Pitao sam lorda i starije

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Black dog

Početnik
Poruka
22
Pričao sam kako se neka devojka iz forme loži na mene, ona ima dečka i htela je da rasturi sa njim. Ja sam hteo samo kres i vi ste mi govorili kako treba da budem iskren i da joj to sve kažem. OK ajde probao sam i kako to izgleda. Dunav, prvi sastanak (dečko joj nije tu) idealno imamo svo vreme ovog sveta. Posle prijatne neke neobavezne priče skupim snage da joj kažem neke moje želje vezane za nju. Spakujem sve to nekako rasčlanim ljubav i uživanje. Bio sam iskren i stvarno osećao sam se super do trenutka izliva njene neurotičnosti.
Eto doživeo sam i to devojka ustane i na naruši tišinu na Dunavu. Od nje saznao sam da sam kreten koji ništa ne može da shati ozbiljno, idiot koji misli samo na jednu stvar. NIje se iskrenost baš isplatila.
 
Od nje saznao sam da sam kreten koji ništa ne može da shati ozbiljno, idiot koji misli samo na jednu stvar. NIje se iskrenost baš isplatila.[/quote]

pa ovaj..
ona ima decka
spremna je da rasturi vezu zbog tebe ...
da je ona zelela da se samo kresne sa tobom , mislis li da bi rasturala vezu
ocito je da joj nije stalo do te veze i da zeli da promeni decka
a ne da promeni onu stvar , koju si joj ti nudio
uostalom , mozda i nisi trebao da budes tako direktan ... ili mozda nisi trebao da je startujes odmah na prvom sastanku
ehhh
uostalom , mislim da ni njoj i nije bila neka fora da se eto tako ponasa ...
mogla je i lepo da ti kaze ( ceni tvoju iskrenost ) da za tako nesto nije spremna i da eto mozete ostati prijatelji ...
bez veze ...
 
slazem se sa kosmom, u pravu je.
ja sam uvek cenila frajera koji otvoreno kaze sta hoce, a ne laganje i budalastine.
ako imas herca da nesto uradis ( samo 'res ) onda trebas imati herca i da to kazes doticnoj osobi, krajnje jednostavno.
 
Black dog:
Pričao sam kako se neka devojka iz forme loži na mene, ona ima dečka i htela je da rasturi sa njim. Ja sam hteo samo kres i vi ste mi govorili kako treba da budem iskren i da joj to sve kažem. OK ajde probao sam i kako to izgleda. Dunav, prvi sastanak (dečko joj nije tu) idealno imamo svo vreme ovog sveta. Posle prijatne neke neobavezne priče skupim snage da joj kažem neke moje želje vezane za nju. Spakujem sve to nekako rasčlanim ljubav i uživanje. Bio sam iskren i stvarno osećao sam se super do trenutka izliva njene neurotičnosti.
Eto doživeo sam i to devojka ustane i na naruši tišinu na Dunavu. Od nje saznao sam da sam kreten koji ništa ne može da shati ozbiljno, idiot koji misli samo na jednu stvar. NIje se iskrenost baš isplatila.

Prijatelju , dobro si uradio.To sto ona mase repicem na poslu ispred tebe i to sto nemoze da razume tvoju otvorenost , samo pokazuje da devojka nezna sta hoce.Sada je bar sve jasno.Ti si sada u svakom slucaju na svom ali je njoj mnogo gore , jer ako te je bar na trenutak pozelela , njoj je sada mogo gore (sto i zasluzuje)Tvoja otvorenost nije zasluzila narusavanje tisine , vec jedan blagonaklon stav.Ona ne zasluzuje da razmisljas i dalje o njoj .Ispao si dzentlmen sto si joj otvoreno rekao , nemoj da ti bude neprijatno ni na koji nacin.

Pozdrav
 
Black dog:
Pričao sam kako se neka devojka iz forme loži na mene, ona ima dečka i htela je da rasturi sa njim. Ja sam hteo samo kres i vi ste mi govorili kako treba da budem iskren i da joj to sve kažem. OK ajde probao sam i kako to izgleda. Dunav, prvi sastanak (dečko joj nije tu) idealno imamo svo vreme ovog sveta. Posle prijatne neke neobavezne priče skupim snage da joj kažem neke moje želje vezane za nju. Spakujem sve to nekako rasčlanim ljubav i uživanje. Bio sam iskren i stvarno osećao sam se super do trenutka izliva njene neurotičnosti.
Eto doživeo sam i to devojka ustane i na naruši tišinu na Dunavu. Od nje saznao sam da sam kreten koji ništa ne može da shati ozbiljno, idiot koji misli samo na jednu stvar. NIje se iskrenost baš isplatila.

pa dobro, nije se SAD isplatila. Ali ako nastavish da budesh iskren, sanse da nadjes osobu kakva ti odgovara (pa i samo za kres) ti se znatno povecavaju....
By the way, bila sam u slicnoj situaciji (kao ti, a ne ta devojka) i takodje sam slicno prosla... dobila sam celu psihoanalizu o mom karakteru:))).
Veruj mi, iskrenost se na kraju isplati...
 
Kada sam razmisljao sta da ti posavetujem, napisao sam ti ono sto bih i sam uradio da sam na tvom mestu. I dalje stojim iza onoga sto sam ti savetovao, i kazem da si postupio ispravno. Ako nista drugo, barem znas na cemu si i to je dovoljno da nastavis dalje.
 
Sanjam tvoj cvrsti stomak tvoj H.
:evil:
Moze sex ali samo nocu

Black dog:
Pričao sam kako se neka devojka iz forme loži na mene, ona ima dečka i htela je da rasturi sa njim. Ja sam hteo samo kres i vi ste mi govorili kako treba da budem iskren i da joj to sve kažem. OK ajde probao sam i kako to izgleda. Dunav, prvi sastanak (dečko joj nije tu) idealno imamo svo vreme ovog sveta. Posle prijatne neke neobavezne priče skupim snage da joj kažem neke moje želje vezane za nju. Spakujem sve to nekako rasčlanim ljubav i uživanje. Bio sam iskren i stvarno osećao sam se super do trenutka izliva njene neurotičnosti.
Eto doživeo sam i to devojka ustane i na naruši tišinu na Dunavu. Od nje saznao sam da sam kreten koji ništa ne može da shati ozbiljno, idiot koji misli samo na jednu stvar. NIje se iskrenost baš isplatila.
 
Cekaj malo... Ajmo sad sa druge tacke gledista.
Ti si bio iskren i rekao si joj da hoces samo kres kombinaciju. Devojka je mozda htela nesto vise i ne zeli da raskida sa deckom ako to nije to. Logicno. Verovatno je ocekivala da ti zelis nesto vise cim si spremio scenario na Dunavu. Kad je videla da je pogresila u proceni onoga sta ti zelis, naravno da je pocela da vice na tebe i rekla ti sta misli. Sta si mislio da ce da iskulira? Devojka nije kreten. Iznervirala se, razocarala se... I ona je tebi iskreno rekla sta je ocekivala i sta misli o tvom predlogu.
Tebi svak cast sto si bio iskren i to je super. Ali i njoj, jer je i ona bila iskrena. I zna sta hoce, tacnije sta nece. Nece samo kres varijantu sa tobom!
 
ti hoces, ona nece, pa drama na dunavu... ne znam koliko cura ima godina, ali sam sigurna da znas da devojke u nekom zivotnom dobu mnogo gledaju savrsene spanske serije i mastaju o vezi za ceo zivot. onda im prodje vreme, odu godine cekajuci mr. savrsenog da postavi carobno pitanje i bude djavo kriv. posle se udaju na brzaka, ostanu neizivljene na vreme i podivljaju kad ne treba. poenta je da treba raditi ono sto srce iste i bas tada. posle nema undo.
ceni sebe i svoju mirnu savest.
pozdravljam te, i ocekujem salvu feministickih pljuvacina na svoj racun.
 
Jeste djevojka bila iskrena, ali kao sto je on na fin nacin izlozio ono sto misli i osjeca, tako je trebala i ona da postupi... S obzirom da je napravila dramu i izvrijedjala ga, ja ne mogu da cijenim njenu iskrenost...
Black, mislim da je i bolje sto se sve zavrsilo prije nego sto je i pocelo... Nadji djevojku koja ce umijeti da cijeni iskrenost, pa bilo da se radi o avanturi, ili ozbiljnoj vezi...
 
Naravno da ne, draga.
Izgleda da je doslo do nesporazuma izmedju nje i njega jer nisu bili na istim talasnim duzinama. On je rekao istinu, ona je rekla da nece tu varijantu. Oboje su bili iskreni... Ne mogu da se sloze i kraj price. Idu oboje dalje. Ne gube vreme zavlaceci jedno drugo.
 
ne shvatamm ovo kao nesporazum. svako je rekao svoje misljenje. zar je to losija varijanta nego da se cimaju kao muvaju se i zezanje... i posle bude "zivotinjo, ti hoces samo seks, pa na sta ti ja licim, pa..."?
da se devojke cesto ne ponasaju na jedan nacin a misle na drugi, verovatno bi bilo vise srecnih parova. komunikacija je zaj stvar a tek sa vecim stepenom zrelosti i postovanja (sebe i sagovornika)ljudi zaista govore ono sto misle i misle ono sto izgovore.
 
bane-25:
Pa iskrenost se isplati ali kada se ne prenagljuje u konkretnom slucaju je ok, ali uvek imaj na umu da sve zavisi od situacije koju moras sam da procenis.

E pa jeste, ali koliko dobro mozes da pricenish situaciju, koliko si dobar psiholog? Ponekad nemamo POJMA shta se desava u glavi druge persone... ja sam za to da uvek vredi pokusati, pa kud puklo da puklo.
 
sanja:
ne shvatamm ovo kao nesporazum. svako je rekao svoje misljenje. zar je to losija varijanta nego da se cimaju kao muvaju se i zezanje... i posle bude "zivotinjo, ti hoces samo seks, pa na sta ti ja licim, pa..."?
da se devojke cesto ne ponasaju na jedan nacin a misle na drugi, verovatno bi bilo vise srecnih parova. komunikacija je zaj stvar a tek sa vecim stepenom zrelosti i postovanja (sebe i sagovornika)ljudi zaista govore ono sto misle i misle ono sto izgovore.

na osnovu mog iskustva, do sada su vishe muskarci pricali jedno a mislili drugo....
 
Ne treba da osecas krivicu ili zaljenje za svoj postupak. Postupio si pravilno! Stvar je u tome sto ta mala jos nije svesna svojih postupaka i ne zna sta hoce. Ustvari, verovatno je dovoljno glupa da misli kako "mahanje repom" muskarcima ispred nosa izaziva osecaj postovanja prema toj zeni(verovatno i ne ume drugacije da osvoji muskarca). A njena dreka i vika je samo nacin na koji misli da treba da ti pokaze kako je ona "postena zenska!"
Ja sam zensko (cisto da nema zabune), i mogu javno da kazem - kad "masem repom" ja i ocekujem samo sex
(osvajanje necijeg srca... e to je pravo umece)
 
Gazdarica:
Jeste djevojka bila iskrena, ali kao sto je on na fin nacin izlozio ono sto misli i osjeca, tako je trebala i ona da postupi... S obzirom da je napravila dramu i izvrijedjala ga, ja ne mogu da cijenim njenu iskrenost...
Black, mislim da je i bolje sto se sve zavrsilo prije nego sto je i pocelo... Nadji djevojku koja ce umijeti da cijeni iskrenost, pa bilo da se radi o avanturi, ili ozbiljnoj vezi...
Hvala stara
 
Black dog:
Gazdarica:
Jeste djevojka bila iskrena, ali kao sto je on na fin nacin izlozio ono sto misli i osjeca, tako je trebala i ona da postupi... S obzirom da je napravila dramu i izvrijedjala ga, ja ne mogu da cijenim njenu iskrenost...
Black, mislim da je i bolje sto se sve zavrsilo prije nego sto je i pocelo... Nadji djevojku koja ce umijeti da cijeni iskrenost, pa bilo da se radi o avanturi, ili ozbiljnoj vezi...
Hvala stara
Nista, stari... I drugi put... :wink:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top