telefon (wifi)

donna's_brother

Zainteresovan član
Poruka
437
Zanima me koji je telefon dobar po funkcijama ali mora da ima wifi... Kao i to da ne bude skuplji od 180 evra.... Ima li takvih?? hvala.. :)


edit: geldao sam samsung s5560 i ima sve samo sto me zanima da li se moze pustiti video clip na youtube?
 
Poslednja izmena:
Sve malo bolje Nokie imaju Wi-Fi. Nokia je poznata po tome da ima bolji Wi-Fi od konkurencije, tako da:
relativno jeftin telefon + Wi-Fi = Nokia :D

Hvala ali koja nokia? ps. ne zanima me 5800 i 5530... :D

Ali i ovaj samsung ima 5 mpx cameru i wifi... :D

ps.. moj comp ne radi pa sam poruku poslao greskom sa bratovljevog profila.... :$
 
Poslednja izmena:
uzmes n95 8gb ima sve sto ti trazis polovnu za 160 ko Bog ocuvanu sa svom opremom.
ne samo da ima Wi FI ima i 5mpx kameru GPS(sto znaci da moze navigacija)velik ekran , kvalitetan,8 giga memorije ,ne kvari se mozes sam menjati masku ,displej,flet ....itd :D

ja je imam zato ti to i govorim :D
 
n96 nikako pokajaces se , a to sto mu baguje je razlog jer ima previse aplikacija ili ga nije odavno restartovao jer n95 8gb mora na 8 meseci bar da se odradi reset (vracanje na fabricka podesavanja) kako ne bi bagovao i slicno i naravno da ga updateujes va v35.00.1 softver ,ubacis hellox 2.03 (da moze da prima sve aplikacije)
 
evo prodajem ja n95 8gb .izlizana maska ,nema original kutiju , radi ko sat , bez bagova ,ima v35.0.001 sofver (najnoviji),srpski,garmin navigaciju sa mapama exyu,opera 10 i jos dosta programa,ngage sa 5 full igrica,ima hellox tako moze da prima sve aplikacije , accelerometer igre ,nokmote itd .od opreme pujnac,usb,slusalice,tv kabal.... cena: 12500 dinara saljem aksom ili postom kako hoces
 
na kom telefonu?
ja sam imao 5800 i wireless mu je radio kao sat.drugarica ima neki SE koji je kostao 400e,ukljuci wireless a on pici kredit preko gprs-a.sad imam n97 i wifi je 3 puta brzi nego na 5800
 
Uvek pitaj uvek pitaj to je glavna stavka u nokia telefonima. Always ask ako ti to nije uključeno nadrljaćeš. I kod neta i kod gps pogotovu ako koristiš maps. One se automatski kače na net. Inače ja imam n82 i imam i wifi i gps i sve. pušta i youtube kao da je na kompu(ok mala je slika ali...) brzina samo zavisi od mreže na koju se kačiš i naravno kakav je signal. Imao sam i Omniu i isto tako radi ali kad uzemš da joj je cena oko 400+ €(nova naravno) polovna nokia sa wifi je odlično rešenje. Inače imam preporuku za relativno jeftin telefon sa wifi ali bez gps. HTC Tytn I imao i sad mi žao što sam ga zamenio. Sada je oko 100 € polovan ali mnogo moćna stvarčica....
 

Back
Top