200 km/h kroz Sarajevo

Luda i nezaboravna vožnja sa motockilom Suzuki GSX-R 1000 K7 kroz Sarajevo




:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

kakva budala. em sto ugrozava sebe, em sto ugrozava sve ucesnike u saobracaju. A taj lik samo ceka na samoubistvo na putu, pogotovu u motoru na sarajevskim putevima.
Inace uglavnom na ovim prostorima motoristi=neizivljene budale. Koliko mi se puta vec za kratko vreme koje vozim desilo da naidjem na motoriste koji ili ulecu u skretanje nepropisno ili "sibaju" po kraju :lol:
Mada video sam i kad se jedan skrsio.
 

Jaooo... pa ti si neko dete, dozvolu nemash josh ni u najavi...

... a ja se s tobom raspavljao kao neshto c c c. :roll:

Kapiram ja da se vi malishani lozite na brzu voznju i to... ali kada budesh dovoljno porastao da sam neshto vozish videcesh koliko cesh mrzeti ovakve likove.

... a i bash si nashao gde da postavish temu c c c. :roll:

Imash poseban pdf za ovo... ajmo modovi, premeshtanje...
 
Jaooo... pa ti si neko dete, dozvolu nemash josh ni u najavi...

... a ja se s tobom raspavljao kao neshto c c c. :roll:

Kapiram ja da se vi malishani lozite na brzu voznju i to... ali kada budesh dovoljno porastao da sam neshto vozish videcesh koliko cesh mrzeti ovakve likove.

... a i bash si nashao gde da postavish temu c c c. :roll:

Imash poseban pdf za ovo... ajmo modovi, premeshtanje...


Koliko napisa gluposti samo i osta ziv! :eek::eek::eek:
 
kakva budala. em sto ugrozava sebe, em sto ugrozava sve ucesnike u saobracaju. A taj lik samo ceka na samoubistvo na putu, pogotovu u motoru na sarajevskim putevima.
Inace uglavnom na ovim prostorima motoristi=neizivljene budale. Koliko mi se puta vec za kratko vreme koje vozim desilo da naidjem na motoriste koji ili ulecu u skretanje nepropisno ili "sibaju" po kraju :lol:
Mada video sam i kad se jedan skrsio.

Ma sta reci nego da je klasicni kreten. :confused:
Nedavno neki sa Audijem A8 poginuo u Sarajevu, zbog neprilagodjene brzine. Neka treba bila sa njim, i ona riknula. A sve mladi ljudi, ona 87.godiste, a on 85. ja mislim.
Od onolikog auta nista nije ostalo, ko da ga je neko presovao. :confused:
 
Necu, ne vozim tako vec jedno godinu dana, bio sam budala dok jednom zamalo nisam otisao Allahu na istinu :mrgreen:
Stvarno tad mislim da me je samo Bozija volja sacuvala, otad vozim normalno ...

Kakva bre bozija volja to ne postoji sachuvala te chista sreca...

J b t to kao da igrash ruski rulet pa kad chujesh klik kazesh Bog me sachuvao... :roll:

Nece ti ni trebati on ako se sam ne budesh glupirao... :idea:

... a ima za to i poslovica... ko se chuva i Bog ga chuva. ;)
 
E sad....ko nije vozio ili se vozio, ne zna kakav djavo cuci u tim motorima
To je bre pravljeno da te tera u ekstreme, da ne mozes da ga vozis normalno jer ti prosto nudi osecaj moci koji je tesko opisati.A koga zvuk motora u visokim obrtajima ostavlja ravnodusnim, taj nije musko :lol:

Dakle, shvatam sve, ali ovakve egzibicije su siguran put u smrt, jer vremena za reakciju i korekciju prakticno nema. Dovoljna je mala greska u proceni, dovoljan je kamenchic na ulici, daska ispala iz kamiona, kartonska kutija, macka koja pretrcava put.....i tu ti je kraj

Ovakvi motori se na ovaj nacin voze samo na za to predvidjenim mestima. I tacka
 
E sad....ko nije vozio ili se vozio, ne zna kakav djavo cuci u tim motorima
To je bre pravljeno da te tera u ekstreme, da ne mozes da ga vozis normalno jer ti prosto nudi osecaj moci koji je tesko opisati.A koga zvuk motora u visokim obrtajima ostavlja ravnodusnim, taj nije musko :lol:

Dakle, shvatam sve, ali ovakve egzibicije su siguran put u smrt, jer vremena za reakciju i korekciju prakticno nema. Dovoljna je mala greska u proceni, dovoljan je kamenchic na ulici, daska ispala iz kamiona, kartonska kutija, macka koja pretrcava put.....i tu ti je kraj

Ovakvi motori se na ovaj nacin voze samo na za to predvidjenim mestima. I tacka

Da brate je s' video samo te mami da povlachish gas... morash, jednostavno morash.
 

Back
Top