Kako smuvati gothicarku?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
goth-girls.jpg

man-goth.jpg

:mrgreen::mrgreen:
Isuse! :eek:.......ovo je gore od onog što sam ja našla.
52.gif


Da bi se neko napalio na ovo stvarno treba da mu fali nešto u glavi.:manikir:
 
Dobro, nije bas takva, malo je blaza varijanta, tipa ovako nesto

Gothic_girl_nl.jpg

He ono kao šatro čedna veštica:lol:....još nose suknje od plastične kese za đubre....e ta ti je dobra i jeftina varijanta...kažeš joj baby idemo da ti kupim nešto da obučeš-odvedeš je u samoposlugu kupiš ono jedno pakovanje kesa za đubre ima deset komada i ti si je zbrinuo. ne može da se žali.:zcepanje:
 
Emossi preferiraju crnu i roze, a goticari crnu i crvenu boju.....emocore i gothic metal se veoma razlikuju, emosi imaju one cudne siske i seku vene, goticari beze od realnosti i zatvaraju se u neki svoj svet....:)

Aha skontala sam znači zajedničko im je što slušaju metal...bljak to niko normalan ne može da sluša:p......jedni su depresivci a drugi autisti....a imidž im je skroz bolestan.:aha:
 
Aha skontala sam znači zajedničko im je što slušaju metal...bljak to niko normalan ne može da sluša:p......jedni su depresivci a drugi autisti....a imidž im je skroz bolestan.:aha:

I ja sam mislio da samo sektasi, satanisti i vestice slusaju metal, do pre par godina, a onda sam i ja poceo da ga slusam, evo sada slusam gothic, pagan i viking metal, a nisam prso :mrgreen: Pomalo slusam emocore, bas ti se probude emocije uz takvu muziku, evo ti malo gothic metala i emocora


 
Aha skontala sam znači zajedničko im je što slušaju metal...bljak to niko normalan ne može da sluša:p......jedni su depresivci a drugi autisti....a imidž im je skroz bolestan.:aha:

Ne seri. Ne lupaj gluposti kad nemas pojma sta pricas.

Metal je muzika za sebe, a to sto emosi i ostali pacenici slusaju nema nikakve veze sa gore navedenim.

EDIT: Niti su depresivci... Ja slusam metal a sasvim sam normalan. Zato ne lupaj gluposti.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top