Позерски патриотизам

Хеј ти!

Početnik
Banovan
Poruka
6
:rtfm:

http://www.pecat.co.rs/2010/08/odbrana-pozerskog-patriotizma/

vuk-jeremic.jpg


Odbrana pozerskog patriotizma
Društvo | Dragomir Anđelković | avgust 9, 2010 at 02:40

Piše Dragomir Anđelković

„Patriote“ u redovima vlati, navodno, čine sve što mogu da poboljšaju nesrećnu sudbinu našeg naroda. Ako već nisu u stanju da pobede moćnike koji su se okomili na Srbe, bar im se hrabro i časno suprotstavljaju. Postoji li, uistinu, patriotska frakcija unutar establišmenta?
 
:rtfm:

http://www.pecat.co.rs/2010/08/odbrana-pozerskog-patriotizma/

vuk-jeremic.jpg


Odbrana pozerskog patriotizma
Društvo | Dragomir Anđelković | avgust 9, 2010 at 02:40

Piše Dragomir Anđelković

„Patriote“ u redovima vlati, navodno, čine sve što mogu da poboljšaju nesrećnu sudbinu našeg naroda. Ako već nisu u stanju da pobede moćnike koji su se okomili na Srbe, bar im se hrabro i časno suprotstavljaju. Postoji li, uistinu, patriotska frakcija unutar establišmenta?

Слажем се, у Србији су (скоро) све партије левичарске и либералне. СРС је ваљала док је Шешељ командовао, сад су скренули улево. Србији треба једна права десничарска, елитистичка партија.
 
Слажем се, у Србији су (скоро) све партије левичарске и либералне. СРС је ваљала док је Шешељ командовао, сад су скренули улево. Србији треба једна права десничарска, елитистичка партија.



Da bas nam oni fale.:hahaha:


Treba nam jaka levicarska partija, ali prava levica koja ce zaista imati jak socijalni elemenat. I ovi sto su sada na vlasti su suvise desno.:rtfm:
 
Слажем се, у Србији су (скоро) све партије левичарске и либералне. СРС је ваљала док је Шешељ командовао, сад су скренули улево. Србији треба једна права десничарска, елитистичка партија.

Mislim da je Nacionalni Stroj prava opcija za tebe...

Jos su ti aktivni u gradu, samo da pristupis, to je opcija malo desno od centra;)
 
„Patriote“ u redovima vlati, navodno, čine sve što mogu da poboljšaju nesrećnu sudbinu našeg naroda. Ako već nisu u stanju da pobede moćnike koji su se okomili na Srbe, bar im se hrabro i časno suprotstavljaju. Postoji li, uistinu, patriotska frakcija unutar establišmenta?

Nemam pojma... mislim ko ce ga znati da l' je to gluma ili...

Mada verovatno se samo foliraju.
 
Србији треба једна права десничарска, елитистичка партија.
:worth::worth:

Елитизам + капитализам + Православље + конзервативизам би требало да буду смернице неке нове десничарске странке. :super:
Лично сматрам да је ДСС најближи ономе што се назива десницом у Србији.
 
Hajde sada ozbiljno. Ne želim da ispadne da podržavam vlast. Nisam stranački opredeljena. Ali šta narod radi a da je patriotski? Dosadno mi je više to pljuvanje vlasti. To može svako. I to jeste lako. Ima grešaka za izvoz, pa nije nikome teško da kaže da ne valja nešto. Ali šta to vi, mi, činimo a da je patriotski ali nam nepatriotska vlast ne dozvoljava? I ko je ta vlast? Deo naroda, proizašla iz mase ili vanzemaljci?
 
Hajde sada ozbiljno. Ne želim da ispadne da podržavam vlast. Nisam stranački opredeljena. Ali šta narod radi a da je patriotski? Dosadno mi je više to pljuvanje vlasti. To može svako. I to jeste lako. Ima grešaka za izvoz, pa nije nikome teško da kaže da ne valja nešto. Ali šta to vi, mi, činimo a da je patriotski ali nam nepatriotska vlast ne dozvoljava? I ko je ta vlast? Deo naroda, proizašla iz mase ili vanzemaljci?
Ја први признајем да сам велеиздајник.
Велеиздајник сам јер се стидим свог народа...
а стидим се јер је исти гласао већином за ДС, Г17 и СПС.

Да ли су куповина домаћих прехрамбених производа, остављање прилога за децу са Косова и Метохије, летовање у Црној Гори, писање ћирилицом, довољни да се "квалификујем" за критику режима ?
 

Back
Top