Andželina stiže u Beograd (Ipak snima film!)

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
- Nakon što sam videla ove ljude i čula njihove potresne priče, shvatila sam koliko im je potrebna pomoć. Moramo se usredsrediti na dobrobit najugroženijih. Nameravam da se vratim u ovu predivnu zemlju - izjavila je ambasadorka dobre volje UNHCR-a nakon posete izbeglicama.


Naš izvor kaže da priča iz scenarija neće biti antisrpska, kako se spekuliše, već da je reč o ljubavnoj priči dvoje ljudi koji su u ratu bili na dve suprotstavljene strane, kakvih je mnogo bilo za vreme rata u bivšoj Jugoslaviji.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/203441/Andzelina-stize-u--Beograd
 
- Nakon što sam videla ove ljude i čula njihove potresne priče, shvatila sam koliko im je potrebna pomoć. Moramo se usredsrediti na dobrobit najugroženijih. Nameravam da se vratim u ovu predivnu zemlju - izjavila je ambasadorka dobre volje UNHCR-a nakon posete izbeglicama.


Naš izvor kaže da priča iz scenarija neće biti antisrpska, kako se spekuliše, već da je reč o ljubavnoj priči dvoje ljudi koji su u ratu bili na dve suprotstavljene strane, kakvih je mnogo bilo za vreme rata u bivšoj Jugoslaviji.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/203441/Andzelina-stize-u--Beograd
Ма баш ме брига да ли ће њен филм бити антисрпски. Фуј за њу и за холивудске фукаре.
 
Nakon što sam videla ove ljude i čula njihove potresne priče, shvatila sam koliko im je potrebna pomoć. Moramo se usredsrediti na dobrobit najugroženijih. Nameravam da se vratim u ovu predivnu zemlju

Као да она зна у којој је земљи

Отишла да мерка још неко дете да усвоји, да јој иде колорацијом уз јесењу гардеробу
 
- Nakon što sam videla ove ljude i čula njihove potresne priče, shvatila sam koliko im je potrebna pomoć. Moramo se usredsrediti na dobrobit najugroženijih. Nameravam da se vratim u ovu predivnu zemlju - izjavila je ambasadorka dobre volje UNHCR-a nakon posete izbeglicama.


Naš izvor kaže da priča iz scenarija neće biti antisrpska, kako se spekuliše, već da je reč o ljubavnoj priči dvoje ljudi koji su u ratu bili na dve suprotstavljene strane, kakvih je mnogo bilo za vreme rata u bivšoj Jugoslaviji.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/203441/Andzelina-stize-u--Beograd

A sta smo mi to slusali od gosn. Mitrovitja & Pink co.

p.s. Mozda je Andja potpisala za GRAND pa je usledio paket-aranzman?! :think::think:
 
Сад сам видео да ће тај смрда да има главну улогу

Jednu od glavnih, ne glavnu.

Znači, glavni negativac, ludi genocidni srpski general kom se suprotstavlja njegov podređeni, nekada isto toliko lud i genocidan, glavni lik (Bred Pit, verovatno) koga Anđina bošnjačka/hrvatska/albanska pichka, koju je prethodno silovao, natera da totalno promeni ploču, uvidi da je ljubav jedina stvar za koju treba ginuti, da ne valja biti srboćetnik, itd, itd...
 
Jednu od glavnih, ne glavnu.

Znači, glavni negativac, ludi genocidni srpski general kom se suprotstavlja njegov podređeni, nekada isto toliko lud i genocidan, glavni lik (Bred Pit, verovatno) koga Anđina bošnjačka/hrvatska/albanska pichka, koju je prethodno silovao, natera da totalno promeni ploču, uvidi da je ljubav jedina stvar za koju treba ginuti, da ne valja biti srboćetnik, itd, itd...

еминентни продуцент је ***** Шербеџијине ћерке

ово много обећава, скоро колико и Анђелинина режија

roll over, Fellini!

angelina-jolie-lift.jpg
 
- Nakon što sam videla ove ljude i čula njihove potresne priče, shvatila sam koliko im je potrebna pomoć. Moramo se usredsrediti na dobrobit najugroženijih. Nameravam da se vratim u ovu predivnu zemlju - izjavila je ambasadorka dobre volje UNHCR-a nakon posete izbeglicama.


Naš izvor kaže da priča iz scenarija neće biti antisrpska, kako se spekuliše, već da je reč o ljubavnoj priči dvoje ljudi koji su u ratu bili na dve suprotstavljene strane, kakvih je mnogo bilo za vreme rata u bivšoj Jugoslaviji.

http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/203441/Andzelina-stize-u--Beograd

...pa neka snima, hoce li da snima i u Srbiji ili samo "oko" nje? Bilo bi fino da je dovucemo ovde i malo zaradimo na njoj i njenoj ekipi...nista filmom nece kazati sto svet vec ne misli u nacelu...isti djavo snimala ili ne snimala, ako vec snima bolje da uzmemo koji dinar...:dontunderstand:
 
Jednu od glavnih, ne glavnu.

Znači, glavni negativac, ludi genocidni srpski general kom se suprotstavlja njegov podređeni, nekada isto toliko lud i genocidan, glavni lik (Bred Pit, verovatno) koga Anđina bošnjačka/hrvatska/albanska pichka, koju je prethodno silovao, natera da totalno promeni ploču, uvidi da je ljubav jedina stvar za koju treba ginuti, da ne valja biti srboćetnik, itd, itd...

Znaci posle dugogodisnjeg holivudskog satanizovanja Rusa, Arapa...jedno vreme zavladala susha i nestasica pa su udarili i po vanzemaljcima.

Al' eto radosti i punih bioskopskih kasa..novi neprijatelji koji ugrozavaju svet..srbocetnici, monstrumi kojima samo licno americki predsednik moze stati na put i spasiti svet sigurne propasti..

Kako dirljivo...:sad2:
 
bolje richard gir da glumi djenerala mladica iz RS koji se zaljubljuje u silovanu mirjanu karanovic chija je cerka andzelina(tvist na kraju ona je plod silovanja!)
radnja smeshtena u buducnost
rade sherbedizja je richardov muz u filmu poshto je nakon moralne katarze djeneral gir prigrlio svoj pravi identitet na gej prajdu belgrejd d.u.p.e. 2010.
 
Ne bih da zaradjujem(o) na nastranim licnostima.

....uf kako sam se potresla sta ce reci osrednja glumica - vrhunska lepotica osrednjim filmom. Taj film nece biti vrhunsko umetnicko delo, nece biti cak ni gledljiv za starije od 25godina (ili 55 muskog roda) tako da mi je do Rusije ravno da li ce biti superheroj koji ubija "lose" Srbe ili "lose" Marsovce...ako bi dosla da snima ovde i platila to fino nemam problem sa njenom pucacinom u borbi ka svetskom miru...znas ono "ti samo budi lepa..."
 
bolje richard gir da glumi djenerala mladica iz RS koji se zaljubljuje u silovanu mirjanu karanovic chija je cerka andzelina(tvist na kraju ona je plod silovanja!)
radnja smeshtena u buducnost
rade sherbedizja je richardov muz u filmu poshto je nakon moralne katarze djeneral gir prigrlio svoj pravi identitet na gej prajdu belgrejd d.u.p.e. 2010.

nije loš plan, samo bi ja uzeo morgana frimana da glumi mladića

a silovana da bude mirjana joković, to je njena tradicionalna uloga i uža specijalizacija
 

Back
Top