi svoj posao u najboljem interesu Srbije i njenih gradjana.


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

C0NSIGLIERI

Buduća legenda
Poruka
41.911
http://www.srpskapolitika.com/Tekstovi/Analize/2010/052.html

Кад сумирамо учинак председника Тадића од у јула 2004 године када је први пут изабран за председника Србије он је катастрофално поражавајући. Од тешке привредне ситуације, огромне незапослености, фактичког губитка Косова и Метохије, сталног условљава и понижавања Србије, потпуне неизвесности уласка у ЕУ…. Све најцрње што се Србији могло догодити – па отуда и овакав наслов.


Борис Тадић после дебакла и одлуке Међународног суда правде о Косову, чије смо мишљење преко УН ми захтевали сматрајући да ће исте оне земље које су Косово признале сада пресудити у нашу корист.

Лудост или намерна „лудост“?

Тадић је у тој председничкој кампањи обећава куле и градове, обилазио редове пред страним амбасадама изјављујући да када он буде изабран за председника, да млади више неће одлазити трбухом за крухом, да ћемо одмах добити Шенген визе да путујемо као сав нормалан свет, да ћемо у ЕУ сигурно ући до 2012 године, а да је Космет чврсто у нашим рукама и да ће тако и остати. Да не набрајамо даље смучиће вам се, а мислимо да је довољно да се сами присетите шта је од ових обећања остварено, где смо данас – а шта ћемо сутра?

PROCITAJTE CEO TEKST ...

 
Mislis li stvarno da bi bilo ko ko je bio na vlasti umesto Tadica sacuvao Kosovo. Kosovo je izgubljeno jos 90-ih. Dzaba tebi Kosovo kao deo drzave ako tamo nemamo nase pravosudne organe, nasu vojsku, nasu miliciju, pa cak ni nase ljude.

A inace svrati ti iz te tvoje Kanade u Srbiju da pomognes u krizi. A da, lakse je gledati sta je ko uradio lose/dobro i valjati se u dolarima. Licemerje, licemerje LICEMERJE.
 
dont kill a messanger ....

kaze jedna poslovica

prima1.jpg
 
na mene je poseban utisak ostavio pomenuti pasus

- После, сада већ чувеног инцидента на базену, када су покојног премијера људи извиждали а Коштуницу дочекали овацијама, Ђинђић је пронашао кривца у Тадићу. Хтео је буквално да га избаци из странке. Да би га склонио, послао га је у Америку да лобира за ДС, али Тадић је тада излобирао за себе. Он од тада постаје амерички човек.

Како се понашао Тадић после убиства премијера?
- Тадић се у ванредном стању држао по страни чекајући расплет. После смрти премијера, одмах је почела међустраначка борба за позиције. Од тога ко ће Ђинђића заменити на месту премијера, а још више ко ће преузети странку. Тадић је премијерску улогу препустио Живковићу знајући да се овај неће снаћи јер је Влада већ била у колапсу и на силазној путањи, борећи се за важнију страначку превласт. Направио је и један интересантан маневар у припремама за парламентарне изборе признајући крађу гласова у скупштини како би замаскирао много веће и крупније афере које су потресале ДС. И с обзиром на кратко памћење бирачког тела тај маневар је дао сасвим солидне резултате.

znaci djidjic je hteo da se resi tadica i tako ga poslao da se bavi nebitnim poslovima u ameriku gde se ovaj ponudio amerikancima kao njihov agent i reprezent njihovih interesa us rbiji.

i zajedno sa svojim kumom sutanovcem tadic to zaista radi, samo sutanovac to radi otvoreno a tadic prikriveno...

i narod sve to guta...

i zivi nikad bednije

naravno kad imas americkog coveka na celu srbije iluzorno je ocekivati da se bilo sta od problema nase drzave i nacije - resi u nasu korist. jer amerikanci su neprijatelji srbije koji zele sto manju sto jadniji i sto bedniju srpsku drzavu
 
Шта је још, према вама, Тадић лоше урадио као Министар одбране?

- Фактички је расформирао службу за електронско извиђање и против електронска дејства. У питању је нека врста обавештајне службе, јер се ради о служби која прати ваздухопловства суседних земаља, открива и гуши радаре.
Поред тога ова служба прати и пресреће све комуникације и везе амбасада са својим матичним државама. То значи да смо потпуно отворили свој простор, јер је цела команда расформирана, а њен шеф пуковник Вујић који је НАТО-у за време бомбардовања задавао велике проблеме пребачен на „другу дужност“, док су остаци те службе, односно опрема стављена на тендер. Недавно је продат авион “Јак 40“ који је имао специјално инсталирану опрему за радарско ометање и радарско осматрање. Остала су нам још два хеликоптера “Ми 8“ која имају сличну опрему и која су такође стављена на тендерску продају. То значи да наша држава неће имати никакву контролу у ваздушном простору а и неће имати могућност праћења веза страних амбасада. Тај луксуз себи не дозвољавају ни банана државе па ја то никако не могу карактерисати као реорганизацију Војске већ као нешто сасвим друго.

a ovde je trajkovic lepo i detaljno objasnio kako je boris tadic sahranio i unistio srpsku vojsku i ostavio srbiju prakticno bez odbrane

naravno sve po nalogu svojih gazdi iz Lenglija tj amerikanaca u CIA

prakticno celu Srbiju tadic je prodao na tenderu. neprijateljima srbije
 
a ovde je lepo objasnjeno zasto svima na zapadu odgovara izdajnik i kvisling na celu srbije

Ако Европљани знају за Тадићеве везе с Америком, зашто су га онда подржали?
- Свима у ЕУ више одговара послушник у Београду него председник са којим треба озбиљно преговарати и који ће интересе своје државе здушно штитити. Европа се плаши отварања српског питања на Балкану јер добро знају да су сва досадашња „решења“ била на штету Срба.
Плаше се неких нових тензија јер би морали да решавају питање Срба у Хрватској, Босни, на Космету а морали би да признају и „грешку“ са бомбардовањем. Све би их то доста коштало па је најбоље подржати марионету у Београду који неће таласати и отварати ова шкакљива питања. Свет је саздан на интересима а не на симпатијама.

sve u svemu briljantna analiza tadicevog izdajnickog i antisrpskog delovanja od strane zvonimira trajkovica
 
a i tadiceva antisrpska vlast je odmah reagovala. ucmekali su novinara koji je napravio intervju sa trajkovicem.

jer nista se ne sme o tadicu napisati lose u srbiji . tadic treba da bude voljen kao tito.

njegov lik i delo je cak zasticen i na ovom forumu.

Посебна напомена:Звонимира Трајковића
Само два дана по штампању овог интервјуа на средњој дуплерици листа „Национал“ новинар Филип Радојчић је добио отказ. Радојчић ме је лично позвао на мобилни телефон и готово плачући саопштио да је добио моменталан отказ чак и без икаквог образложења.


Одмах сам позвао главног уредника и доста бесно рекао да то стварно нема смисла. Добио сам одговор да је он погледао интервју и с обзиром да му се допао одобрио његово штампање. Још је додао: „И ја сам револтиран отпуштањем новинара Радојчића али такво је наређење стигло од власника и ја ту ништа нисам могао да урадим“.

vlasniku lista tadic je verovatno zapretio gasenjem lista i unistenjem vlasnika po modelu Raje Rodica koji je prepustio Kurir u ruke Saperu i Krsticu
 
Mislis li stvarno da bi bilo ko ko je bio na vlasti umesto Tadica sacuvao Kosovo. Kosovo je izgubljeno jos 90-ih. Dzaba tebi Kosovo kao deo drzave ako tamo nemamo nase pravosudne organe, nasu vojsku, nasu miliciju, pa cak ni nase ljude.

A inace svrati ti iz te tvoje Kanade u Srbiju da pomognes u krizi. A da, lakse je gledati sta je ko uradio lose/dobro i valjati se u dolarima. Licemerje, licemerje LICEMERJE.

Da li si ti normalan, ali ozbiljno te pitam ?
Ae se polako vrati pa procitaj tekst. Ovde nije tema samo Kosovo, vec mnogo veci spektar stvari koje je uradio kao najveci i najgori izdajnik Srbije, zemlje ciji je predsednik.
Mozes lepo da mi citiras delove teksta sa kojima se ne slazes i zasto pa cemo da nastavimo diskusiju, do tada paljba. :bye:

Da se vratim :roll: ... pa ja da zivim u Tadicevoj Srbiji pobegao bi preko minskog polja i preplivao Jadran ako treba. :bljak:

Nista, odo da se valjam u dolarima, Tadic & Dinkic poslali od akcija :hahaha:


p.s. Zamolio bi moderatora da izbrise spam i od ovog nislijskog morona i kazni istu za blejanje/spam. :whistling:
 

Back
Top