Deca Rusije ?
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Deca Rusije ?

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Podrazumevano Deca Rusije ?

Nikad mi nisu bili jasni hvalosplevi o "nasoj braci" i u raznim temama sam se prepirao zbog toga, nasao sam jedan film o deci Rusije koji sam gledao odavno i setih se foruma pa reko ajde da okacim temu. Sad bih voleo da oni koji to predstavljaju kao najispravnije i drustvo sa preterano velikim standardom, pogledaju ovaj dokumentarc do kraja i prokomentarisu.Mozda se ova tema ne dotice direktno politike, ali indirektno se povezuje sa dosta drustvenih i politickih stavova, pa sam zbog toga temu stavio ovde.

THE CHILDREN OF LENINGRADSKY
    part 1 https://www.dailymotion.com/video/x2qf5q_the-children-of-leningradsky-1-of-2_people
    part 2 https://www.dailymotion.com/video/x2qf7k_the-children-of-leningradsky-2-of-2_people

Ističe se DarkSoul (avatar)
    Učlanjen
    18.01.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    289

Podrazumevano Re: Deca Rusije ?

Citat Original postavio 123456789 Pogledaj poruku
    Nikad mi nisu bili jasni hvalosplevi o "nasoj braci" i u raznim temama sam se prepirao zbog toga, nasao sam jedan film o deci Rusije koji sam gledao odavno i setih se foruma pa reko ajde da okacim temu. Sad bih voleo da oni koji to predstavljaju kao najispravnije i drustvo sa preterano velikim standardom, pogledaju ovaj dokumentarc do kraja i prokomentarisu.Mozda se ova tema ne dotice direktno politike, ali indirektno se povezuje sa dosta drustvenih i politickih stavova, pa sam zbog toga temu stavio ovde.

part 1 https://www.dailymotion.com/video/x2qf5q_the-children-of-leningradsky-1-of-2_people
    part 2 https://www.dailymotion.com/video/x2qf7k_the-children-of-leningradsky-2-of-2_people
    Šteta.... Nažalost, posle sloma komunizma i raspada SSSR-a na čitavom postsovjetskom prostoru ovo je masovna pojava.... Rusija definitivno krupnim koracima ide naprijed, ali nažalost ne može sve to uspjeti 100-postotno.... Volim Rusiju i Ruse, ali nisam jedan od onih koji će da se hvale činjenicom da prosječan Rus u inostranstvu u zlatarama napravi račun od 650 dolara.... Dok god ima mnogo ovakve djece, to je sramota, a ne ponos, isticati.....
    20 godina posle rata u Ukrajini sreću se dva ratna veterana i počinju razgovor pitanjem:
    - U kom si kotlu služio?

Elita jomini® (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    614

Rešiće to Putin u dva poteza.
    The ends justify the means

Veoma poznat
    Učlanjen
    16.06.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ко што је гасио пожаре.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Gledala sam dokumentarac davnih dana...Rusiju kao zemlju obožavam...ali činjenica je da tamo život ne vredi ništa i da oni svoje mrtve kad dođe do nekog sranja voze u kamionima.....

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Verovatnoća Pogledaj poruku
    Gledala sam dokumentarac davnih dana...Rusiju kao zemlju obožavam...ali činjenica je da tamo život ne vredi ništa i da oni svoje mrtve kad dođe do nekog sranja voze u kamionima.....
    То је та широка руска душа.
    4 милиона деце на улици није шала.

Legenda
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A tek u pozoristu

Veoma poznat
    Učlanjen
    26.05.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

...dobro, da ne preterujemo, u US ili UK deca su tek zapustena i delikventna, nema Rusija tapiju na zapustenost ali licno ne bih zivela tamo, nemam zelju da naucim njihov jezik, iskreno bih se zaputila ka Rusiji kada bih obisla skoro ceo svet...pa sada...sigurno me nesto opasno odbija cim tako osecam, ne mislim vec osecam...

Aktivan član TORQUEMADA (avatar)
    Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

vidi sto se zuti zabrinuli za rusiju^^ a sta cemo sa srpskom decom? ovde cvetaju ruze? eeee bedo srpska, pokrijte se usima, marvo kapitalisticka.....
    Soli Deo gloria

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio RAZVIGOR Pogledaj poruku
    То је та широка руска душа.
    4 милиона деце на улици није шала.
    Rusija je vojna zemlja, a ne majka...ona je sila i daje sve za cilj.A gluposti o braći Srbima...boli njih tuki za Srbiju...najiskrenije...preko nas se napucavaju sa Amerikom i to je sve.

Citat Original postavio TORQUEMADA Pogledaj poruku
    vidi sto se zuti zabrinuli za rusiju^^ a sta cemo sa srpskom decom? ovde cvetaju ruze? eeee bedo srpska, pokrijte se usima, marvo kapitalisticka.....
    Ne cvetaju ruže...mali smo, pa je zato manje ima...ali i mi imamo isti problem...gomila romske dece o kojoj niko ne vodi računa...a nikoga realno nije ni briga....
    Nema potrebe za vređanjem.
    P.S. Ja nisam kapitalista.

Poznat ForestGreen (avatar)
    Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Ovo sam vec gledao.
    Odgledajte, umesto da od para kupuju hranu oni kupuju alkohol i drogu!

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio ForestGreen Pogledaj poruku
    Ovo sam vec gledao.
    Odgledajte, umesto da od para kupuju hranu oni kupuju alkohol i drogu!
    Zamisli...sedmogodišnjak kupuje drogu, a ne hranu...treba mu hebati majku narkomansku...nije to uopšte za žaliti...On je osoba, svestrana, pružene su joj sve moguće prilike u životu...dovoljno je odrastao da može odlučiti....Hbm ti takve ljude.I onda mu đavo kriv što se sam upropasti.Sve to treba u zatvor.

gost 204907 nije na forumu
    тачно је фртаљ до пуног сата
    Elita
    Učlanjen
    15.11.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Rusija je vojna zemlja, a ne majka...ona je sila i daje sve za cilj.A gluposti o braći Srbima...boli njih tuki za Srbiju...najiskrenije...preko nas se napucavaju sa Amerikom i to je sve..
    Не заносим се ја са њима.
    Ценим руску културу и традицију.

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio RAZVIGOR Pogledaj poruku
    Не заносим се ја са њима.
    Ценим руску културу и традицију.
    To jeste za svaku pohvalu.

Aktivan član 123456789 (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    78

Zamisli...sedmogodišnjak kupuje drogu, a ne hranu...treba mu hebati majku narkomansku...nije to uopšte za žaliti...On je osoba, svestrana, pružene su joj sve moguće prilike u životu...dovoljno je odrastao da može odlučiti....Hbm ti takve ljude.I onda mu đavo kriv što se sam upropasti.Sve to treba u zatvor.
    Sta dete od 10 godina zna, njega tek treba nauciti. Oni samo po sebi nisu problem, problem je drzava u kojoj se nalaze. I onda dodje neko i kaze Rusija je majka zato sto su vojna sila, a to sto 4 miliona dece klosara seta i spava po ulici, nema veze bitne su nuklearke i bitno da se voze dzipovi po Moskvi a i lepe su im zgrade...
    Neko napisa da treba da gledamo svoju zemlju, ja i gledam svoju zemlju i bas sam zbog toga i stavio ovo, zato sto smo mi zemlja, gde mnogo prosecnih gradjana idealizuje pojam drustva u Rusiji.

Legenda Победоносцев (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1310

Posledice komunizma nije lako prevazići, ni kod nas ni kod njih, s tim što su oni dvaput duže uživali u dvaput goroj verziji od naše.

Izgubljena duša teško se nalazi.
    no longer at ease here, in the old dispensation

Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Sta dete od 10 godina zna, njega tek treba nauciti. Oni samo po sebi nisu problem, problem je drzava u kojoj se nalaze. I onda dodje neko i kaze Rusija je majka zato sto su vojna sila, a to sto 4 miliona dece klosara seta i spava po ulici, nema veze bitne su nuklearke i bitno da se voze dzipovi po Moskvi a i lepe su im zgrade...
    Neko napisa da treba da gledamo svoju zemlju, ja i gledam svoju zemlju i bas sam zbog toga i stavio ovo, zato sto smo mi zemlja, gde mnogo prosecnih gradjana idealizuje pojam drustva u Rusiji.
    Znas kada je ovo snimljeno? Do sada se sigurno popravila situacija...
    P.S. Ovakve probleme imas svuda u svetu...

Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Rusija je vojna zemlja, a ne majka...ona je sila i daje sve za cilj.A gluposti o braći Srbima...boli njih tuki za Srbiju...najiskrenije...preko nas se napucavaju sa Amerikom i to je sve.

Ne cvetaju ruže...mali smo, pa je zato manje ima...ali i mi imamo isti problem...gomila romske dece o kojoj niko ne vodi računa...a nikoga realno nije ni briga....
    Nema potrebe za vređanjem.
    P.S. Ja nisam kapitalista.
    imamo problem od 500 000 roma, za poredjenje u rusiji od 150 miliona ljudi ima 600 000 roma, pa ti vidi u kakvim je gomnima srbija, predvidjena je da nestane, da postane ciganska drzava
    Soli Deo gloria

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Omfg....kako da ti ovo kažem, a da te ne povredim...bila sam sarkastična...

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

imamo problem od 500 000 roma, za poredjenje u rusiji od 150 miliona ljudi ima 600 000 roma, pa ti vidi u kakvim je gomnima srbija, predvidjena je da nestane, da postane ciganska drzava
    I šta? Ajmo Rome pobiti...ja sam za tu opciju...pa kako oni i ne zaslužuju da žive...svakako su niži organizmi od nas Srba....mhm...ja mislim da je tako...i oni su što je najgore glavni uzročnik svih problema u Srbiji...Mislim da su čak prouzrokovali svetsku ekonomsku krizu...Njih treba pobiti....posebno tu malu romsku decu...koja idu po ulicama i peru stakla za siću...jer pobogu oni su Romi i sami su krivi zato što su na ulici...a ako i nisu krivi u svakom slučaju nisu zaslužili ništa bolje, opet...jer su Romi.

Učlanjen
    30.04.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

I šta? Ajmo Rome pobiti...ja sam za tu opciju...pa kako oni i ne zaslužuju da žive...svakako su niži organizmi od nas Srba....mhm...ja mislim da je tako...i oni su što je najgore glavni uzročnik svih problema u Srbiji...Mislim da su čak prouzrokovali svetsku ekonomsku krizu...Njih treba pobiti....posebno tu malu romsku decu...koja idu po ulicama i peru stakla za siću...jer pobogu oni su Romi i sami su krivi zato što su na ulici...a ako i nisu krivi u svakom slučaju nisu zaslužili ništa bolje, opet...jer su Romi.
    treba da idu na kosovo i u makedoniju odakle su se dovukli da smrde ovde, a tadic ih naseljava kao budaletina iz cele EU.
    Soli Deo gloria

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..rumuni imaju vise od 2 milona cigana pa se ne zale..

Elita jomini® (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    614

treba da idu na kosovo i u makedoniju odakle su se dovukli da smrde ovde, a tadic ih naseljava kao budaletina iz cele EU.
    Seva mržnja i ksenofobija iz tebe, a?
    The ends justify the means

Veoma poznat
    Učlanjen
    29.12.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Jadan si...i totalno neupućen...no dobro..svako ima pravo na izbor.

Učlanjen
    19.03.2010.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    123

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..rumuni imaju vise od 2 milona cigana pa se ne zale..
    Rumuni imaju Drakulu!

Slične teme

1. Odgovora: 26
    Poslednja poruka: 29.05.2010., 00:40
  2. Što Amerika pre Rusije?
    Autor Propki u forumu Politika
    Odgovora: 50
    Poslednja poruka: 12.07.2009., 02:39
  3. Kredit od Rusije ili MMF-a?
    Autor risim u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 19.03.2009., 09:03