Retriver na poklon

Jimmy"88

Početnik
Poruka
1
Molim vas da mi javite ako neko poklanja stene retrivera ili labradora. Dolazi u obzir da bude do godinu dana starosti. Zivim u kraju gde je sve zeleno i prostrano, tako da ima gde da se setam s njim. Student sam i nemam trenutno mogucnosti da ga kupim. Unapred zahvalan
 
Jimmy"88;14899855:
Molim vas da mi javite ako neko poklanja stene retrivera ili labradora. Dolazi u obzir da bude do godinu dana starosti. Zivim u kraju gde je sve zeleno i prostrano, tako da ima gde da se setam s njim. Student sam i nemam trenutno mogucnosti da ga kupim. Unapred zahvalan

Zašto bi neko uopšte kupovao psa, kada ima toliko nesrećnih napuštenih i nezaštićenih životinja, kojima je potreban krov nad glavom i malo ljubavi i pažnje?:dontunderstand:
 
prenosim sa foruma balkankinology
Boc1ky:
Ova lepa kujica se zove EMA ♥ Ona je zlatni retriver, stara je 3 godine, umiljata, mazna, sve...! Sadašnji vlasnici se sele, i ne mogu je povesti sa sobom. Zamolili su me da ovoj lepotici pronadjem novi dom. EMA je u Zrenjaninu, pa bi bilo poželjno da je i potencijalni budući vlasnik bude iz Zrenjanina, ili okoline. Oni putuju u ponedeljak! Javite se, ako želite ovu lepu, nasmejanu devojčicu na poklon! Kontakt br: 065/44-48-988 (Julija)

2w7hixl.jpg
 
Stvarno, zasto mora da bude bas zlatni retriver, ako ne mozes da priustis da kupis stene od uzgajivaca?
Ako zelis psa, moj predlog - otidji do azila. I ovako su pretrpani.
Veruj mi, rasno stene ili mesanac - jednako vole i jedni i drugi, pametni su i jedni i drugi... Tako da, ako vec hoces psa, idi do azila i udomi neko stene ili psa.
 

Back
Top