Daleko od ociju daleko od srca -Pakistan

Treba li Srbija da pomogne

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

kaai79

Poznat
Poruka
7.065
Ovu temu otvaram jel sam zgrozen ponasanjem Srbije.

Znam da ce te reci ,ni nama niko ne pomaze ,ali tamo svakog dana umire veliki broj ljudi .
Njima je potrebno nesto osnovne hrane da prezive dan .

Gde nasa crkva ,gde nasi humanitarci ,gde nase dusebrizne nevladine organizacije .
Avaj zar smo toliko obuglali za ljudske patnje ,dosad je umralo preko 2 moiliona ljudi i broj se povecava teritorija pod vodom je veca nego cela Italija .

Mi nemamo mnogo ali bilo sta da neko uradi ,e sirotinjo i bogu si teska za nastradale u vozu u CG smo skupili milione a tamo milioni umiru , zar nikom nisu bitni ti ljudi.

A dusa me boli sto niko ne reaguje morao sam temu da otvorim,niko se ne seti da apeluje da bilo sta preduzme, hrana je skupa al se jos uvek dosta baca a da je neka druga zemlja, strateski bitna ,da je neki drugi narod mozda bi se zainteresovao neko ovako ostaje mi samo da kazem sirotinjo i Bogu si teska.

Oni u koje sam najvise razocaran ,SPC ni da se glasnu gde patrijah da se pomoli za te ljude bar ,mozda nisu pravoverni ali i to su ljudi .Dal bi SV Nikolaj ,Ili Ava Justin stajali skrstenih ruku .Da ih pitam samo imate li duse .

539w.jpg


20pstanspan-cnd-articleLarge.jpg
 
Poslednja izmena:
Светска банка је дала Пакистану неки лицемерни кредит и ЕУ све укупно преко милијарду долара.
Пакистан живи од жита, а у Србији сељацима дају за откуп, ако им дају, мизерну цену после годину дана. У СПЦ се неће одржавати молебан за Пакистан, али постоје увек мисије, људи, хуманитарци, помоћ која није велика да би нешто посебно била забележена..
 
Gardian

Floods have decimated Pakistan: the number of people suffering could exceed 13 million - more than the combined total of the 2004 Indian Ocean tsunami, the 2005 Kashmir earthquake and the 2010 Haiti earthquake, the United Nations says.

The death toll in each of those three disasters was much higher than the 1,500 people killed so far in the floods that first hit Pakistan two weeks ago. But final figures are still to come. The total number of people affected in the three other disasters is about 11 million - 5 million in the tsunami and 3 million in each of the earthquakes.
 

Vasa :think: pa Srbi imaju samo jednu drzavu, Republiku Srpsku. Kakve vi veze imate sa srbima i RS. ;)
Можда ти имаш више резервних држава, пошто си фурнуо, аплицирао за држављанство (или га већ добио) , па сад се налазиш позваним да из три лепе вагинине материне одређујеш мени у којој држави живим. Пун ми вас је више орган, вас који трајно одете одавде, немам ништа против одласка, свако тражи своју срећу и иде тамо где ће му бити боље (или се нада да ће му бити боље), али да још са безбедне удаљености солите памет и одређујете ко је овде паметан, а ко будала, ко издајник, а ко патриота, крајње је лицемерно.
 

Back
Top