UFO Phenomena - ILLUMINATI PLAN?

Izvini sto pitam...Ti si neki vernik...Imas nesto o kuranu...Ali pises ove teme...Ako zelis reci svoj stav...Zania me...

Sve je to povezano. Ja ne gledam samo na Islam, iako je to za mene apsolutna istina.
Da bi znao istino moras znati sve. Prvo novo Bozije naredjenje u poslednjoj Bozijoj objavi je IKRE! UCI! (ovo u mom potpisu) i danas je kljuc spasa u znanju.
Mnogo toga se desilo kroz istoriju. Od prvog covjeka, Adema a.s..
Ja sam proucavao dosta o Hriscanstvu, Hinduzimu, Zoroastrianizmu, Budizmu i naravno Judaizmu. Slobodnom zidarstvu, sotonizmu, cionizmu, illuminatima, NWO.
Htio sam da povezem sve zajedno. I vrlo je logicno, ali i tesko i za prihvatiti... Sve je to jedan veliki dogadjaj. Nista se nije desilo slucajno. Vazno je da je oduvijek bilo rat Bozijih protivnika protiv istinske vjere. I to se nije do danas promijenilo. Istorija se konstantno ponavlja.
Da ove teme nisu povezane sa realnoscu, sa religijom, sa dogadjajima koji stvarno slijede ne bih gubio vrijeme. Medjutim, naprotiv... Prije 1400 godina je sve ovo bilo opisano. (nesto i prije 2000)

Tesko je sve prihvatiti. Ali kada budes shvatio da je cilj da 99% svjetske populacije radi za onaj 1% onda ces shvatiti u kakvim problemima se mi danas nalazimo. U pitanju su problemi koji ce nas kostati malo vise od smrti.

E da... Religiju ne smijes smatrati kao dijelom svog zivot. Ili ti je to nacin zivota kojim ces prihvatiti svoju stvarnost i smisao zivota pokoravajuci se Jednom i Jedinom Bogu, ili ces jednostavno okrenuti ledja svom Stvoritelju. Ne postoji trece.

Sve je to u redu, ali sta njima to donosi posto niko nije vladao svetom zauvek tako da je to kratkorocne prirode i u cemu je onda smisao?

Oni vladaju svijetom oduvijek.
Bozija religija je uvijek dolazila strana... To je i ostala...
Mislis da ima neke prevelike razlike izmedju nacina na koji su faroni vladali i nase danasnje "svjetske vlade". Odnosno nacina na koji su dosli do vlasti.
Mi nismo prva Bozija stvorenja. Prvo su od plamena vatre stvoreni dzini. A onda smo od zemlje stvoreni mi. Znas dio iz Biblije i Kur'ana kada je Bog naredio svim andjelima da se poklone prvom covjeku. Svi su to ucinili osim Sotone/Iblisa. Rekao je, kako ja koji sam stvoren od vatre da se poklonim necemu sto je stvoren od zemlje. Problem je sto su meleci/andjeli stvoreni od svjetlosti. Znaci Sotona nikada nije ni bio andjeo. On je dzin.
Mi u svojoj dimenziji, oni u svojoj. Bog je strogo zabranio da idemo jedni drugim u dimenzije. Tako postoje dzini koji su pokorni Bogu. Do su dobi dzini. I oni vode normalan zivot. Postoje i muski i zenski dzini. Zene se, imaju djecu i sve ostalo.
Oni nas vide. Dok mi njih ne vidimo!
E sada... Znas li sta oznacavaju Solomonovi stubovi i sahovski pod?
Crno polje je dzinski svijet. Bijelo polje je nas svijet. Citavo polje predstavlja interakciju 2 svijeta a Solomonovi stubovi su THE GATES! Nacin da se dodje odredjenim ritualima u kontakt sa susjednim svijetom.
Jedan MEGA ritual kao sto su ovi se desio 11.09.2001.

Evo ih THE GATES:

skyscraper-wtc.jpg


U Dubaiju:
57315-difc_gate3B.jpg


Zanimljivo da se ove 2 zgrade zovu "THE GATES".

Zbog cega bi ovo radili ako ce biti prokleti od Boga zbog ovoga?
Vise razloga. Jedan su lazna obecanja. Kaze se u hadisu poslanika Muhammeda a.s.: "Ono sto Dedzal/Antihrist bude nazivao Dzennetom bice Dzehenem, a ono sto bude nazivao Dzehenemom bice Dzennet".
Medjutim... Nisu oduvijek sledbenici Antihrista u pitanju. Zasto su onda oni ovo prihvatili?
Ovo je vazno: (imas o ovome u trecem klipu iznad. O ovome sa citao u jednoj knjizi koja je tumacila ajete i hadise)

Evo ovako izgleda kada dzin prisilno udje u osobu:

Medjutim, "elita" to ne radi prisilno.

Sva fora je u ovome: Oni zrtvuju svoj RAJ/DZENNET. I prije toga budu upozoreni. Uvijek im je receno da to sto rade nije dobro za njih. Ali zudnja za ovosvjetskim uzivanjima je jaca od njihove vjere.
Zauzvrat oni dobijaju sto im je volja. Na ovom svijetu mogu da biraju sta zele. I to je jedan od osnovnih razloga zasto su bas illuminati na svim vodecim pozicijama u svijetu.
Dakle, odricu su vjecnosti, ali zauzvrat dobijaju sta zele na ovom svijetu.

Politeisticki bogovi su dzini.
Evo hindu boga Krishne. PLAVI! "bog" na SAHOVSKOM PODU:
%D9%83%D9%8A%D8%B1%D8%B4%D8%A7.jpg
 
Poslednja izmena:
Ok Fighteru.
To sto si rekao je razumljivo i nedvosmisleno.
Interesuje me (jer verujem da od tebe mogu da dobijem valjan odgovor) zasto se obrezujete ako je tvorac nacinio coveka po uzoru na svoj lik?

Meni tu nesto nije bas logicno.

Zar ne bismo trebali da ostanemo onakvi kakve nas je tvorac stvorio?
 
Ok Fighteru.
To sto si rekao je razumljivo i nedvosmisleno.
Interesuje me (jer verujem da od tebe mogu da dobijem valjan odgovor) zasto se obrezujete ako je tvorac nacinio coveka po uzoru na svoj lik?

Meni tu nesto nije bas logicno.

Zar ne bismo trebali da ostanemo onakvi kakve nas je tvorac stvorio?

Kur'an jasno kazuje da Bog nije ničemu sličan i da do Njega pogledi ne mogu doprijeti.
Da mi licimo na Boga je prihvaceno jedino u Hriscanstvu.
Obrezujemo se jer je tako naredjeno i logicno. (Kao sto nokte ne mozes da ostavis onakve kave jesu vec konstantno moras da ih seces. Na drugoj strani, obrezujes se samo jednom.)
Ali ovo nije sadasnja tema.
 
Nije jedino u hriscanstvu .
Hriscanstvo je samo modifikovana stara vera.

Stara vera kaze da smo mi potomci nasih Bogova.

Nasih Bogova koji se nasladjuju zrtvom od zita i meda.

Iluminatski bog naredjuje , trazi i zahteva krv i bol.

Ko to naredjuje prolivanje krvi sopstvenom detetu?
Ko je taj koji se nasladjuje decijim bolom?
 
Sva fora je u ovome: Oni zrtvuju svoj RAJ/DZENNET. I prije toga budu upozoreni. Uvijek im je receno da to sto rade nije dobro za njih. Ali zudnja za ovosvjetskim uzivanjima je jaca od njihove vjere.
Zauzvrat oni dobijaju sto im je volja. Na ovom svijetu mogu da biraju sta zele. I to je jedan od osnovnih razloga zasto su bas illuminati na svim vodecim pozicijama u svijetu.
Dakle, odricu su vjecnosti, ali zauzvrat dobijaju sta zele na ovom svijetu.

Mogu li dzini da se rode kao ljudi, da postanu ljudi? Padnu sa viseg denziteta na nizi...

Kur'an jasno kazuje da Bog nije ničemu sličan i da do Njega pogledi ne mogu doprijeti.
Da mi licimo na Boga je prihvaceno jedino u Hriscanstvu.
Obrezujemo se jer je tako naredjeno i logicno. (Kao sto nokte ne mozes da ostavis onakve kave jesu vec konstantno moras da ih seces. Na drugoj strani, obrezujes se samo jednom.)
Ali ovo nije sadasnja tema.
I dalje mi mije jasno to obrezivanje posto ta kozica ne raste kao nokti i kosa znas. Meni bi logicno objasnjenje bilo da se obrezuju iz razloga da se ne bi mnogo parili tj niske strasti i ostalo, ali takav odgovor jos nisam dobio a pitao sam dosta puta.
 
Poslednja izmena:
Nije jedino u hriscanstvu .
Hriscanstvo je samo modifikovana stara vera.

Stara vera kaze da smo mi potomci nasih Bogova.

Nasih Bogova koji se nasladjuju zrtvom od zita i meda.

Iluminatski bog naredjuje , trazi i zahteva krv i bol.

Ko to naredjuje prolivanje krvi sopstvenom detetu?
Ko je taj koji se nasladjuje decijim bolom?

Nije to nasladjivanje. O cemu pricas? To je za dobro covjeka. Ajde otvori Stari zavjet Mojsijeva 1. kniga/Postanka 17:13:

Da se obrezuje koje se rodi u kući tvojoj i koje se kupi za novce tvoje; tako će biti zavjet moj na tijelu vašem zavjet vječan.
(Mojsijeva 1. 17:13)
 
Nije jedino u hriscanstvu .
Hriscanstvo je samo modifikovana stara vera.

Stara vera kaze da smo mi potomci nasih Bogova.

Nasih Bogova koji se nasladjuju zrtvom od zita i meda.

Iluminatski bog naredjuje , trazi i zahteva krv i bol.

Ko to naredjuje prolivanje krvi sopstvenom detetu?
Ko je taj koji se nasladjuje decijim bolom?

Ako što ostane na polju, ti se plodovi ne smiju dirati, već se ostavljaju prirodnim duhovima. ..... srpa u obliku polumjeseca i taj ritual predstavlja kastraciju. ... Druidi su ga slavili kao svetkovinu Zelenog Čovjeka, ...

To su isti oni Buu, isti oni...

images
 
Mogu li dzini da se rode kao ljudi, da postanu ljudi? Padnu sa viseg denziteta na nizi...

Mogu, ali tesko i to je protiv Bozijih naredjenja. U nekim hadisima se govori da dzini mogu da otmu ljude. Ne znam tacno kako se zvao, ali jednog muslimana su odveli dzini munafici na mjesec dana i zarobili ga. (To je tajna oko "vanzemaljskog otimanja ljudi")
Inace ovog covjeka su spasili dzini vjernici i vratili ga.
Oni zive svoj zivot, ali nisu u istom obliku kao mi. Mogu da opsjednu ljude. Ali mogu na neki nacin da se materijalizuju u obliku kojeg mi vidimo. To bi bila politeisticka bozanstva.

I dalje mi mije jasno to obrezivanje posto ta kozica ne raste kao nokti i kosa znas. Meni bi logicno objasnjenje bilo da se obrezuju iz razloga da se ne bi mnogo parili tj niske strasti i ostalo, ali takav odgovor jos nisam dobio a pitao sam dosta puta.

Naravno da se ne obrezujemo zbog toga. Cirkumcizija ima mnogo koristi. Sa tim se slaze i medicina. Ne mogu sad da nadjem pa evo prvi link koji je izbacio. Nisam ni citao. Kaze: "Benefits of circumcision":
http://www.circinfo.com/benefits/bmc.html
 
To su isti oni Buu, isti oni...

Je li ti znas da je lunarni kalendar kojim se vode muslimani bio oduvijek prihvacen od Bozijih poslanika. Sta mislis, koji kalendar su imali Jevreji kada je Isus bio tu? A?
Zasto se na zapitas zbog cega gregorijanski kalendar kada se Isus vodio po lunarnom???

Mjesec je bio simbol svih poslanika. Zapitaj se zasto je sada simbol crkve Sunce! Nisi razmisljao? E pa pocni...
 
Po volji tvorca a ne po volji interpretatora i glasnika.

Ma da... Bog je dosao ne zemlji da se razapne na krst da bi ti bio oslobodjen grijeha. :roll:

Isus nije Bog ako si na to mislio. Sta mislis da li se Bog moli? Kaze...

"Oce nas koji si na nebesima..."

Jedan i Jedini Bog je ono u sta ja vjerujem. Dok Muhammed i Isus su samo poslanici i prenosioci poruke. Sta mislis, sta je bio Mojsije? INTERPRETATOR I GLASNIK?

Predlazem ti da predjemo na drugi pdf jer idemo offtopic.
 
Ovo je pravi topic.

Iluminatski bog je taj koji trazi krv.
Krv nevine dece.



Razmisli kome to sluzis.
Cije to knjige citas?

Ko to vekovima prica o miru i dobroti a proliva krv.

Iluminati i njihove sekcije koje uspesno koriste u cilju animalizacije-obezbozavanja ljudi.
 
Ko to vekovima prica o miru i dobroti a proliva krv.

HHAHAHAH... Moram ti reci presmijesno. A kada ti doktor kaze, obrezi se, umrijeces od kancera ti ces reci: "NE! Ja nisam sotonista!" Hahaha

Covjece shvati da je obrezivanje za covjekovo dobro. Ne sece mu --- znas sta pa da dizes frku.

Mislis da je obrezivanje ritual!? HAHAH Duhovito nema sta.
Nesto ne pominjes da je isto to naredjeno i u Bibliji?


Nastavak poslednjeg video klipa. Dobro se uklapa sa ovim sto je @buudala rekao.

Mnogo toga je objasnjeno.
O masonskim ritualima.
 
Da, mislim da je svako prolivanje krvi iluminatsko satanisticki ritual.

I mislim da nije presmesno .

A i tebi savetujem da razmislis:ok:

Kad doktor kaze ...to je drugo .:mrgreen:
A kad zdravom nejakom novorodjecetu pustimo krv jer je to naredilo neko bice koje se predstavlja za Boga, to onda preispitujem.:think:
 

Back
Top