/http/ ???

Djonetova

Zainteresovan član
Poruka
323
Ee ovako, prije nekoliko dana mi se pocelo pojavljvati nesto cudno na kompu. Naime, kada god odem na gmail da provjerim postu ili kad se prijavljujem na fb ili twitte a pri tom pogrijewsim lozinku (ulazim preko Chromea) pojavi mi se crveni ekran i piose da je doslo do neke SLL greske! pokusala sam i repko mozzile ali desava se isto, ne moze da pristupi odredjenoj stanici....i ovdje gore gdje pise koji je link ono http bude prekri\eno crvenom linijom...stavrno mi nije jasno sta se desava... :dontunderstand:
 
sistemski???
mislim da i ako je u biosu podesen pogresno datum/vreme windows gleda ovaj svoj naravno

2wlt301.jpg
 
jeste, sve je do pogresnog datuma, cak sam piala i jednog servisera - poceo mi najbrajati neke komandee -ma strasno- i pitam drugog-on mi je rekao da provejrtim datum i ako nije dobar da ga podesim tacno.. ja to uradim i sad sve radi ko svicarski sat :)
 
pitala si drugog "servisera " ,pa nismo ni mi maciji kasalj :) ,diplomu dobijam za godinu dana tako da sam za sada samo house majstor :bye:

dzaba ti diploma ako nemas prakse :zper: pa postavila sam temu ovdje, i pitala 2 servisera... sta tu ima losee, sto vise prijedloga za rjesenje to bolje, zar ne? e sad da opravdas tih par godina koje rezultuju diplomom-reci mi zasto mi na kasper.Internet Secur. pise black list is corrupted. ja ne kontam nikako, a imam licencu... i idem gore na fix it, i pocne mi update, ali se nakon 10sec. prekine i pise da nije updejtovano... :dontunderstand:
:)
 
dzaba ti diploma ako nemas prakse :zper: pa postavila sam temu ovdje, i pitala 2 servisera... sta tu ima losee, sto vise prijedloga za rjesenje to bolje, zar ne? e sad da opravdas tih par godina koje rezultuju diplomom-reci mi zasto mi na kasper.Internet Secur. pise black list is corrupted. ja ne kontam nikako, a imam licencu... i idem gore na fix it, i pocne mi update, ali se nakon 10sec. prekine i pise da nije updejtovano... :dontunderstand:
:)

Jesi li platila licencu?:)
Bice da ti je licenca stavljena na crnu listu, a to znaci da ces morati traziti novu?:D
 
Vec si dobila odgovor od niceboy, licenca je stavljena na crnu listu sto nije nista novo,za KIS malte ne svake nedelje menjas licencu ako je piratska verzija. A i za ovo sto si pitala ne treba nikakva skola :mrgreen: to se sazna u praksi. Od mene si dobila poklon na pp :bye:
 
Toliko, sad 10 € gore-dole :D salim se, toliko je bilo pre pola godine u dinarima je bilo koliko se secam negde oko 1800, a NOD32 1200-1300.Evo neka bude moj konacan odgovor 15-20 €

E sad sam video, bas je poskupeo - duplo, ako je i duplo bezbedniji onda vredi :D
 
Poslednja izmena:
Да, али нема потребе користити пиратску лиценцу, када можеш сасвим легалну, без обзира што ниси купио Касперског. Само, као што рекох, траје месец дана. ;)
 
Ko je zainteresovan da nađe "licencu" naći će je na ovom forumu. Pa koliko je se puta pričalo o Kaspersky Trial Reseter. Ali eto neko bi ga koristio kada bi mogao resetovati licencu po godinu dana...
 

Back
Top