Necu da te ljubim posle nje/njega

Konkretan primer, ja nisam htela da se pomirim sa bivsim, pa se utesio mojom sestrom. Kasnije, kad se malo promenio, ponovo me muvao i kada bih u normalnim okolnostima razmislila o pomirenju, nisam jer je bio sa njom.

Eto, na to mislim :)

U ***..:confused:
Oke.. to mi nije na kraj pameti el smatram nešto totalno prekriženo.
Izvini al sestru imaš cili život , na tom odnosu proradit.. njega lupit nogom u guzicu .
 
Da se desila ljubav između njih koja je ful, hbg.. oboje su patili jer svojom ljubavlju tebe su povrijedili ..al vako kad mi se cini da je to bilo cisto iz sprdancije oli nekog drugog muškog glupog poriva ..
To je izvini draga moja veoma zeznuta situacija. Jer ako ti je diro u blisko.. hm..
Al na kraju krajeva , to je tvoje srce , tvoja intuicija ..
Kažu , valja oprostit jednom.. jer se ljudi zaista pokaju ..
 
Da se desila ljubav između njih koja je ful, hbg.. oboje su patili jer svojom ljubavlju tebe su povrijedili ..al vako kad mi se cini da je to bilo cisto iz sprdancije oli nekog drugog muškog glupog poriva ..
To je izvini draga moja veoma zeznuta situacija. Jer ako ti je diro u blisko.. hm..

Ma ne, nisi shvatila... :)

Ona i on su kovali plan da mene i njega pomire, a da se ona smuva sa njegovim bratom.
Izadjemo u grad (oni su planirali da se on i ja tad pomirimo, ali ne i ja), kad sam videla koliki je pritisak na meni odem kuci i ostavim ih.
On se napije, ona ga poljubi... I eto.

Ne moras da se izvinjavas, jeste zeznuto, ali nije on bio moja ljubav... Tako da lagaaano... A i bila sam osmakinja :)
 
ma ja sam mu rekla da neću da ga ljubim posle one koze od njegove bivše,
pa sam ga opet ljubila. što znači da mi je više bilo stalo do njega nego do te koze.

inače zovem je koza sa razlogom, da neko ne misli da je iz ljubomore.
pokušala je da me na svaki mogući način uništi iz mržnje što sam sa njim bila. :roll:
 

Back
Top